The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 099×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Aukce předmětů ze seriálu odhalila pár drobností o Rickovi

Aukce předmětů ze seriálu odhalila pár drobností o Rickovi

Máte zájem o originální předměty z natáčení seriálu The Walking Dead? Do poloviny října trvá aukce, kde si můžete koupit drobnosti, nebo i věci jako Neganovu Lucille nebo katanu Michonne. Tato aukce odhalila i něco nového o Rickovi.

10 0
1.10.2022

Na tomto odkazu si můžete prohlédnou všechno, co je k mání, a také přihodit, pokud o to máte zájem. Jedná se o původní předměty, které nosili a používali herci během natáčení, od oblečení přes repliky zbraní až po dopravní prostředky. Najdete tam třeba Darylovu „alexandrijskou“ motorku, Lucille, katanu Michonne, Rickův colt nebo klobouk a mnoho dalšího. Ceny některých předmětů již atakují tisíce dolarů a aukce potrvá až do 15. října.

Mezi předměty se nachází i Rickův vysokoškolský diplom, na kterém je odhaleno celé jeho jméno, které zní Richard D. Grimes. Tento diplom jsme mohli vidět mezi Rickovými věcmi uloženými ve skladišti v minisérii Cold Storage. Na fotce, která se tam také objevila, je i Shane a žena, o které se kdysi spekulovalo, že je to policistka Dawn Lerner z nemocnice Grady Memorial v Atlantě.

(Foto: AMC)

Další položkou v aukci je rodinné fotoalbum Grimesových, na kterém jsou také Rickovy fotografie z dětství. Na jedné fotce jsou dva malí kluci, jedním bude asi Rick, a fanoušci již spekulují, že tím druhým by mohl být jeho bratr Jeffrey. V komiksu je Jeffrey Grimes dvakrát zmíněn a je mu věnováno i speciální komiksové číslo The Alien, které se odehrává ve španělské Barceloně. V seriálu nikdy nepadla žádná zmínka o jeho bratrovi, takže nevíme, jestli existuje i tam. Bylo by ale zajímavé, kdyby na něj Daryl narazil ve Francii.

Diskuze /3

Tarzan_

Tu katanu bych bral.

1.10.2022 | 16:41:42
Naranja

Škoda, že tam není ten pudink co jedl Carl na tom přístřešku.

2.10.2022 | 14:54:56
Dryx cz

Hustý…

2.10.2022 | 15:36:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E24: Rest in Peace

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama