The Walking Dead (Živí mrtví) Enyky benyky

Enyky benyky

Enyky benyky

Kdo měl tu smůlu a musí z kola ven? Poslední epizoda šesté série The Walking Dead nám tuto odpověď nedala, ovšem uvnitř článku najdete podrobný rozbor toho, kdo by se osobně mohl seznámit s Lucille.

69 1
5.4.2016

Finále šesté série nám přineslo cliffhanger, který asi nikdo z nás neviděl rád. Několik měsíců se na diskuzích šeptalo o tom, kdo by se měl stát první obětí Neganovy milované společnice Lucille. Pro koho byla tato epizoda posledním dnem na zemi, to jsme se bohužel nedozvěděli. Proto si zkusme společně rozebrat posledních několik minut Last Day on Earth a pokusme se odhadnout, čí šance na přežití jsou ty nejmenší.

Varování – pro naše potřeby budeme v některých věcech vycházet z komiksové předlohy.


Co víme o Neganovi?

Na začátku si pojďme zrekapitulovat, co víme o Neganovi. Jak jsme se již v epizodě Knots Untie od Gregoryho dozvěděli, Neganovy praktiky jsou značně brutální a nebere si žádné servítky. Jeho zbraní a zároveň drahou polovičkou je Lucille, baseballová pálka omotaná ostnatým drátem, se kterou svým nepřátelům rozbíjí hlavy na kaši. Vůdce Spasitelů se pro čtenáře komiksů stal velice nenáviděnou postavou právě díky své brutalitě a zabití jedné z hlavních postav – Glenna, přímo před zraky jeho těhotné ženy.

Enyky benyky…

Spasitelé si celou epizodu hráli se skupinou v karavanu jako kočka s myší, až je dostali přesně tam, kam chtěli a to na kolena před Negana. Jeho entrée bylo podobné jako v komiksu, včetně dětského rozpočítadla, které použil pro volbu toho, koho zabije. Nyní se tedy zaměříme na to, kdo musí jít z kola ven.

Glenn

Vezmeme to z kraje. A taky podle toho, kdo má nejmenší šanci na přežití. Pokud se tvůrci budou držet komiksové předlohy, je to právě Glenn, komu by měla Lucille rozdrtit lebku. Pro Glennovu smrt kromě toho nahrává spousta Easter Eggů, které se v seriálu objevují snad již od doby, kdy klečel v Terminu na kolenou a čekal, až ho udeří pálka do hlavy. V této sérii to pak byly fotky obětí Lucille a několik slovních hříček. V neposlední řadě také nezapomínejme na to, že když Negan představoval svoji holku, další střih byl právě na Glenna.

Stejně jako v komiksové předloze, Glenna pravděpodobně zabili právě z toho důvodu, aby byl Negan nenáviděn většinou čtenářů, jelikož právě Glenn byl velice oblíbenou postavou a tak mohli Negana vykreslit jako arci padoucha. Otázkou je, jestli nás tímto chtějí scenáristé zmást, nebo nás naopak připravují na nejhorší. Jednou ho ta smůla dohnat musí.

Rosita

Podle toho, co víme z komiksové předlohy, Negan ženy většinou využívá na jiné praktiky, než aby z nich dělal exemplární případ. Zejména z toho důvodu se v našem článku o Rositu, ale i ostatní ženy příliš nebojíme. Proti také mluví to, že postava Rosity má možnost se dále vyvíjet, jelikož už netvoří duo s Abrahamem a její příběh by tak nemusel být zcela uzavřený.

Daryl

Kromě několika mála záběrů, do kterých se postřelený Daryl dostal, bychom ani nevěděli, že klečí před Neganem. Nic tedy v dílu nenasvědčuje, že by měl být na ráně právě on. Motivace scenáristů pro zabití Daryla je podobná, jako v případě komiksového Glenna, tedy Daryl je miláčkem nemalé skupiny diváků a v případě zabití by byl Negan vskutku vydán na nemilost většiny fanoušků. Ovšem Daryl má nevyřízené účty s Dwightem, logicky by tak právě teď nemusel skončit rukou Negana.

Michonne

Po smrti Lori a Jessie by to byla již třetí Rickova láska, která by zemřela, což se zdá momentálně velice nepravděpodobné. Paradoxně tak vztah s Rickem drží Michonne při životě.

(Michonne jako jediná neměla v záběru Lucille)

Abraham

Bývalý voják dostával posledních několik epizod mnoho prostoru a začal přemýšlet nad tím, že se usadí, což ve světě The Walking Dead nikdy nevěstí nic dobrého. Více prostoru pro postavu znamená to, že ji lépe poznáme a spíše si ji nějakým způsobem oblíbíme (připomeňme si třeba Beth nebo Tyreeseho).

V komiksové předloze Abe zemřel ještě předtím, než měl tu čest poznat Negana, ovšem Kirkman se nechal slyšet, že byla chyba jej zabít. To by mohlo nahrávat do karet Abrahamovi, ovšem… Abe je jeden z mála, který by ustál první úder pálkou a hodí se na něj označení šampión. Jeho smrti by přihlížela Rosita a Sasha a emotivní loučení s Eugenem také stojí za zmínku.

Maggie

Zabít těhotnou ženu před zraky jejího manžela? Překlopit komiksovou předlohu o 180 stupňů? To by byl vskutku překvapivý a zajímavý tah. Otázkou je, zdali by měli scenáristé odvahu takto popravit právě Maggie, pravděpodobně ale ne.

Rick

Smrt Ricka by byla šokující, ale víme, že tohle se s jistotou nestane. Posledních několik minut dílu vidíme, jak je Rick zlomený, vyděšený a prakticky není schopný slova. V podstatě celou šestou sérii jsem viděli, jak se Rickovi zvedá ego a právě v této epizodě narazil a spadl na dno, proto si bude muset vytrpět smrt jednoho ze svých blízkých.

Sasha

Smrt Sashi by byla nejspíš nejemotivnější pro Abrahama. A Rosita by si oddechla. Scenáristicky asi není logické zabít Sashu, která se nedávno dostala ze smrti Boba a Tye. Její postava se probojovala dál a dokonce znovu začíná žít jako normální člověk, tedy ne s myšlenkami na smrt. Co by se s ní však stalo po smrti Abrahama nechceme ani hádat.

Aaron

Jeden z původních obyvatelů Alexandrie, který nedostává moc prostoru. Proč se tedy vydal na výpravu? V díle sice bylo řečeno, že to Maggie dluží, ale nabízí se možnost, že právě Aaron skončí s mozkem v prachu. Samozřejmě za předpokladu, že si scenáristé nebudou chtít zabít jednu z hlavních postav. Pro mnoho fanoušků by to však bylo obrovské zklamání, protože první Neganova oběť je jedním z nejvíce ikonických momentů komiksu. A vyplácat ji „jen“ na Aarona, o kterém toho moc nevíme a nestihli jsme si ho nějak více oblíbit, by byla obrovská škoda.

Carl

„Pokud se někdo pohne nebo někdo něco řekne, vyřízněte tomu klukovi druhý oko a nakrmte jím jeho otce.“ Myslíme, že to je dostatečný důvod pro to, aby byl Carl v bezpečí. Teda, jak se to vezme.

Eugene

Poslední, nad kým visí otazník, je Eugene. Ten měl také v posledních několika epizodách možnost se ukázat. Ovšem ne sám, ale právě v tandemu s Abem. Mohli jsme vidět jeho růst, ale také několik emotivních momentů, během loučení, ve chvíli, kdy se skupina oddělila od karavanu, ve kterém zůstal Eugene. Ten také pro jistotu dal Rickovi jednoduchý návod na to, jak vyrábět náboje. Ovšem, Eugene je praktický a myslí dopředu, což vyplývá z jeho charakteru, nikoliv z toho, aby skupina měla možnost vyrábět náboje i v případě, že se jej scenáristé rozhodnou zabít. A stejně jak v případě Aarona, jeho smrt z rukou Negana by nebyla pro seriál tak ikonická, jako tomu bylo v komiksu.

… z kola ven!

Ačkoliv Negan použil rozpočítadlo, které má být náhodným nástrojem pro výběr oběti, scenáristicky byl tento tah dozajista pečlivě promyšlen. V našem článku jsme se snažili vycházet z toho, co by pro další děj mohlo být logické, nikoliv však z toho, kde kdo klečí, protože jak víme, zákony fyziky a správného rozestavění ve The Walking Dead ne vždy platí. Závěrečný žebříček pětice možných obětí Lucille jsme sestavili následovně:

  1. Glenn
  2. Abraham
  3. Eugene
  4. Daryl
  5. Aaron

Ať už je váš favorit na blízké setkání s Lucille kdokoliv, jistě jste už na internetu narazili na teorie o tom, čí je stín nebo jste už několikrát poslouchali zpomalenou nahrávku posledních několika vteřin, či se snažíte rozklíčovat rozpočítadlo. Nezapomínejme na to, že právě tyto věci nám mají nejspíš hlavně zamotat hlavu a nechat nás v nejistotě až do sedmé série.

Závěrem

Je už vlastně rozhodnuto o tom, kdo seriál opustí? Například Chandler Riggs, představitel seriálového Carla, nemá ani páru. Nevýhodou takového finále, jaké se nám dostalo, je zejména jedna věc. Během natáčení budeme vědět, kdo je a kdo není na place, podobně, jak tomu bylo v případě Glenna v polovině šesté série. Proto vás již nyní prosíme, abyste případnou absenci některé postavy během natáčení označovali jako spoiler.

Souhlasíte s naší úvahou o tom, na koho vyšla říkanka? Máte jiné tipy a teorie? Podělte se o ně s námi v diskuzi. Prosíme o označování spoilerů dalšího děje v komiksové předloze, návod na to najdete přímo pod oknem s novou zprávou, včetně náhledu do příspěvku. Děkujeme!

Foto: AMC

Diskuze /170

vojtamkv

Můj tip je Glenn. Jinak jsou to jen dohady. Musíme holt počkat do října. :/

#6 JamesVsalix
5.4.2016 | 17:05:53
God Carmen

Podle mě Eugene… Přece Rickovi nepředal ten recept na výrobu nábojů jen tak :D

#128 Pus.ik
5.4.2016 | 17:09:35
pajajs

Příjde mi divný, aby Abraham jen tak klečel když mu chce Negan vlepit pálkou a ani se nepohnul.. Ano, jako jediný by možná ustál 1. ránu, ale je taky známý tím, že má výbušnou povahu…

#113 tomask636
5.4.2016 | 17:10:55
Jemily

Aarona jsem si oblíbila takže bych ho hodně oplakávala. Glenna bych nepřežila už vůbec. Eugene to podle mě nebude, ze strany scénáristů by to byla totální blbost. Eugene muže být ještě užitečný je to přece přeživší! Aaron by dostal víc prostoru a aspoň nějaké scény s Erickem. Glenna netypuju, fanoušci to čekají a scenáristé podle mě chtějí co největší šok. A teď jsme tam kde jsme. Já teda sázím na Abrahama, podle mě chtějí aby ta smrt ještě něco způsobila takže následek Sasha a Rosita( Eugene). Navíc už z jeho postavení jde vidět jak Neganem pohrdá.Každopádně i tak jsme s kamarádkami strávili přibližně další hodinu počítáním. A jsem jediná koho představitel Negana zklamal?

#81 Riki
5.4.2016 | 17:19:05
SaintSin

Podle mě to bude Daryl…jelikož musí scénáristé zabít dostatečně oblíbenou a ikonickou postavu. Navíc musí vytvořit efekt ohromení a zabití Glenna by nemělo takový efekt pro ty, co znají komix. Dále v komixu Daryl ani není a tu kuši má Dwight od začátku, takže nevyřešené účty s Dwightem by byly vyřešeny ve prospěch Dwighta a nakonec, myslím, že Negan (a popřípadě i Dwight) by byl pro fanoušky seriálu mnohem nenáviděnější, když zabije Daryla než Glenna ( i když je Glenn u mě oblíbenější)…je­diné, co hraje v neprospěch téhle teorii je střelení Daryla do ramene…scénáris­ticky by totiž bylo zcela zbytečné diváky napínat jednu epizodu, jestli Daryl umřel a nakonec ho oddělat hned v druhé…na druhém místě je u mě Abraham, je to také ikonická postava a v komixu má být už mrtvý, ale zas by bylo zbytečné ho „nezabít“ už tím šípem do oka, když o dvě epizody dál bude mrtvý…a nebo jsou scénáristi přizdis*áči, kteří nezabíjejí hlavní postavy (narozdíl od G.R.R.M) a zabije Aarona…a to bude teda hooodně slabý :(

5.4.2016 | 17:23:25
JamesVsalix

#1 vojtamkv: do října?

#14 vojtamkv
5.4.2016 | 17:36:39
Alex02
  • Has the big death already been filmed? Does who dies know?-Gimple remained tight-lipped when it comes to just who met Lucille during the finale. He dodged the question multiple times and noted that there were „far too many landmines“ to even broach the topic. Gimple stressed that the series, which is prone to multiple leaks and photos taken from drones of diehard fans camped out near the show's Atlanta set, is going to work overtime to protect the reveal from leaking. „We're working hard to put things in place to protect it,“ he said, noting it would be hard to keep the secret if the victim booked a follow-up gig the way Jon Bernthal did before Shane was killed off. „We are going to try to protect the secret of this and to protect the audience's ex­perience. I sure hope it doesn't leak but the world is what the world is.“ After Kirkman noted that there are clues to who is killed off in the finale, Gimple stressed that he didn't think there is enough information to go on to successfully figure it out. „There are a couple things in there that might help people possibly limit the amount of people who are vulnerable but I'd encourage people not to go down that route. I don't think there's a way to puzzle it out definitively,“ he said.

takže prosím, žiadne zbytočné špekulácie netreba vyvolávať

#9 chir
5.4.2016 | 17:38:24
PepikCZ

Já doufám,že to bude Abraham.Jak zde někdo napsal,tak Abe je jeden z mála,který by tu první ránu vydržel.Ale šokující by byla Darylova smrt.Být postřelen a chvilku potom mít rozmlácenou hlavu?Pro mě by to bylo šokující.Ale za takovýho Glenna bych byl taky rád.Přeci jenom já jsem fanda komiksu,takže mně by nevadilo,kdyby to schytal Glenn.

5.4.2016 | 17:41:34
chir

#7 Alex02: Proto jsem tam psala o tom, že rozklíčovat nějaké zvuky, stíny atd. je vlastně zbytečné. Ale někomu Negan tu hlavu rozmlátil a i když se neví komu nebo to ještě ani scenáristé nevymysleli, tak do podzim prostě někoho vybrat musí. A o tom se tu bavíme. :)

webmaster
5.4.2016 | 17:41:47
danho123

Aj by lutoval niekto Daryla? Ved on je samotár v skupine nemá čo robiť. Michonne, Rosita a Glenn sú v zajatí len kvôli jeho blbým nápadom zabiť Dwighta.

#16 Bane #26 Bublinqa
5.4.2016 | 17:46:02
theCrey

… Jenn jsem si řekl : co to ku*va bylo? :-O …Miluji TWD od samého začátku, ale tohle bylo opravdu šílené :-) …tohle scénáristi dopilovali k dokonalsoti…O­sobně jen doufám, že to nebyl Daryl …Teď nám nezbývá nic jiného než čekat :(

5.4.2016 | 17:47:06
22Strophe22

Toľko úderov by zvládol jedine Abraham, ale tipujem to na Eugena. Myslím, že nie je v obrazovkách dosť podstatný a táto časť si myslím, že troška nasvedčovala na tieto dva postavy. Necháme sa prekvapiť.

5.4.2016 | 17:47:21
SaintSin

Tak abychom se nehádali, tak jí rozmlátil Dwightovi :D jenom proto, že mu ráno neudělal k snídani slaninu. „Tak a to Ricka naučí si s náma zahrávat!“…a diváci si řeknou: „No, tak to jsme nečekali?!“…pak tam vlítnou Monty Pythons a zakřičí: „Nikdo nečeká Španělskou Inkvizici!“…pak vyléčej všechny zombíky pomocí Darylovy krve (která, jak je široce známo, obsahuje fénixovy slzy) a svět bude sluníčkový a kytičkový. Negan a Rick se chytnou za ruce a budou za hudby Beach Boys skákat po tulipánovém poli. THE END :) dobrou noc, děti :)

#166 RedShark57
5.4.2016 | 17:51:35
vojtamkv

#6 JamesVsalix: Jo, do října, kdy začne 7 řada. :)

5.4.2016 | 17:57:55
Bane

SPOILER SPOILER SPOILER Norman Reedus rozjíždí na AMC vlastní show pod názvem Ride with Norman Reedus, kam si bude zvát různé hosty a sdílet s nimi lásku k motorkám. Asi těžko by zvládl natáčet TWD a tento pořad. Podle mě je to (bohužel) Daryl. KONEC SPOILERU

#24 Xavik #36 Tomiko
5.4.2016 | 18:05:15
Bane

#10 danho123: Však Glenn ani spol ho nemuseli vůbec sledovat. Je to jeich problém a vůbec problém celé skupiny. Vědí, že nadávno píchli do vosího hnízda a jezdí si roztroušení po celé oblasti jako pánové. Dobře celé skupině tak, když se v takové době a za takové situace chovají jak idioti.

#17 danho123
5.4.2016 | 18:10:37
danho123

#16 Bane: No ale Daryl to začal takže to je jeho vina. A aj Carol to isté. Nechal by som ich tak nech si robia čo chcú

5.4.2016 | 18:15:42
eFedrini

Třeba se tam doplazila Carol a nechala se dorazit :)

5.4.2016 | 18:24:06
skrivanekdavid

A víš že jo, jsou schopni to tak udělat. Nedávna schovka Glenna pod kontejner by tomu byla podobná :D

5.4.2016 | 18:32:49
Menec

Podle mě Glenn. Když už ne podle té zvukové zpomalené nahrávky, jak všichni křičí Glenn, tak podle toho, jak se Negan v tom posledním záběru stáčí prudce doprava (klečeli tam v takovém oblouku) a úplně nalevo (z Neganového pohledu napravo) seděl právě Glenn. Druhý nejvíce ohrožený je Daryl, ten klečel s Rositou hned vedle Glenna.

#21 Menec
5.4.2016 | 18:33:48
Menec

#20 Menec: mám to obrácené s tou pravou a levou – Glenn klečí vpravo (z Neganového pohledu vlevo) a Negan se na konci stáčí prudce doleva :-)

5.4.2016 | 18:37:20
werasek94

Zabil kameramana, takže žádná sedmá série nebude … to by byl šok pro všechny :D … Každopádně podle mne bych to řadila 1. Glenn 2. Daryl 3. Abraham nikdo jiný to podle mě nebude a hlavně se bojím že to fakt místo Glenna schytá Daryl, aby se Negan stal tak nenáviděným jako v komixu, protože má podle mě větší základnu fanoušků než Glenn. A Daryla bych teda rozdýchávala hodně dlouho.

5.4.2016 | 18:40:53
Vee12

Četla jsem, že Negan nezabíjí ženy (jak zde je napsáno – takže ani jedna holka to být nemůže logicky. :D) Dále jsem četla, že nezabíjí zraněné (nevím co je na tom pravdy), ale Dwight podle toho co jsem četla postřelil právě z toho důvodu Daryla. Měl s ním dluh a chtěl mu ho tím splatit – postřelí ho, zachrání ho. Takže.. nemyslím si, že to je Daryl. Ke všemu. Neměl by sílu na to zvednout se po úderu Lucille ;) Ale to je jen moje teorie, kterou jsem četla. :)

#63 Thea_
5.4.2016 | 18:44:43
Xavik

#15 Bane: Asi určitě by zvládal zároveň natáčet i scény z TWD, protože ne v každý epizodě vystupuje. :)

admin
5.4.2016 | 18:45:54
SOADdave

Celý poslední díl mi připadal jako rozloučení Eugena.

5.4.2016 | 18:46:10
Bublinqa

#10 danho123: Já nejsem žádný milovník Daryla,ale určitě by mi v tom příběhu hodně chyběl,a teď v posledním dílu mi ho bylo dost líto,a Ricka taky.. Jinak,můj typ je jednoznačně Abraham,pro mě je to nejlogičtější varianta-starý zármutek,přišel o rodinu,potom Rosita,teď si začal se Sashou a chce rodinu-a bum ! smrt :D

5.4.2016 | 18:49:29
5825

Na obrazovce bylo vidět spousta výstřiku krve...... takže to pravděpodobně dostala zabloudilá Červená Karkulka.

5.4.2016 | 18:58:01
ori

Čo sa týka Carlovho tieňa na Neganovi, tvorcovia to priznali ako chybu, herec Chandler Riggs stál za kamerou pred svetlom, lebo sa prizeral natáčaniu. Neviem či si robili srandu :D

5.4.2016 | 19:01:47
Michaela.Štěpánová

tak to je teda pěkně surový, nechat fanoušky čekat do října :O já osobně sázím na Glenna :/ i když ho mám ráda, ale v seriálu už to minimálně 3× vypadalo, že umře, tak proč ne teď? :/ Jinak bezvadný článek, chtěla jsem se jít učit chemii, ale nadpis enyky benyky mě zaujal víc :,D a ta zpomalená nahrávka je brutální :D

5.4.2016 | 19:10:15
RIP

SPOILER ALERT

Nespokojený bývalý zaměstnanec AMC prozradil utajené informace o tom koho Negan zabil. Údajně se natáčela scéna už k prvnímu dílu 7. řady společně s finálovou scénou 6. řady. Poté byl zaměstanec z nějakých důvodů vyhozen a rozhodl se mluvit. Ano, Negan zabil Daryla. V sezoně 1 přiložil Rick pistoli k Darylove hlavě a řekl „that he was going to get his head caved in by a baseball bat.”, během 4. sezony měl Carl noční múry o tom, že Daryl umírá, a všichni víme jak jsou Carlovy vize naplňující se. Takže, sedmá řada začne tím, že Negan "rozmnělní“ svou Lucille Darylovi hlavu a poté čeká, až se z něj stane chodec. Nutí ostatní se dívat, už na Daryla jako Walkera, kde si s ním Lucille stále hraje opratrně tak, aby neprorazil mozek, takže si hraje až do poslední rány, zaměstanec byl zatčen za krádež obsahu chráněný autorským právem.

#31 Alex02 #32 5825 #33 chir #37 ZvacA
5.4.2016 | 19:10:33
Alex02

#30 RIP: lol lol lol lol

5.4.2016 | 19:18:38
5825

#30 RIP: Super! Takže aby změnili scénář,tak Daryla nenechají umřít a vyberou si někoho jiného :D

5.4.2016 | 19:18:44
chir

#30 RIP: a teď tu o Červené Karkulce prosím. :)

webmaster
5.4.2016 | 19:20:53
scottt1

Velky fanusikovia komiksu by chceli vidiet smrt Glenna, lebo je to aj v komikse. Co ste uz zabudli, ze Guverner mal odseknut hlavu Tyressovy? Zabudli ste na to, ze Carol mala byt davno mrtva? Alebo sip do hlavy mal dostat Abraham a nie Denise? Autori si beru z komiksu len nieco. Poradie smrti si urcuju sami. Ak to bude Glenn, tak to bude asi prvy krat, co sa to bude stotoznovat s komiksom.

Bol by som rad, ak by to bol Daryl. Uz nema co ukazat. Darylova smrt by bola pre Ricka urcite viac ako niekoho ineho. V s04e16 ho Rick nazval jeho bratom. Ale ako poznam scenaristov, k tomu kroku sa neodhodlaju. Zabiju Aarona alebo Eugena. Co je skoda.

5.4.2016 | 19:22:22
Lomano

!Možný spoiler! Chápu , že se scénaristi snažili abychom se tešili a byli nedočkaví , ale mohli nám ukázat koho zabil.Možná by to bylo lepší a my bychom se tešili ještě víc nikoliv na to koho zabije , ale až zabijou Negana (nebo podle komiksu uvězní).

5.4.2016 | 19:23:06
Tomiko

#15 Bane: Norman nedavno natocil aj film kde bol jedna z hlavnych postav a stihal to :)

5.4.2016 | 19:30:37
ZvacA

#30 RIP: Být tebou tak spálím zdroje. Já totiž četl, že dotyčný zaměstnanec nebyl zatčen, ale rovnou umlácen za studiem. Jako konfident pracující pro AMC se infiltroval jako šéf klapky. AMC si tímto způsobem pochopitelně chtěla osobně dohlížet nad jedním z dvorních projektů. Když se na to kápla kontrarozvědka štábu, že došlo k uvolnění nějakých vysoce citlivých informací, tak museli narychlo odsunout natáčení místo 7. hned u 8. řady (v jaké souvislosti zůstává však nezodpovězeno). Pravda, nějaký AMC zaměstnanec byl sice zpočátku zatčen za vyzvědačství, špionáž a krádež, ale o pár hodin byl nazelen v tratolišti krve. Údajně, a není důvod tomu nevěřit, ho umlátil najatý údržbář (a k případu i mnohem zajímavěji, že ifanoušek seriálu) jménem Johny Madlava. Není však bez zajímavosti, že se začíná proslýchat, že u dotyčného AMC zaměstnance se nakonec nenašly ani tak materiály křadám WD (asi soudě podle kontradikních údaju v obsahu,), ale jakési osobní zápisky s hořčicí na zadní straně.

#38 Batiatus
5.4.2016 | 19:39:14
Batiatus

#37 ZvacA: :D

5.4.2016 | 19:44:56
Leon

Nikdo neumře! Na Spasitele udeří lidé z Hilltopu s oštěpy nebo Otec Gabriel přivede úderný oddíl z Alexandrie. Spasitelé se rozutečou a Negan bude pěkně nasraný.

#40 Batiatus
5.4.2016 | 19:48:03
Batiatus

#39 Leon: Tak to by bolo potom lepšie už aj to keby Negan zabil Aarona.

5.4.2016 | 19:52:09
xendy

Největší šok by byl kdyby nechali umřít Ricka… myslím že to by byl v šoku úplně každý ale asi by ztratili dost fanoušků.

#43 ZvacA
5.4.2016 | 19:55:05
Mad'A'daM

vím že nic nevím ale to jak to nevím mě fakt dostalo klasickej cliff na další sezonu je my v podstatě jedno kdo pude z kola protože svět WD mě bude zajmat napořád stejně jak u vikingů..........

5.4.2016 | 20:00:14
ZvacA

#41 xendy: WD je WD není to Rick Grimas, přesto určitě silně nepravděpodobný. Ale byla by to naprostá bomba. Z diváckého a scénáristického hlediska by to byl naprosto famózní krok se správnou pachutí a takovým překvapením, že to by teprve WD stránky praskaly ve švech. Po vlně módních „reakčních“ videí, ve kterých by v živém přenosu řada diváků údajně páchala sebevraždy a kletby, bych já určitě s hrdě stál v hlubokosklonu nad touto snahou seriál úchvatně oživit. My od komiksů a diváci od seriálu bychom si mohli leda tak vzájemně políbit a otázka, co bude dál a jak se bude děj vyvíjet by byla zajímavější než kdy předtím…

#78 kutas
5.4.2016 | 20:06:39
Mr.gordon

Ludia vsetci ste vedla!! Negan zabil „kameramana“ takze dalsia seria uz nebude.!! =( =( =(

#46 fidonoir
5.4.2016 | 20:12:35
dexter01

Já si myslim, že scénaristi ani neví, koho zabít. Asi to taky budou muset rozpočítat :D Beztak nechaji umřít Aaarona, aby s náma zase vyjebali :D

5.4.2016 | 20:17:25
fidonoir

#44 Mr.gordon: Nevím co se tu řeší Negan umlátil kameramana kdo si toho nevšimnul tak si ten konec může pustit znova…

5.4.2016 | 20:24:46
Mr.gordon

Srandoval som ,ale to by pochopil len Negan.

5.4.2016 | 20:31:05
Stardos

Lidi? A víte, že Kirkman už hodně dávno potvrdil, že NEGAN ZABIL HOLLY, takže ženu? :D

#50 Bublinqa
5.4.2016 | 20:48:22
Ludy

Můžeme se tady dohadovat jak chceme,ale byl to jasný a hlavně cílený podraz na nás fanoušky.A přesně takovéto diskuze budou použity jako materiál při rozhodování,komu teda nakonec zůstane Černý Petr.Hodně smutné :-(

5.4.2016 | 21:14:37
Bublinqa

#48 Stardos: Myslím,že vážně ženu nezabil,to asi každý :D Ale musím uznat,že kromě Abrahama dost věřím smrti Maggie.

5.4.2016 | 21:20:00
rhobos

Bylo by zajímavé, kdyby to ještě neměli rozmyšlené a čekali by podle reakcí lidí. Protože všude se dočtete že pokud nezabijou hlavní postavu tak je to pěkná ........ :D

5.4.2016 | 21:20:59
skrivanekdavid

Maggie néé, pochybuji

5.4.2016 | 21:21:05
turquoise.hexagon

muze ten pohled z prvni osoby souviset s tema prostrihama behem dilu jak byly zavreny v prostrileny dodavce? jinak tak jako tak bych si myslel ze to bude nekdo z nich, bud daryl nebo glen.

#67 Blue
5.4.2016 | 21:37:22
RIP

se tu chcete 7 měsíců dohadovat ? :D

5.4.2016 | 21:38:00
Rajce06

Jsem toho názoru, že tento díl se snažil odvést pozornost od Glenna k Eugenovi a Abrahamovi. Myslím si, že to schytal Glenn.

Glenn a Abe jsou jediní, jejichž smrt může některou další postavu (ženskou) posunout do Hilltopu jako leadera. A Kirkman litoval rychlého odpravení Abrahama v komiksu a pochybuju, že to bylo kvůli tomu, aby ho mohl oddělat o jedno úmrtí později. :)

5.4.2016 | 22:00:40
mety

ale negan sa mi paci az na to ze to robi amc ktore robi z postav trotlov a nie realne bytosti ale viac ma zaujimaju alfy lebo tie mi pridu o dost viac zaujimavejsie nez neganova skupina

5.4.2016 | 22:10:13
Kalam

po tom cliffu jsem si hned vzpoměl na Negana: Not cool. Not fucking cool. You got no fucking idea how not fucking cool that shit is.

5.4.2016 | 22:15:36
Rebbit

Podle mě to je Eugene, v poslední chvílce je vidět, Neganův stín na Rickovo levé tváři, takže je to někdo z levé strany od Ricka…

5.4.2016 | 22:37:36
Stardos

Proč to není Glenn? Není tam Enid :D Když už potvrdili, že Enid nahradila Sophii z komiksu, její účast na pohřbu Glenna/Maggie je důležitá :)

5.4.2016 | 22:48:44
Corps

Já se zkoušel zaměřit na pozadí během posledních 10 minut, jesli by tam nebyla nějaká stopa, kdo by to mohl být, kdyby to byl někdo z prostředka, tak při pohledu dopředu (po uhození) by bylo vidět alespoň trochu karavanu. Abe (a někteří taky) mají před sebou kupu listí, když se vybraná osoba kouká na zem, je tam sotva jeden lístek, řekl bych že to bude někdo z kraje, když vychází Negan je záběr na všechny z vrchu, je vidět kdo a jak má pod sebou uklizeno :D. I v pozadí je vidět jeden úzký stromek, co jsem to tak projížděl tak to vypadá nejspíš na Daryla nebo Glenna, každopádně i ten negan je natočený jakoby přišel z levé strany.

5.4.2016 | 22:53:01
Matteo123

Těžko říct kdo je ten koho Negan umlátil. Podle tohoto dílu, ale bylo nějak moc pozornosti věnováno Abrahamovi a Eugenovi. Glenn je taky další možnost. Podle mě už toho v TWD přežil až moc a vždy nějakým způsobem unikl smrti. A myslím si, že lidé by ani z jeho smrti nepočítali protože si budou myslet že smrti jako vždy unikne. Takže si myslím, že jeho smrt by byla na místě. Jen doufám, že to nebude Daryl kdo to schytal.

5.4.2016 | 22:59:22
Thea_

#23 Vee12: No nezní to špatně, ale pamatuju si, jak Dwight zastřelil Dennise a potom Darylovi s úsměvem vysvětloval, že na ni původně ani nemířil. Nepřišlo mi, že by měl chuť cokoli mu splácet…

5.4.2016 | 23:08:39
Corps

Asi bych se nedivil kdyby to byl Carl… V předchozím díle si vytáhl zbraň s vyrytou Lucille… Těsně před tím, než je Spasitelé chytili tak pronesl, že už nedovolí aby se někomu stalo něco podobného, jako se stalo Denise… A halvně poslední slova Negana mluví za vše, moc by mi neseděly, kdyby to přeci jen nebyl on. Beztak se nás snaží zmást, aby jsme se dohadovali půl roku, kdo to tedy bude, a v říjdu si jen tloukli do hlavy, že to vlastně bylo úplně jasné už na konci 6. řady. =)

5.4.2016 | 23:19:16
Shakespeare

Možná už to tu padlo, možná ne, ale v komixu, když Lucka potká Glennovu hlavu, tak Glenn taky dál klečí a nepadá hned k zemi. Úvahy o tom, kdo by tu ránu vydržel a kdo ne, jsou podle mne bezpředmětné. Glenn v komixu dokonce ještě promluví po té první ráně… Sice už jen tak trošku mimo řekne Maggiino jméno, ale stejně… Z toho, že postava nešla hned k zemi, bych nic neusuzoval. :)

#75 mesho
5.4.2016 | 23:21:23
dominich

kezby tam byla a dostala po cuni Carol. Nejdementnejsi postava vsech dob

5.4.2016 | 23:25:46
Blue

#54 turquoise.hexagon: Zajímavá úvaha, v té třetí „scéně“ v dodávce je vidět ruka jednoho z nich. Ve čtvrté jsou z toho pohledu asi vidět Darylovi vlasy a navíc sedí u dveří, ale to už bych asi moc věštil z křišťálové koule.

5.4.2016 | 23:39:30
Alex02

z tých, ktorí hodinu podrobne skúmali pozadie za Neganom, je mi vážne doplaču… tak ešte raz a dúfam, že naposledy: V ČASE, KEĎ SA TÁ FINÁLOVÁ SCÉNA NATÁČALA, TVORCOVIA EŠTE NEVEDELI, KOHO NECHAJÚ ZOMRIEŤ. Takže je totálne jedno, kde rástol aký strom a kto mal alebo nemal pod sebou opadané listy a koho tieň sa na kom odrážal. Samotná scéna, v ktorej Negan niekoho z nich zabije, sa ešte len bude natáčať v rámci natáčania 7. série. Takže jediné špekulácie, ktoré sú na mieste, môžu byť jedine v rovine úvah o tom, koho smrť by scenáristi mohli najlepšie využiť pre nalsedujúci vývoj deja.

#73 vlad123 #74 Batiatus #169 igwar
6.4.2016 | 0:28:10
Matteo123

Myslím si, že chování Carol bude vysvětleno v 7 série. Pro mě je to jedna z nejlepších postav i když ji teď moc nechápu abych řekl pravdu. Tak doufám že to bude mít nějaký důvod to její chování.

#120 dameo
6.4.2016 | 1:04:07
noona

Já jsem fakt zvědavá, jak bude vypadat trailer k 7. sezóně. Vždyť tam můžou ukázat jen Ricka, Carla, Carol, Morgana, Spasitele a skoro prázdnou Alexandrii. To tedy bude něco! :D

6.4.2016 | 1:30:11
garvon

Podle me by davala smysl smrt Glenna. Protoze byl rad, ze si vybral jeho a nezabije tedy Maggie. Proto to vzal „jako zampion“.

6.4.2016 | 1:39:49
vlad123

#69 Alex02: Neni to jedno, protoze to bylo v komiksu! to nechapes ? :)

6.4.2016 | 2:20:41
Batiatus

#69 Alex02: Bože ty si čo za týpek. Veď nechaj ľudí špekulovať ako ti môže niečo takéto vadiť že musíš mať drzé reči. Tak si nečítaj diskusie a hotovo ale hlavne nám tu nediktuj čo máme robiť.

6.4.2016 | 5:40:59
mesho

#65 Shakespeare: To by sedělo i k té nahrávce, ta tvoje teorie :) i to že se ta postava nesložila :)

6.4.2016 | 7:33:47
Lagertha

Ať je to jak chce, z mého pohledu je zabití jakékoliv hlavní postavy „šokující“ a „smutné“, popláču si , budu to nějakou dobu vydýchávat, ale budu těm ,co přežijí dál fandit a držet jim palce. Mám je ráda všechny ( někoho víc, někoho méně), každý je jiný a jinak pro skupinu užitečný. A to je podle mě jen dobře. Pro všechny fandy TWD- „Držte se!“ A ještě něco: kdyby v reálu k něčemu takovému došlo, přála bych si patřit ke skupině jako je ta Rickova.

6.4.2016 | 8:50:13
Zaklínač

Negan je naopak jednou z mých nejoblíbenějších postav z komiksu. Je originální, nekompromisní, šílený a brutální. A byla by velká škoda, kdyby zabil nějakou nedůležitou postavu, protože by už nikdy nepůsobil tak, jako v komiksu.

#86 Monkeyskunk
6.4.2016 | 8:57:39
kutas

#43 ZvacA: myslím si že větší překvapení by bylo zabití Maggie a těhotnou ženu už zabili v GoT takže je to možné ale osobně si myslím že to bude Eugen

#80 Zaklínač
6.4.2016 | 9:01:07
Zaklínač

A k tomu obrázku se stínem, nevím, jestli to tu už někdo psal, ale je celkem přirozená reakce si krýt hlavu, když na ní míří rána pálkou, takže ten stín budou s největší pravděpodobností ruce. A uznejte, že by byl ultra pech, aby Carl v jedný sérii přišel o oko i o hlavu :D

6.4.2016 | 9:02:18
Zaklínač

#78 kutas: koho? to si nevybavuju

#82 kutas
6.4.2016 | 9:03:14
Riki

sklamal. uz ten kresleny v komixe nahana vacsiu hrozu ako tento #4 Jemily:

#94 Zaklínač
6.4.2016 | 9:20:26
kutas

#80 Zaklínač: Talisu, ve třetí sérii Lothar ji několikrát bodne do břicha jeden z nejlepších dílů GoT

6.4.2016 | 9:27:00
TWD#8888

Podle zaverecnyho proslovu Aaron … podle me Negan mluvil na Ricka Carla a Maggie, pozice Aarona by tomu odpovidala .. mozna jeste Sasha, to by se asi hodilo vic … to je skoro jak zabit Glenna … Navic rikal ze Carlovi vydloubne oko a da ho snist Rickovi .. takze ti dva to nejsou, kdyz vemu ze zensky ne … a postava eugena si takovej Epickej konec nezaslouzi. Abraham se nabizi, ale nebyl by to takovej zvrat, navic celou jednu serii se divam jak se Sasha dava do hromady a zase nejak pomalu nachazi duvod zit .. to by se melo zase opakovat? … Glenn, Sasha a Aaron ..... podle proslovu by to Glenn byt nemel, kdyz byl az na konci rady, ale asi bych si ho nechal postavit do prostred pred vsechny, jen to nebylo tak ukazany ..... Me docela překvapilo v jak cistou si Negan udrzuje palku .. zadny stopy krve, ryhy a vrypy od kosti a zubu ,,, tady bych na nejaky stiny, karavan a svetla nespolihal … kdo vi jak to bude..treba se v prvnim dile dalsi serie jejich pozice nejak vymeni … nebo tam bude nekdo chybet .. najednou tam mezi nima bude carol .. misto za tmy to bude za denniho svetla, nebo to jen setrihaj a pouzijou stary zabery treba ze 4 serie>zaber na vykuleny oci Tyresse :) rosita pribere 30 kilo … Eugene naopak ukaze vyrysovanou valchu … jako jasne scena uz natocena je, ale byla by sranda vydet takovy Faily … proste to musi byt Glenn, ta postava uz svoje udelala a navic by ji tvurci museli vymyslet novou storyline, ktera podle me nikam nevede, nemel by to bejt star trek a mely by dostat prostor i nove postavy.. je to skvela smrt pro skvelou postavu, co bude mit obrovskej vliv … Zabit Eugena nebo Abrahama by nic neresilo …

6.4.2016 | 9:46:08
Hanibal30

Dle mě ani v prvním díle 7. serie nebude vidět kdo padl za obět Lucile a bude tam osud Morgana a Carol. Až v druhým díle to bude.....prostě a jednoduše, nasrat nás úplně nejvíc. :-D

#88 hoolio88
6.4.2016 | 10:28:20
Thomcore

Jeden komentár ma dostal citujem

„if it was Glenn the pov shot would be in widescreen“

:D

#87 Monkeyskunk
6.4.2016 | 10:42:24
Monkeyskunk

#77 Zaklínač: Negan a originalni? Jak prosimte ? :-D Ze ma baseballku? Ze je arogantni? Ze si hraje na to, ze mu brutalita vadi, ale pritom se v ni vyziva. Original jak pres kopirak no :-D :-D

#93 Zaklínač
6.4.2016 | 10:48:20
Monkeyskunk

#85 Thomcore: Jak ja ten nevinnej rasismus miluju :-D :-D :-D

6.4.2016 | 10:52:24
hoolio88

#84 Hanibal30: To si nemyslim. Myslim, že se trošku přepočítali a takovou nasranost, kterám kolem toho bude, nečekali. Spíš čekám, že se budou snažit to napravit… Možná že sedmá řada začne tou scénou, kterou šestá končila, s tim, že přepnou do jinýho pohledu a bude vidět, koho umlátil. To by byla asi nejlepší možná omluva… Ale třeba jsem jenom hodně naivní a bude to tak, jak řikáš.

#89 Hanibal30
6.4.2016 | 11:09:40
Hanibal30

#88 hoolio88: Samozřejmě i já v to doufám, ale jak se to poslední dobou točí tak mam trochu strach že to tak bude :-( SNAD NE !

#90 hoolio88
6.4.2016 | 11:18:07
hoolio88

#89 Hanibal30: No když to vezmu logicky, tak mid-season finale byla příšerná nuda a No Way Out byl potom jeden z nejlepších dílů celýho seriálu. Tak snad to teď bude podobný… Asi si ty nejlepší momenty nechtěj plýtvat na finále, ale vždycky si to schovávaj až na ten následující díl po něm.

#92 Hanibal30
6.4.2016 | 11:30:24
Floki#1

Když se kouknete pozorněji tak vidíte že kouká moc dolů a Abraham je vysoko ale Daryl moc nízko. Osobně doufám že to je Glenn je s náma od 1 série. A Daryl bude mít co dělat ještě z Dwightem.

#127 TheseusCZ
6.4.2016 | 11:46:35
Hanibal30

#90 hoolio88: Taky pravda :-)

#100 Alex02
6.4.2016 | 12:32:22
Zaklínač

#86 Monkeyskunk: v rámci komiksu to byla první taková postava, v tom ta originalita. Zatím se jen všichni snažili přežít, nikdo si neužíval jako Negan. Ale máš pravdu, že to jistě není nejoriginálnější postava na světě, nemá čtyři péra, zombie hlavy přišitý na krku, není to psychopat s duší dítěte závislý na peří s drcenejma kostma novorozeněte. Mě ale jeho originalita v rámci TWD stačí

6.4.2016 | 12:33:21
Zaklínač

#81 Riki: taky sem ho čekal minimálně namakanějšího. v komiksu jeho tělo vždycky zabírá celej čtverec :D

6.4.2016 | 12:34:24
Repsol

osbne nemam zadny typ kdo by nas mohl opustit. ale ten rickuv pohled zhrouceni na ktery navazuje rickovo psychokrvave vrazdeni bude jeste zajímavý :)

6.4.2016 | 12:42:08
Mrtvák s.r.o.

ČISTĚ MUJ NAZOR — Dwight střelil Daryla,a rekl,budes v pořádku,myslim ze tim jsi jsou vyrovnáni,protoze jsem nekde slysel ze negan nezabiji zraněné,coz nam bude v 7.serii nejak vysvětlené…Carl to nebude viz.proslov o oku,proc by to rikal kdyby mel na palce Carla,Rick asi taky těžko,ženské bych asi vynechal uplně,Abraham si myslim sehraje jeste velkou roli,i kdyz plno lidi rika ze mel posledni dobou moc prostoru..(aby ne,za dobu co je s Rickovou skupinou si zaslouží byt konecne trochu videt)..Aaron asi taky těžko,to by zklamali asi vsecky fanoušky,kteří čekají trochu emotivnejsi smrt..Eugene taky rozhodně ne,vsichni vime proč…osobně si myslim,že bohužel nas opustí Glenn..ač to řikam hrozně nerad…:(((..pro vývoj seriálu by ale jeho smrt mela smysl..:(( Jen jsem strašně zvědavej kolik dílu si na tento epic moment počkáme…ja tipuju dva… A jsem moooc zvědavej jak se naše skupina z této situace dostane,Carol to tentokrát nebude a že by jen tak Neganovci nasedli do aut a jen tak odjeli se mi moc nezdá…no,muzeme se jen vsichni dohadovat,co bude,kazdopadne me tvůrci velice zklamali,nebýt ftwd tak bych na živí mrtví asi i zapomel..:/..

#107 Monkeyskunk
6.4.2016 | 15:50:26
DejvidHound

Niekto by mal skusit utriet tu krv z obrazovky a dat to na rozbor. A vybavene :-D

6.4.2016 | 16:10:45
koukaam

Logicky by to měl být Abraham… Všichni byli celí posraní a jen Abe se choval hrdě, nezlomeně… Pokud si máte vybrat jednu oběť tak, aby jste co nejvíc zastrašili a psychicky zlomili zbývající ze skupiny, musí to být ten, který vzdoruje nejvíc… Bylo by tedy od Negana dost nelogické zabít nějakého přizdisráče, když je potřebuje zlomit…

#109 Monkeyskunk
6.4.2016 | 16:17:34
Dituska89

ZA PŘEDPOKLADU!! že jsou záběry s Neganem natočené správně a logicky, JE MŮJ NÁZOR že to 100pro neschytá Eugen, Carl, Aaron, Sasha a Rick… odvozuji tak POUZE a čistě z pohybů herce v momentě kdy řekne „vyřízněte tomu klukovi druhý oko“ – v tu chvíli ukazuje pálkou (i když to v záběru není úplně vidět) z jeho pohledu doprava, přímo na Carla a taky to vypadá že stojí od něj dál, tudíž to není ani nikdo kolem něj… Toť čistě můj osobní názor… A když říká, aby tím okem nakrmili jeho otce tak určitě se v tu chvíli nedívá na Ricka… A k ženě mi věta „Bere to jako šampion“ nějak nesedí… Takže zbývají Abe, Glenn a Daryl – a pouze scénaristi ví, kdo to bude… A věřím, že už to mají určitě jasně daný a rozvrženou i celou 7 sérii…

Já osobně bych byla pro Rositu i když mi vůbec nevadí. Jenom si myslím, že tam už nemá příběh…

BTW: Sice nevím jak je to přímo v komiksu, ale chtěla bych vidět tak obrovskou skupinu lidí a především mužů, kde každý vlastní zbraň, jak oddaně poslouchají jednoho chlapa.. To by asi moc nefungovalo… :)

#101 misticjoe
6.4.2016 | 16:31:57
Alex02

#92 Hanibal30: očakávam to isté, scenáristi ani nemajú dôvod začínať 7. sériu tam, kde 6. skončila, ani si to neviem predstaviť, začať diel tým že rozmlátia nejakej postave hlavu, nemá to význam a pôsobilo by to lacine… každopádne aj vinou tých, čo tu dokola bláboli tie Neganovské pohádky, realita ďaleko zaostáva za očakávaniami a Negan a celá jeho scénika v seriáli pôsobí skôr ako z gay porna „Taťkové v kůži“, nevidel som tam žiadneho chlapa, ktorý vzbudzuje repšekt, ale pomerne afektovaného ťaťku narvaného do tesného koženého oblečenia…

#102 misticjoe
6.4.2016 | 16:53:32
misticjoe

#99 Dituska89: „A věřím, že už to mají určitě jasně daný a rozvrženou i celou 7 sérii…“ – ty jsi dobře naivní :-D Scénáristi si možná něco vymysleli, ale producenti a majitelé stanice budou rozhodovat, jak to v důsledku bude. A jestliže natáčení začíná v červenci, tak mají minimálně do půlky června čas si to rozmyslet.

#108 Dituska89 #110 Dituska89
6.4.2016 | 17:04:41
misticjoe

#100 Alex02: Přesně to jsem si říkal, když tam porůznu lascivně postávali (a jak už jsem někde psal – dokonalý výběr z Modré ústřice). Asi by se ze Spasitelů měli přejmenovat na „Parta Krutých Buzen“ :-)

6.4.2016 | 17:06:59
Kaculka07

já nevím proč, ale taky mám pocit, že to bude spíš někdo z té levé strany, takže o Glena se nebojim, spíš se bojim, že to bude Carl…i když podle toho co Negan řekl, si taky nejsem jistá…když se odkloním od toho mého pocitu a všechny postavy si projdu, tak si myslím, že to bude Abraham…

#105 Jaricuri
6.4.2016 | 17:16:06
Pozi

Já si myslím že tvůrci chtějí aby si diváci mysleli že někdo z hlavních postav zemře, ale myslím že se může stát (jak se stalo už několikrát) že se to v průběhu té ,,mlaty,, nějak zvrtne, a dotyčný to přežije. (možná tam naběhne Morgan a všechny je zmasakruje dřevěnou holí) :D

6.4.2016 | 17:28:17
Jaricuri

#103 Kaculka07: Mrkni na FB Walking Dead, před půl hodinkou danej obrázek, jak Rick a Abraham nesou oběť na nosítkách, takže Abraham asi ne…

#106 Raulivo
6.4.2016 | 17:30:17
Raulivo

#105 Jaricuri: na nosítkách je Maggie.

#111 Jaricuri
6.4.2016 | 17:48:25
Monkeyskunk

#96 Mrtvák s.r.o.: Vzdyt jim to sam rekl, ze je potom necha jit a budou makat pro nej. Chtel zabit jen jednoho, aby ostatni byli jako beranci. Kdyby je chtel zabit vsechny, tak uz mrtvi jsou. Kdyby je chtel nekam zavrit, tak uz zavreni jsou a cele to divadlo by nebylo nutne.

6.4.2016 | 17:50:42
Dituska89

#101 misticjoe: Jasne, a myslet si ze vsechno zacina mesic pred natacenim prvniho dilu je naprosto inteligentni… Blbost… Musi kolem toho zaridit spoustu veci, podepsat smlouvy, pripadne je prodlouzit, zaridit prostory atd… Tezko budou vsechno delat mesic pred… A navic serialy u kterych je velice jisty to, ze se budou tocit nekolik dalsich let, tak je urcite hlavni dejova linka uz vymyslena… a dost dobre si nedokazu predstavit jak herci ted sedi doma a cekaji, ze jim mesic pred zavolaji a reknou: Sorry ale ses to ty, tak cau…

Tohle neni serial, kde se planuje a zarizuje az podle toho jestli vedeni rozhodne o proudlouzeni… Hlavni lidi ( scenaristi, producenti, majitele atd) vi co a jak urcite…

6.4.2016 | 17:50:46
Monkeyskunk

Jinak sice tu kazdej spekuluje, ze to nemuze byt Carl, protoze Negan rekl co rekl. Ja to vidim naopak. Kdyz neco udelas, tak nejen ze ho zabiju, tak te s nim i nakrmim. A co je horsi? Videt umrit syna? Nebo ho videt umrit a pak ho jeste snist (ikdyz nechtene a pod natlakem)? Hmm? Ted uz to nezni tak jednoznacne co ? :-D Ja sem pro Carla, ikdyz mi prestaval vadit vic a vic :-D

#98 koukaam: Koukas, koukas, ale asi spatne. Vzdyt si nevybiral, ale rozpocitaval. Logiku bych v tom moc nehledal. Hlavne u te rozpocitavacky postupne k zaverecnemu pohledu. Se mi hrozne libi, jak je tu najednou kazdej odbornik na optiku, ale to, ze pokud to ma byt podle realnych fyzikalnich pravidel, tak by karavan videl kazdej z te rady klecicih, uz si neuvedomi nikdo. Z toho vyplyva, ze se neda ridit ani podle stinu, ani podle rozpocitavani, ani podle pohledu a ani podle karavanu jelikoz ta scena byla takhle „nelogicky“ natocena zamerne.

Ale sak bavte se, aspon nekdy budete tu hlavicku namahat, ikdyz asi ne uplne :-D

#114 adelas
6.4.2016 | 18:01:21
Dituska89

#101 misticjoe: A novy clanek na Edne mi to pouze potvrzuje…

6.4.2016 | 18:05:37
Jaricuri

#106 Raulivo: Jasný, už jsem zjistil, moje chyba, neviděl jsem díl komplet :)

6.4.2016 | 19:07:12
Listey

Negan je tak trochu salát! Kdyby měl být opravdu extra hajzl, měl chtít po Rickovi, aby vybral jednoho koho sejme, jinak že sejme 2. To by bylo krutý. A jestli opravdu zabije Glenna, na kterýho všichni sází, tak nevím jestli by zrovna scénáristi přemýšleli takto, přeci jen viděla umřít tatíka dosti krutým způsobem, pak přišla o sestru, s velkou pravděpodobností to nezvládne nenarozené dítě a koukat se jak rozmašíruje někdo hlavu jejímu milovanému, tak to si to sama hodí v další sérii hned v prvním díle… V tomhle dílu byla celá skupina naprosto stupidní a i dost srabácká. Kolikrát sejmuli větší přesilu, než tu, která se jim jak první postavila do cesty. Stačilo předstírat, že odjeli, počkat, zkontrolovat, jestli tam jsou a pokud ano, v klidu z lesa je postřílet.

6.4.2016 | 21:45:45
tomask636

#3 pajajs: Pozor, vzpomeňte si, jak Abraham skoro zabil Eugena, který ten výprask přežil jen díky své tvrdé lebce. Za mě jasně Eugene. Glenn umře v sedmé sérii na zánět průdušek.

7.4.2016 | 0:49:34
adelas

#109 Monkeyskunk: Nejde jen o to, že Negan řekl, co řekl, ale pokud TWD sleduješ pravidelně a Ricka znáš, moc dobře víš, že smrt Carla by nerozdýchal a do pár vteřin by to nejspíš asi taky schytal, protože by se rozhodně na místě neudržel. Nějak mi smysl nedává spíš ta tvoje teorie, kdyby zabil Carla, tak vydloubnout mu oko – nevím, ale s rozmlácenou hlavou na sra*ku by už tam nikdo ani to oko nejspíš nenašel, ale to je detail ( :-D). „Ricku,opovaž se pohnout, jinak až zabiju tvého syna, sežereš jeho oko“ jo jasně, myslím, že by pravděpodobně v tu chvíli co to řekl a napřahoval se, bylo už po Rickovi.

#115 Monkeyskunk
7.4.2016 | 8:15:19
Monkeyskunk

#114 adelas: No to asi ne, ale ja mam za to, ze to tam fakt bylo mutly, jakoze ohlasy od skupiny. Neverim tomu, ze by nikdo ani nevzlykl, nevzdechl, at uz by to byl kdokoliv. Navic jsem to bral tak, ze nechtel, aby vyletel jak Glenn, kdyz si chtel vybrat Maggie, ze ji pomuze od utrpeni. Tim myslim, kdyz by se Negan naprahl, Rick by mohl skocit na nohy a treba mu rozkousnout hrdlo (trochu extrem ale proc ne) a to by Carla nestihl zasahnou, takze by oko nemuseli hledat v kasi. Ale hlavne Negan uz by se nemohl pomstit, tak jim rekl jak se pomstit v pripade, ze se neco zvrtne. Ale vsechno jsou to uvahy no, vzdycky se snazim jit opacnym smerem nez stado :-D Kazdopadne, jak uz jsem psal. Ridit se karavanem, stinem nebo rikankou je taky jen uvaha, protoze je to natoceny tak, aby se na to podle techto veci prijit nedalo.

#118 adelas
7.4.2016 | 14:40:05
rina

Co konkrétně zaujalo mě, nebo spíš na co jsem se zaměřila, i když to může být blbost, je poslední kus říkanky, kterou Negan říkal, samozřejmě v angličtině. „My mother told me to pick the very best one – and that is YOU!“ = „Moje matka mi říkala, abych si vybral toho úplně nejlepšího – a to jseš TY!“ – akorát kdo je ten „very best one“, to už nevím (teda pro mě to je Daryl, ale pro Negana?… :-D)

#119 adelas #135 Xegiie
7.4.2016 | 15:26:19
rina

Eeee, sorry, úplně přesně říkal „and you are IT“, ale význam se nemění :-)

7.4.2016 | 15:31:13
adelas

#115 Monkeyskunk: jo tak mutly je to urcite. Karavan nekaravan, to neřeším, spíš se snažím k tomu dojít logickou cestou… což stejně moc nejde. No, máme na to půl roku :-D

7.4.2016 | 15:39:26
adelas

#116 rina: Toho jsem se taky zhrozila :-D

7.4.2016 | 15:41:33
dameo

#70 Matteo123: K momentálnímu chování Carol není, co vysvětlovat. Je to žena, která psychicky nezvládla to, čím si za poslední dva roky prošla. Hodně lidí by chtělo zpět tu Carol, která zastřelila každého, kdo se na ni jen špatně podíval. Tvůrci seriálu z Ricka, Daryla, Carol a Glenna udělali Terminátory (viz. Glennovo zázračné přežití pod popelnicí) a to je jedna z věcí, která mě na TWD hrozně vadí. Ovšem tím, že se Carol psychicky zhroutila a že se Rick málem podělal strachy z Negana nám ukázali, že to nejsou žádní Terminátoři, ale obyčejní lidé. A to je dobře.

7.4.2016 | 17:56:38
Leitt

Podla fotky kde su vsetci zoradení je poznat koho Negan na poslednej fotke zabil. Takze to bude Glenn/Eugen :)

8.4.2016 | 1:04:43
ori

Tá básnička so zábermi postáv vôbec nesedia, takže nechápem tých čo sa to snažia vypočítať :D Inak, ešte stále si pamätám, ako po prvých 3. častiach 6. série všetci písali ká je úžasná, a zrazu sa nikomu nepáči :D

#125 Leon
8.4.2016 | 11:35:03
Klekánice

Abraham se chtěl obětovat. Tím se podle mě zachránil, protože takhle by mu Negan vyhověl.

8.4.2016 | 11:56:59
dupil77

Tvůrci zatím nevědí koho vůbec Negan zabije.V díle 06×16 Negan zabil kameramana.Půjde do vězení na 6let takže Negan zemře v díle 07×01 zabije ho Gleen(umlátí ho pálkou).Takže asi tak .....

8.4.2016 | 15:07:07
Leon

#122 ori: e-e- já byl jeden z mála, komu se 6. série od počátku nelíbila. Rozpaky už u mně budila hned 1. epizoda s kýčovitým černobílým restrospektivním pokusem a šílenými efekty padajícího náklaďáku do rokle. Tam jsem si poprvé řekl: „Aha, pozor! Tady se něco děje…“ Definitivně jsem nad 6. sérií zlomil hůl ve chvíli, kdy se ukázalo, že to Glenn přežil, a že Morgan pochytil svoje ninjovský schopnosti od chovatele kozy…Ale nakonec byla paradoxně smrt Tabithy (tak nějak se ta koza jmenovala, ne?) asi jediný skutečně emotivní moment v celé sérii.

8.4.2016 | 16:21:49
TheseusCZ

Tak jsem si několikrát pozorně prohlédl posledních 10min tohoto dílu. Zaměřil jsem se zejména na nasvícení scény.

Když by Negan šel po Glenovi, tak by neměl levou tvář obličeje ve stínu. Nehledě na to, že když naposled míjí Ricka, tak stín jde po Rickově tváři z prava do leva. Když by šel ke Glenovi a spol. stín by šel po Rickově tváři opačným směrem. Už z toho důvodu to vypadá, že se jedná o nekoho po Rickově levé straně. Arron nebo Eugen. Spíš ale tipuju Eugena. V poslední době dokazoval, že je v něm víc než si o něm každý myslel a dovedu představit, že by ustál i tu první ránu. Ostatně, když se do něj tehdá pustil Abraham, tak se taky hned nezkácel, co si tak pamatuji. Takže za mě je to Eugen.

#130 ori #132 Klekánice
8.4.2016 | 21:49:35
TheseusCZ

#91 Floki#1: A už jen z toho důvodu si myslím, že to Glen nebude. RIck, Daryl, Glen, Magie, Carl, Carol. Tohle jsou zásadní postavy, které na sobě lpí. Jestliže by to byl Glen, nějaké vendeta vůči Dwightovi by šla okamžitě stranou a Daryl by se vrhnul na Negana, stejně jako by se na něj vrhnul Rick, kdyby mělo jít o Carla.

Opět z toho důvodu hlasuju pro Eugena. Skupina si ho v poslední době dost oblíbila. Ale pořád to není natolik klíčová postava aby se kvůli ní ostatní přestali ovládat.

Což se v případe první šestice, resp. pětice říct nedá. V takové situaci by tam zákonite museli nastat jatka.

8.4.2016 | 22:06:59
Pus.ik

#2 God Carmen: přesně zamě asi taky..

8.4.2016 | 22:12:30
Pus.ik

zamě 1.Aaron 2.Eugene
podle mě to nebude žádna z hlavních postav narušili by celou serii serialu

8.4.2016 | 22:14:13
ori

#126 TheseusCZ: Je absolútne jedno, kde boli stromy a tiene a na koho to vychádzalo, keďže ani režiséri nevedia, koho zabijú, navyše v TWD fyzika a logika neplatia, pozri si dodávku s Darylom a Carol alebo Glennov pád z kontajnera :D

#131 dameo
8.4.2016 | 22:21:16
dameo

#130 ori: Teď jsem to chtěl napsat taky. :-) Je normální, že diváci vymýšlejí různé teorie a snaží se logickou cestou přijít na to, koho Negan zabil, ale v případě TWD je to úplně zbytečné. Umřít mohl kdokoliv, bez ohledu na stíny, či to, kde kdo klečel.

8.4.2016 | 22:40:26
Klekánice

#126 TheseusCZ: Tohle je ale úplně jedno. Umlácení postavy se natáčelo pravděpodobně tak, že na scéně byli přesně dva lidé. Negan a kameraman. Ti ostatní už byli u cateringu a cpali se muffinama. Stíny atd vůbec neřeš… Pokud tvůrci nekecaj a fakt sami neví, kdo to schytá, nebudou ti stíny sedět už tuplem. I když podle mě kecají, protože aranžovat scénu znova by bylo přinejmenším zbytečný, když to lze udělat zaráz.

#133 Alexandr cz #133 Alexandr cz
9.4.2016 | 0:31:18
Alexandr cz

Podle mého to bude prekvapko a bude zabit Carl. Jen aby to Ricka a zbytek skupiny jeste vice motivovalo k pomstě a dle mého se jí v 7 sérii dočkáme. Každopádně to bude muž.. Nemůžu na to ppřestat myslet kdo zařval má druhou stranu mám jasno byl to Carl..
#132 Klekánice:
#132 Klekánice:

#138 Klekánice
9.4.2016 | 5:55:45
Alexandr cz

Klekanice nějaky překlep pardon.

9.4.2016 | 5:58:22
Xegiie

#116 rina: jediny Glenn mu odporoval, kdyz rikal ze by to mel s Maggie ukoncit, vrhnul se po nem, ostatni cumeli a drzeli hubu, i Abraham. podle me jak tu bylo zmineno tvurci rekli, ze dali voditko jak zuzit vyber, to byl nejspise ten POV pohled jak byli zavreni, takze umrel nekdo z nich. Na ostatni, stiny postaveni asi nema cenu spolehat…

9.4.2016 | 9:58:45
Eeny

Přečtěte si shrnutí v „Tvůrci a herci mluví o konci šesté řady a začátku sedmé série“, kde zmiňují, že hned po odvysílání finálního dílu se v následujícím pořadu Talking Dead objevili tvůrci seriálu, kteří mluvili o konci šesté sezóny. „Konec, který lidé viděli, je koncem jednoho velkého příběhu. V další řadě začne zcela nový příběh,“ prozradil producent Scott Gimple… Takže Negan umlátí Ricka… a začne tak zcela nový příběh.

#137 xendy
9.4.2016 | 13:53:10
xendy

#136 Eeny: Na 100% to Rick není :) Spíš to bude někdo z trojice Eugenne, Glenn a Ab.

9.4.2016 | 14:49:58
Klekánice

#133 Alexandr cz: Carl by byl hodně nečekanej. Ale zrovna Carl bude podle mě postava, která přežije až do konce seriálu. Ani bych se nedivila, kdyby za pár sérií nahradil Ricka. Carl a později Judith budou symboly toho, že život jde dál a jablko nepadá daleko od stromu.

#140 xendy
9.4.2016 | 19:24:57
Kixxon

Glenn?? už znova no tááák!! Daryl to dúfam tiež nebude, dúfam že Abraham alebo Eugene aj keď si myslím že to nakoniec aj tak schytá Glenn…Rick a Carl to nebudú určite, už len kvôli tej vete a ani nikto zo žien :)

9.4.2016 | 20:43:02
xendy

#138 Klekánice: Tvá teorie je zajímavá a něco na tom asi bude.

9.4.2016 | 22:47:24
calvary

Glenn to být nemusí. TWD stejně jako Green Arrow nemusí jít podle komiksu. Byla by prdel, kdyby zabili Ricka. No, uvidíme :)

13.4.2016 | 8:14:25
calvary

Hlavně, ať to není Abraham nebo Daryl. Ten malý spratek by mi vůbec nechyběl. Jak mu prostřelil oko, tak jsem úplně zajásal, ale on to přežil :(

13.4.2016 | 8:18:00
calvary

A když se podíváte na první fotku, kam směřují světla od auta, tak je jasné, že to Glenn není. To by měl Negan světla v zádech a ne na pravé straně těla. Bude to někdo zprava. No, jelikož ani herci nevědí, kdo zemře, tak je to jen postřeh :)

13.4.2016 | 8:25:22
Orie88

:-D no tak si nemuzu pomoct, ale za me nejslabsi finale celyho serialu… Takovy roztahany a skoro nic se tam nedeje :-D poslednich par minut tam keca a natahuje to a pak jen prekvapko do dalsi serie kdo bude tuhej :-D No nic moc… To teda Polovina 6 řady končila lip než tahle celá serie…

Mno nic tak zase nějakej čas bez těhle zombiků :-D Snad brzo bude Z Nation, tam se alespon neco deje a je to prdel :-D a ne jenom se vsechno sere :-D

14.4.2016 | 0:59:22
Tres99

No podle mé teorie zemře Rosita ačkoli to co tu píšou je také pravda ale už jsme se přesvědčili že se prostě někde nedrží podle komiksu a kdyby to měl být Glenn tak by zemřel u popelnice

14.4.2016 | 20:26:57
Kirra

Pokud jsou scénáristi srabi, typla bych si první místo na Aarona, protože jsme si ho nestihli oblíbit. A na druhé místo bych typla Eugena, když už se tak hezky rozloučil ;-)

14.4.2016 | 22:17:39
lukáš.bohm

Na 90% je to Abe. Chce začít normálně žít a mít dítě což je ve světě TWD sebevražda :-) a navíc jako jediný ze skupiny nevypadá před Neganem pripos*any. A slovo šampión tím pádem patří jemu. Zabití nesmrtelného glennna je blbost.A postre­leneho Deryla taky.Tím by Negan neukázal svojí sílu a moc nad skupinou.Ale jak uz tu bylo psáno. Možná scenaristi čekají na naši reakci koho zabít a můžou se tím i trochu řídit ;-)

17.4.2016 | 13:51:22
AnIxE

Kdo říká že je to Rick nebo Carl tak asi nekoukal na ten díl co ostatní :D RICK A CARL to být nemůžou proč by asi Negan říkal ať Carlovi vyříznou i druhé oko když by ho zabíjel? a proč by říkal ať to oko dají sníst Rickovi? Bože proč by Carlovi vyřezavali i druhe oko když by mu rozmlatil hlavu? a asi těžko by to oko mrtvej Rick jedl :D

18.4.2016 | 20:05:45
Pu[k]y.

Vsadím se, že se tvůrci stále dohadují koho nechat umřít. Několik posledních dílů se asi každá postava nějak rozvinula (někteří více, někteří méně), aby měli otevřené všechny možnosti. Stejně jako se stalo v seriálu Arrow (na začátku série ukázali něčí hrob a pak se rozmýšleli kdo teda v něm skončí). Tak jako tak budeme všichni překvapeni :) Než nám začne další série, doporučuji se na celý seriál podívat od 1. dílu, jsem u 2. série a je celkem zajímavé vidět, jak se postavy seriálu vyvinuli :) taky je hezké opět vidět staré tváře :)

20.4.2016 | 15:03:08
lanulka

Bude to Eugene,bohužel. Alespon že dal Rickovi návod na kulky. Nebo Aaron.Jen ne Daryl.Adobrej tip,začnu koukat zase od začátku.

26.4.2016 | 15:02:46
Avalonek

Já si myslím,že to bude Abrham,už opravdu jen podle toho,že ustál tu první ránu a v komiksu už by vlastně bylo dávno po něm.Ale člověk nikdy neví,co tvůrce napadne.Ale ať už umře kdokoliv,stejně z toho budu v hajzlu,protože sem si je oblíbila všechny..

1.5.2016 | 17:35:00
Fantom64

nezapomínejte taky na tu scénu jak přepadli Ricka v tom karavanu a další díl už jel myslím že 1díl 7řady začne u Carlol a pak se přepne na ostatní jak jedou zachránit Magiino dítě a nakonec jí sežere zevnitř… když už by někdo umřel tak někdo z leva jelikož kamera má zrcadlový efekt takže když se to točilo v kameře byl pravý opak a stíny byli napravo doufám taky že zabil někoho ze svých kamarádíčků! třeba takovýho Dwighta tím by si respekt udělal jinak bych se chtěl zeptat na komix teda jestli je i audio kniha popřípadě stránka //http:_______ díky Fantom64

3.5.2016 | 17:12:25
JellyCZ

lidi podle mě to bude bud Glenn nebo Eugene

#154 bakterius
11.5.2016 | 18:10:30
bakterius

#153 JellyCZ: nechceny spoliler na nasom bulvarnom platku.. takze glen a daryl su v cajku :-) kedze natacaju 7 seriu – www.topky.sk/…ite-zasiahli-

14.5.2016 | 21:44:04
kricii

Myslím, že tento seriál je proslulý tím, že umí šokovat. Smrt Abrahama či Eugena by pro věrné fanoušky tolik šokující nebyla, nehledě na to, že by nepřinesla „tolik slz“ , jako kdyby to schytal Glenn, nebo nedej bože Daryl. No, bude to ještě zajímavé, nicméně za mě – Glenn.

22.5.2016 | 20:38:08
spacky

Jak si tak čtu vaše postřehy a komentáře, začínám se čím dál víc bát, že to bude (můj miláček) Daryl :( dřív jsem to tipovala na Glenna, Abrahama nebo Eugena. Ovšem, na druhou stranu… kdyby z kola ven poslali Daryla, TWD by ztratilo spoustu fandů. Přece jen Daryl je snad ještě oblíbenější než Rick. Jeho smrtí by se hodně pokazilo.

5.6.2016 | 15:18:52
Czert82

Těžko takhle odhadovat. Glenn je logická volba, Daryl podle mě ne. Abraham bych řekl má vělikou šanci na ránu pálkou, ale pokud by Negan chtěl Ricka uplně dodělat, tak by to odnesl Carl. Jinak nevím co lidi mají proti herci který ztvárňuje Negana, já musim říct že mě se zamlouvá.

11.6.2016 | 11:26:05
Bublaninamorava

tak nakonec vyhraje revoluční řešení celé situace – Negan se nejprve vzdá, s tím, že ho už nebaví dělat šéfa a být zlej a zabije sám sebe :)

26.7.2016 | 13:36:26
AtnJePan

Pokut v seriálu dodrží všemožné fyzikální zákony tak by měl zemřít někdo na pravé straně od Ricka.. Přece jen jde vidět Neganův stín na Rickově tváři vpravo a osvětlení od aut ho vrhá správně.. Takže můj názor je že to bude někdo napravo..

29.7.2016 | 20:37:56
baraolisarova97

Pokud to bude Daryl, končím s TWD ..

4.8.2016 | 10:28:24
Ponine94

Já si jako jedna z mála myslím, že by skutečně mohl zemřít Rick, to by byl dost velký zvrat v seriálu, a seriál by dostal úplně nový náhled. :-) Bylo by to opravdu zajímavé. Každopádně, pokud zabijí Daryla kvůli tomu šoku fanoušků (i když bacha, u Ricka by byl ten šok větší ;-) ) tak budu strašně moc brečet a nevím, zda budu TWD dál sledovat. Už když zemřela Beth, odložila jsem seriál skoro na půl roku.

11.8.2016 | 8:40:53
janmatys

No já v tom tedy nejsem tak kovanej a pravdou je, že to může být skutečně asi každý (krom Ricka), ale … co se týče toho stínu Carlova klobouku na Neganovi, ten lze sotva zaměnit s něčím jiným, a tudíž by to měl být Carl, jenomže – děcko no. Na druhou stranu ovšem je jednou z nejméně oblíbených postav v seriálu, a přestože Negan „nezabíjí děcka a ženský“ v komiksu, tady tomu bude asi jinak. Už „guvernér“ si podal jinou postavu než v papírový podobě a mám tušení, že tvůrci se budou držet této metody dále a tudíž Glenn nebude tím kdo půjde z kola ven… Tak jako tak ale pokud to bude Daryl, s TWD nejspíše nadobro skončím…

#163 janmatys
10.9.2016 | 19:46:38
janmatys

#162 janmatys: …nicméně postřelit ho a hned ho zabít? To se mi moc nezdá.

11.9.2016 | 3:36:20
Ldwxx

Nevim co tady řešíte: Za 1. Můžete si vyhledat na googlu, ze predstavitel Glenna Steven Yeun konci v sesty serii a neprodlouzil smlouvu!! Za 2. se stačí podívat na čsfd všech herců co tam klečej.. všichni mají pro rok 2016 TWD 7.serie. jedinej Glenn tam nic nemá… Takže asi tak… a ještě jsou spekulace o ukončení Normana Reeduse aka Daryl. ale to je uz fakt spekulace zatím..

#167 janmatys
12.9.2016 | 14:04:11
Ldwxx

Ale je fakt ze komiks není tv seriál, tak kdo ví…

12.9.2016 | 14:07:03
RedShark57

#13 SaintSin: xD xD Tak ty seš dobrej psychopat

18.9.2016 | 5:33:00
janmatys

#164 Ldwxx: Tak Reedus má dle IMDB už být v prvním a druhém dílu 7. série (Daryl by to tudíž být neměl)! Steven Yeun je tam ovšem taky potvrzen, takže je otázka, do jaké míry je IMDB přesné… Nicméně, když už jsme u toho – na CSFD je to potvrzené taky, takže nevím, kam jsi koukal. Tak jako tak je ale blbost se tímto řídit, protože ta postava může mít klidně „záblesky“ z minulosti a tudíž tam bude psaná! Pokud se máme od něčeho odrazit, tak pouze na dva další díly ty mají tyto postavy:

Daryl Glenn Maggie Abraham

…a to by mohlo být vše – neprojížděl jsem úplně každou postavu.

#168 janmatys
19.9.2016 | 2:16:06
janmatys

#167 janmatys: Jo, tak jsem zkontroloval asi všechny aktéry. Zbytek má již psáno pět dílů, a Rick dokonce celou sedmou řadu, takže to byl hooooodně špatný typ (což bylo ovšem jasné, nebudu přeci čekat – kdyby se někdo pohnul – aby slupnul synovo oko a pak bych ho umlátil k smrti ;) )…

19.9.2016 | 13:04:21
igwar

#69 Alex02: Vacsina stabu vratane hercov mozno nemusela vediet, ale je nezmysel tvrdit, ze to v case natacania toho finale este vobec nemali rozhoddnute kto to bude. V nejakom „uzsom“ tvorivom kolektive to museli mat ujasnene a urcite aj niekde v sufliku poctivo napisane.. Pri takomto seriale je 6 mesiacov sialene malo, aby stihli od nuly napisat celu seriu, natocit ju, spracovat v postprodukcii a nasadit vcas do vysielania. Udajne uz pri natacani finale siestej serie sa tocily aj zabery pre siedmu. To je aj logicke, pri scenach ktore na seba uzko casovo nadvazuju. Ved na co plytvat napr. na digitalne vyfarbovanie listov na stromoch,len aby sa dali dat dokopy dva suvisiace zabery hlupo natocene z niekolkomesacnym odstupom. Ale suhlasim, ze nema zmysel stopovat ako su rozmiestene tiene, listy, trava v zabere a pod. Velmi pochybujem, ze by si dali tak pracne zalezat aby s matematickou a geometrickou presnostou to vsetko dokonale sedelo a ukazovala na konkretneho cloveka. Ak si na niecom v tych zaberoch dali zalezat, tak na tom, aby divakov dokonale zmiatli a naopak odvratili pozornost od skutocnej obete Lucille.

#170 igwar
7.10.2016 | 15:52:06
igwar

#169 igwar: A naviac uz pocas prace na siestej serii museli tvorcovia nejako kalkulovat s tym, kto bude v jej finale obet. Glenn jednoducho niekolk okrat pocas siestej serie zazracne prezil iba preto, ze bolo treba jeho postavu usetrit na tragicke finale. Rovnako Abraham mozno nedostal sip do oka ako v komikse, len preto, aby mohli v tom finale obetovat inu silnu postavu a mohli sa tak odchylit od komisu a neodpisat Glenna. Alebo jednoducho chceli iba viac zamotat divakov a nechali tam Abrahama ako dalsiu velmi pravdepodobnu moznost na Neganovu obet a odvratit tak pozornost od Glenna. Ak toto bol plan, tak sa to velmi vydarilo, lebo Abraham bol vzdy typovany v tych vseliakych tipovacich rebrickoch na prvom alebo druhom mieste.

7.10.2016 | 16:24:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E08: The World Before

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás