The Walking Dead (Živí mrtví) Komiksová předloha a seriál: Porovnání u osmé epizody The World Before

Komiksová předloha a seriál: Porovnání u osmé epizody The World Before

Komiksová předloha a seriál: Porovnání u osmé epizody The World Before

I přesto, že měl osmý díl nadstandardní stopáž, jsme se v něm nedočkali nijak velkého množství odkazů na komiksy. Něco však přeci stojí za zmínku.

13 0
27.11.2019

Virgil a Pete

V nové epizodě nám byl představen Virgil, který se chce vrátit za svou rodinou na ostrov. Žádná taková postava v komiksu neexistuje, ovšem Virgil vypadá jako Pete, který je v komiksu kapitánem lodi z Přímořska.

Na moři

V komiksu se po válce se Spasiteli Michonne nedokázala smířit s tím, že je šťastná, a tak se přidala k posádce Peteovy lodi. V seriálu tuhle linku dostala Carol, ovšem Michonne zase odplula s Virgilem na jeho ostrov, který jí na oplátku slíbil zbraně, jež se tam nacházejí.


Za zpracování tohoto porovnání děkujeme našemu odborníkovi na komiksy, @orimu.

Foto: AMC, Image Comics

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás