The Walking Dead (Živí mrtví) Kdo převezme komiksovou linku Michonne?

Kdo převezme komiksovou linku Michonne?

Kdo převezme komiksovou linku Michonne?

Není žádným tajemstvím, že seriál v desáté řadě opustí Michonne. V komiksu ovšem zůstala až do samého konce. Kdo převezme její linku?

9 0
12.12.2019

Michonne byla v komiksu jednou z postav, které se vydaly do Ohia na střetnutí se skupinou, se kterou se Eugene zkontaktoval pomocí vysílačky. Ve Společenství pak našla svou dceru Elodie, o které si myslela, že je mrtvá, a tak se tam usadila a začala pracovat jako právnička, kterou byla před apokalypsou.

Představitelé Eugenea, Ezekiela a Jumiko byli viděni na natáčení jakési výpravy, přičemž se s největší pravděpodobností jedná právě o výpravu do Ohia. Jumiko se na výpravu vydala i v komiksu, v seriálu však zřejmě zastane větší roli.


(Převezme Jumiko komiksovou linku Michonne? Foto: AMC)

V první polovině desáté řady jsme se totiž dozvěděli, že Jumiko byla před apokalypsou právničkou, díky čemuž se seznámila s Magnou, protože ji zastupovala v případu. Je tedy možné, že Yumiko, která se aktuálně docela dost angažuje ve vedení Hilltopu, nakonec zůstane ve Společenství?

Za vypracování tohoto článku děkujeme @orimu, našemu odborníkovi na komiksy.

Diskuze /1

stiv

nech si necha narast bradu a stane sa novym Rickom aj tak je to uz kazdemu jedno

13.12.2019 | 9:39:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás