The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 114×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S11E23: Family

S11E23: Family

Společenství se ocitá ve velkém nebezpečí. Nejenom, že se stále musí vypořádat s Eugenem, ale zároveň do něj pronikne stádo chodců.

sk
13.11.2022
1 470 000
44 minut

Základní info:

Režie: Sharat Raju
Scénář: Kevin Deiboldt, Erik Mountain, Magali Lozano
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel Sutton), Cooper Andrews (Jerry), Eleanor Matsuura (Jumiko Okumura), Lauren Ridloff (Connie), Cailey Fleming (Judith Grimes), Nadia Hilker (Magna), … 

Obsah:

Vzbouřenci z Alexandrie míří do Společenství, aby svrhli guvernérku, a Judith trvá na tom, že půjde s nimi. Princezna kontaktuje Mercera, který jim pomůže proklouznout dovnitř, guvernérka však tuší zradu a nechá ho zatknout. Zbytek skupiny padne do pasti, a guvernérka postřelí Judith. Poté přikáže vojákům, aby ke Společenství přivedli hordu, a spustí lockdown. Uvnitř hordy se nachází Luke a Jules, kteří se oddělí od Jerryho s Aaronem a Lydií. Ona je pokousaná a Aaron ji musí amputovat ruku, zatímco Jerry pokračuje dál.

Horda dorazí k hlavní bráně, mezi chodci je však i pár z nové varianty a ti bránu přelezou, zbytek chodců ji pak prorazí a dostane se dovnitř. Horda se dostane až do města a guvernérka nařídí vojákům, aby bránili hlavně bohatou čtvrť. Daryl a ostatní jsou obklíčeni chodci, a on se snaží zachránit zraněnou Judith.

Trailer k třiadvacáté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem čekal že se něco zvrtne ale nečekal jsem že postřeli Judith a taky že se chodci dostanou do Společenstvi a Miltonova udělala přesně to co se dalo čekat že si pohlida lepši čtvrti a chude necha na odpis a mrzi mě že Lydie přišla o ruku.

redaktor
26.3.2023 | 19:00:00
captain

Na předposlední díl nějak moc všeho, spíš to vypadá, jako by rozehrávali děj na další řadu… Společenství, Alexandrie, Přímoří, nevím teda, aby pak nezůstalo víc otázek než odpovědí?!

22.3.2023 | 15:15:24
tom99

Poněkud kostrbatá cesta k finále. Zbytečně je moc rozehráno několik dějových linek (up-grade Chodců, vězení, Alexandrie, Přímořsko, Rick a samozřejmě Pamela). Nevím, jak to chtějí zakončit během jedné hodiny, ale budu jim držet palce. Průměrná epizoda, ale hodnocením to hanit nebudu.

webmaster, grafik
21.11.2022 | 19:16:48
Tralery

jeden z nejlepších dílů celé 11. řady

18.11.2022 | 22:08:07
skrivanekdavid

z toho se stala casem uplna slatanina vseho mozneho v jednom, ani uz nevim od ktere serie to bylo vcelku nezazivne

16.11.2022 | 5:21:06
Kothy

Jizda, finale se blizi!

14.11.2022 | 21:22:32
W4S3K

Tenhle seriál je tak špatnej ve vyprávění, že čekání na poslední díl je čekat jak na ránu z milosti. Ale v rámci těch superšpatnejch dílu byl ten slušnější.

14.11.2022 | 19:55:48
Deevyx

Asi budu psát to co ostatní, jak to sakra chtějí ukončit? Je tam spousta rozjetých věcí, které si zaslouží minimálně ještě 3–5 hodin obsahu, nedokážu si to vysvětlit jinak, než že všichni zemřou během hodinové stopáže a úplně nám zkazí celý seriál, držím paláce tvůrcům, že zakončení bude daleko lepší než si představuji, ale nečekám od toho hodně, předposlední epizoda utekla jako voda, bavila mě a po dlouhé době jsem držel oči jenom na televizi. Avšak bych to stále ohodnotil jako lehký nadprůměr, protože(teď se budu opakovat) nechápu, proč už lehce neukončili tvůrci seriál už v předposledním díle, podle mě se to do posledního dílu proste nevleze. Můžou překvapit, ale bojím se, že všichni jenom nějak umřou, některé postavy budou mimo záběry žít šťastně až na věky nebo snad spadne meteorit?

8.11.2022 | 17:47:43
BlackSquirrel

Díl skvělý ale zajímá mě, jak to chtějí stihnout ukončit, přece jen se toho moc nevyřešilo a zbývá už jen jeden díl který taky bude mít určitě 1 hodinu max.

8.11.2022 | 16:11:06
Stepo

Já nevím jak to pojmout!! Proč já se na to furt tak těším když vím že to pokaždé zmrší!! Zase kecy a zmatek to se jako předposlední díl fakt nehodilo :/ škoda – 40% je málo a 60% je moc

8.11.2022 | 15:01:19

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama