The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 103×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Kdy přesně nás čekají další seriály ze světa The Walking Dead?

Kdy přesně nás čekají další seriály ze světa The Walking Dead?

I když samotný seriál The Walking Dead již skončil, některé postavy budeme i nadále střetávat v jejich vlastních seriálech. Shrňme si tedy, co vše nás v roce 2023 čeká a kdy se toho dočkáme.

17 0
1.1.2023

The Walking Dead: Dead City

Datum premiéry seriálů tohoto roku zatím neznáme, takže se prozatím jedná pouze o odhady. Jako první očekáváme šestidílnou sérii o Neganovi a Maggie z New Yorku. Tento seriál se začal natáčet jako první, a to ještě v létě. Natáčení skončilo na podzim, a protože prozatím půjde o šest epizod, premiéra se očekává letos na jaře.

Daryl Dixon

Jako druhý seriál se v průběhu podzimu začal natáčet prozatím nepojmenovaný seriál o Darylovi, a to přímo v Paříži. Natáčení stále probíhá, a tak se tohoto zatím šestidílného seriálu zřejmě dočkáme až později, tudíž očekáváme premiéru letos v létě.

(Možný rozvrh vysílání seriálů roku 2023.)

Rick & Michonne

Poslední z nových seriálů bude zaměřen a RickaMichonne, a také má zatím potvrzeno pouze šest epizod. Natáčení tohoto seriálu začne hned začátkem ledna, tudíž jeho premiéra nás čeká jako poslední. Očekává se, že to bude letos v průběhu podzimu, stejně jako tomu bývalo u každé nové řady seriálu The Walking Dead. Nemyslí si to jenom fanoušci, ale také představitelka Michonne, která před pár dny uvedla, že podle ní se seriálu dočkáme asi na podzim.

Fear the Walking Dead

Natáčení osmé série Fearu započalo v létě 2022 a prozatím stále probíhá. Na rozdíl od nových spin-offů, u kterých se dočkáme šesti epizod, osmá řada Fearu by měla mít klasických šestnáct epizod, takže se není čemu divit. Ani tady zatím datum premiéry neznáme, a nevíme ani to, zda bude osmá série rozdělena na dvě poloviny, nebo se budou vysílat všechny epizody najednou, přikláníme se však k první variantě. V tom případě bychom se snad první poloviny mohli dočkat ještě před Dead City, tedy začátkem letošního roku, a druhé poloviny pak někdy v létě nebo začátkem podzimu před seriálem o Rickovi a Michonne. Nebo uvidíme nejdřív Dead City, pak Fear, pak Daryla a pak Ricka s Michonne? Na odpověď si zatím musíme počkat.

Diskuze /4

Ludas04TWD

Tak snad se nové seriály chytnou, ať máme další série. Ne jak u Tales, tam bych rekl, ze to vypadá, že ani druhá série nebude…

1.1.2023 | 16:26:28
Sapphire1977

nič v zlom ale keď čítam v nadpise že „kdy přesně“ tak som očakával dátumy, toto je asi tak presne ako „kde si bol na dovolenke?“, „v Európe“ ;)

#3 zroutik
2.1.2023 | 7:35:46
zroutik

#2 Sapphire1977: nic ve zlým, ale ten otazník na konci znamená otázku/dotaz, né odpověď.

#4 Sapphire1977
3.1.2023 | 7:20:46
Sapphire1977

#3 zroutik: presne preto som v článku hľadal odpoveď na tú otázku

3.1.2023 | 8:21:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama