The Walking Dead (Živí mrtví) Hodnocení desáté řady seriálu The Walking Dead

Hodnocení desáté řady seriálu The Walking Dead

Hodnocení desáté řady seriálu The Walking Dead

Po sledovanosti se nyní podíváme na vaše hodnocení desáté série. To bylo poměrně různorodé, protože posledních šest epizod bylo hodnoceno zcela jinak.

10 0
26.4.2021

Seriál nám představil svou doposud nejdelší sérii, desátá řada se totiž skládala z 22 epizod. Průměrně si vysloužila 83% hodnocení, a tak se tato řada hlásí ve výsledku k těm horším sériím. Horší průměrné hodnocení měly už jen sedmá (82 %) a osmá (79 %) série. Jen pro zajímavost uvedeme, že kdyby se desátá řada nedočkal šesti bonusových dílů, bylo by průměrné hodnocení na 87 %. Avšak i desátou řadu je třeba brát jako celek.

Nejlepší hodnocení si vysloužila dvanáctá epizoda Walk With Us, která se ustálila na skvělých 97 %. Naopak nejhůře hodnocenou epizodou se stal jednadvacátý díl Diverged, který nasbíral pouze 49 %. V tomto případě jde o nejhorší hodnocení, které si díl seriálu The Walking Dead vysloužil u nás na Edně.


Uživatelům portálu IMDb se nejvíce líbila poslední epizoda Here's Negan, která získala 93 %. Na nejhorším díle se však shodli návštěvníci obou portálů, zde jednadvacátý díl Diverged získal pouhých 41 %.

Hodnocení všech epizod desáté řady seriálu The Walking Dead naleznete v přiloženém grafu. Hodnocení můžete porovnat se serverem IMDb.

Kdybychom měli porovnat hodnocení na Edně a na IMDb, tak zjistíme, že se moc nepodobají. Celkem dvacet epizod je hodnoceno lépe na Edně, zatímco pouhá jedna epizoda je lépe hodnocena na IMDb. Uživatelé se shodli pouze na hodnocení dílu Here's Negan – ten má na obou portálech 93 %.

Diskuze /1

Fat Tony

Na edne hodnotia prevazne skalni fanusikovia, zatial co na IMDB aj nezaujati divaci. Preto byvaju hodnotenia na edne vyssie ako na IMDB / CSFD.

27.4.2021 | 10:36:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás