The Walking Dead (Živí mrtví) Pět věcí, kterých se nechceme dočkat ve druhé polovině sedmé řady

Pět věcí, kterých se nechceme dočkat ve druhé polovině sedmé řady

Pět věcí, kterých se nechceme dočkat ve druhé polovině sedmé řady

Existuje hodně věcí, proč se těšíme na pokračování seriálu The Walking Dead. Jsou tu však i věci, na které se netěšíme, a proto si přejeme, aby se nestaly.


18 1
11.2.2017

1. Pokořený Rick

Hrůzným článkem prvních osmi dílů byla Rickova poddajnost. Chvíle, kdy byl naprosto na dně, byly pro fanoušky skutečně tvrdé. Ve druhé polovině sedmé řady bychom se měli dočkat přesného opaku. Vůdce bude opět silným lídrem.

2. Měkká Carol

Nejenom, že se Carol objevila pouze ve dvou dílech sedmé série, ale ani její příběh nestál za moc. Chceme zpátky tu Carol, která je drsná a s ničím se nepáře. Nechceme ženu, která zůstává v domě a v klidu a bezpečí si přežívá.


3. Epizody s jednou postavou

Letošní díl Swear měl u fanoušků velmi negativní ohlasy. Nebylo to kvůli tomu, že by fandové neměli rádi Taru, ale kvůli tomu, že se tato epizoda soustředila na příběh jediné postavy. Takovéto typy epizod už nechceme. Lepší je, když se v jednom díle řeší více dějových linek.

4. Další přeživší skupina

Sedmá série, ač je teprve v polovině, nám představila velké množství komunit. Kromě Alexandrie a Hilltopu tu najednou máme i Spasitele, Království a Přímořské. Soustřeďme se raději na jejich příběh a další komunity raději přidávejme postupně.

5. Neganova smrt

Ač je Negan aktuálně hlavním padouchem seriálu, tak si i tak nepřejeme jeho smrt. Tento chlapík nám prostě přirostl k srdci. Právě Negan byl hlavním tahounem sedmé série, a proto o něj nechceme hned přijít. Snad vydrží déle než Guvernér.

Zdroj článku: Comic Book; Foto: AMC

Diskuze /26

Angi

Ted ještě prosím trochu definovat to „My“ =)

#17 azaliel
11.2.2017 | 11:03:32
danho123

Ricka na dne chcem vidieť ešte raz.

11.2.2017 | 11:34:12
Batiatus

Súhlasím so všetkým :)

11.2.2017 | 11:58:28
MartinH

Rozhodně nechci vidět Curla a případnou smrt tygřice…

11.2.2017 | 12:26:58
keyzar

6. Ježíš

by mohl odhalit svoje gayství až mnohem později, jestli vůbec.

#12 IAmNoHater
11.2.2017 | 12:31:13
Karlos95

Je to otázka názoru. Já třeba nechci Carol vidět už vůbec.. :D

#7 dominich
11.2.2017 | 12:43:06
dominich

#6 Karlos95: napodobne

11.2.2017 | 12:49:41
JayRa

Jasně „nechci vidět“ Ricka jak dostane skupinu zpátky na vrchol a smaozřejmě že „nechci vidět“ další skupiny přeživších protože čím méně postav a zápletek tím lépe pro seriál přece ;) zase někdo při psaní otohhle článku myslel, stejně tak jako u psaní článku co bylo navíc v seriálu namísto komiksu a bylo to zbytečné .. nicméně soustředění se na jednu postavu v jednom díle není vůbec od věci, ale je dobré zvolit u diváku skvělou postavu a spíš odhalit její minulost

11.2.2017 | 13:02:33
badyvlasim

Pokorenej Rick, dalsi komunity uplne v pohode. O Negana se nebojim :P a ostatni dve souhlas.

11.2.2017 | 13:55:48
Kimberlly

Ja Taru zbožňujem… :)

#24 Zaklínač
11.2.2017 | 14:01:01
Vicar

Negana zabít nemohou, budou ho ještě hodně potřebovat, až se setkají s Alphou! :)

#13 iamtears
11.2.2017 | 14:03:38
IAmNoHater

#5 keyzar: Wait what? Jesus je…? No paráda! :) Šup sem s tím! :D

11.2.2017 | 15:08:05
iamtears

#11 Vicar: ty si nějakej chytrej, co si ty svoje moudra nechat pro sebe? nebo si myslíš jak si strašně skvělej, když víš něco, co v serialu ještě nebylo a cpeš to sem pro všechny kteří o to vubec nestojí ;)

mám obavu abys to pochopil správně… ne nejsi skvělej, ne nejsi chytrej … si brainless dumb

11.2.2017 | 15:27:28
Leon

Carol a Morgan jsou postavy zcela zbytečné.

11.2.2017 | 17:14:37
Vlada8

Já chci, aby ten **** chcíp, už konečně.

11.2.2017 | 17:39:07
Bastinor

Podle mého právě celá událost s Neganem, který Ricka hodil na kolena, byla pro seriál velikým přínosem. Vzpoura teď samozřejmě bude důležitá, jen je fajn když seriál nám nějakou dobu ukazuje i velice slabé stránky hlavních protagonistů.

A Epizoda s Tarou a Heatem byla dle mého jedna z nejlepších (Přímořští jsou velice zajímavá skupinka v seriálu, konečně něco, co je oproti předloze odlišné a přesto velice zajímavé). Sama Tara je momentálně jedna z nejlépe napsaných postav.

Bral bych více Ježíše a Dwighta, rozšířit jejich činy a pozadí, třeba oproti Sashe či Carol.

Morgan a Ezekiel také fajn, moc hezká změna vůči komiksu.

A Negan, Negan nesmí zemřít, to by ten seriál poslalo rychle dolů. Je to momentálně postava na které show stojí.

PS: zatím nejlepší epizoda z mého hlediska byla Epizoda III (the Cell). Dwightův a Neganův charakter excelentně nastíněn. A decentní část s Darylem versus šílenství byla též plusem.

Celkově je zatím sedmá série společně s pátou a první polovinou čtvrté série tou největší lahůdkou, co tWDU ukázalo. :)

11.2.2017 | 18:45:09
azaliel

#1 Angi: ASI TAK NĚJAK

12.2.2017 | 0:11:36
Lan

1: Rickovo pokoreni bylo dulezite, aby o to vic pak vynikl jako leader(preci jen kdyz te nekdo srazi na kolena a ty vstanes ma vahu, mozna i vetsi nez kdyz ses porad za kinga) a nejspis to nakonec bude i on, kdo Negana zabije…Me osobne se nejvic libil Rick co si brutalne veril, mel vse na povel a zabijel lidi a zombiky jak jen to slo. 2: Carol, no ocekavam u ni comeback do starych koleji, ale pokud ne, tak bude mit i nadale hodne nudnou dejovou linku 3: Dily o jedne postave mi osobne nevadi, aspon se s ni clovek lepe seznami, i kdyz chapu ze to nekomu muze vadit a mozna by stacilo te postave venovat jen tretinu dilu 4:Komunitam se venuji celkem dobre, jen ta posledni primorska mi prisla celkem nudna 5: Negan, no driv to slo i bez nej, pujde to bez nej i dal az ho nekdo zabije, ocekavam ze zarve na konci serie…navic treba cistej dil o Neganovi by byl fajn, cimz se trosku vracim zas k bodu 3 6: jo sestku sem si vymyslel:) trosku vic casu bych venoval Jezisovi…

12.2.2017 | 1:17:17
lea.m

O Negana nechcu přijít to je nejlepší záporák, který tam kdy byl <3 Sice je to hajzlík, ale je totálně boží :D

12.2.2017 | 10:48:19
Jaredkillas

Negan je dobrý záporák ale budou tam ještě mnohem horší…už to tady někdo nastínil myslím:D

12.2.2017 | 11:07:27
Alar

Ehm toto sú fakt požiadavky fanúšikov?

  1. Akože mne sa Rick na kolenách moc páčil..konečne mu niekto ukázal že nieje pán sveta, že sú lepší lídrovia ako je on, že svet je stále moc veľký..
  2. Carol je týraná žena. S toho vyplynulo to všetko zabíjanie. Nakoniec si uvedomila, že zabíjať nevinných ľudí nieje až taká sranda a má to následky. Ked človek zabije živé malé decko (aj keď má nábeh na psychiatriu) je to na psychiku moc. Jej postava sa krásne rozvinula a pohrali sa s jej mysľou ale zaslúži si svoj kľud aspoň po vojnu šepkačov. Skôr by ju mali nahradiť Morganom a Ježišom.
  3. Epizódy s jednou postavou sú super. Napr guvernér mal super epizódy rovnako ako Michonne. Veľmi by som si želela epizódu s Neganom a vznikom Lucille. Prípadne epizódu o tom ako sa Ezekiel stal kráľom.
  4. Ak sa nebudú do seriálu pridávať ďalšie postavy a komunity tak môže seriál rovno skončiť porážkou Negana..Dalej to bude bez ďalších komunít len telenovela.. Natiahnu jeden slabý príbeh s rovnakými postavami na niekoľko sérií..To fakt chcete? Ja chcem Alphu!!
  5. S týmto plne súhlasím. Negana ak sa nechcú odkloniť poriadne od komixu zabiť nemôžu.. Vojna šepkačov je na dohľad ( pravdepodobne už v 8–9 sérii) a Negan hrá veľkú rolu. Ak ho zabijú tak ho nahradia kým? Neviem o nikom kto by mal gule na to jednať s Alphou. Dwightboy? Ten sa nechá ovládať ľahšie ako môj pes..
12.2.2017 | 14:16:09
dameo
  1. Ve druhé polovině pokořeného Ricka opravdu vidět nechci. Chci tam vidět povstání Alexandrie a ostatních utlačovaných komunit. Ale v první polovině byl Rickův pád důležitý. Jednak mu Negan dal pořádnou lekci (Rick byl dříve arogantním, ale to se po jeho setkání s Neganem změnilo) a jednak by Rick nemohl povstat, kdyby nejdříve nepadl. Rickovo podřízení se nepříteli, bylo něco, co jsme v seriálu ještě nikdy neviděli a nejspíš už ani neuvidíme. Rickův (dočasný) pád byl pro mě příjemnou změnou.
  2. Také souhlasím s návratem staré dobré Carol, ale to neznamená, že by mi Carol-Pacifistka nějak vadila. Já její pacifistické chování chápu. Vzhledem k tomu, čím si v poslední době prošla, mi její chování přijde logické. Diváci o Carol dříve říkali, že je jako Rambo, či Terminátor. A úplně při tom zapomněli, že Carol svědomí má, na rozdíl od Terminátora. A byly to právě výčitky jejího svědomí (zavraždění Karen a Davida; zastřelení Lizzie; zastrašování Sama, které skončilo jeho smrtí), co způsobilo, že Carol začala odmítat zabíjení. Rozhodně ale nesouhlasím s tím, že je měkká.
  3. Jaká epizoda byla pouze o jedné postavě? Pokud vím, tak dvanáctá epizoda čtvrté série byla o dvou postavách (Daryl a Beth), ale žádná nebyla pouze o jedné. Dříve mi epizody o pár postavách nevadily vůbec. Dnes mi trochu vadí, protože se děj seriálu posouvá velmi pomalu. Kdyby po mid-season finale nebyla pauza a po finále by byla kratší pauza, tak by mi epizody o pár postavách nevadily. To by ale jednotlivé série museli mít více epizod a s přibývajícími díly by kvalita seriálu klesala. Lepší je kvalita, než kvantita. Zároveň si ale uvědomuji, že epizody o pár postavách jsou pro seriál nepostradatelné. V seriálu je tolik postav, že by bylo obtížné, dát prostor každé z nich, kdyby nebylo dílů o pár postavách. Proto tyto epizody akceptuji. Ale musejí mít dobrý scénář. Epizoda o Beth v nemocnici se mi líbila, na rozdíl od většiny z vás. Ale epizodu o Taře a Oceanside, ačkoliv mám Taru rád, považuji za jednu z nejhorších epizod.
  4. Souhlasím. Těch komunit je v seriálu opravdu hodně. Alexandrie, Hilltop, Království, Spasitelé, Oceanside a ve druhé polovině přibudou i Garbage Pail Kids (GPK). Nepočítám li GPK, kteří se v seriálu teprve objeví, tak mě z těch komunit zajímá pouze Alexandrie a Spasitelé.
  5. Nebudu zde spoilerovat, ale čtenáři komiksu vědí, jaký byl osud Negana v komiksu. A já doufám, že stejný osud bude mít i v seriálu. Divil bych se, kdyby tomu bylo jinak. Seriál se neřídí podle komiksu ve všem, ale od příchodu Rickovi skupiny do Alexandrie se podle komiksu řídí více, než kdy dříve.
12.2.2017 | 16:23:11
Zaklínač

A taky nechci záběry na ubrečenýho Daryla s Rickem, trochu důstojnosti do té pokory… Jinak co se týče Negana.....

Pokud se budou tvůrci nadále držet alespoň z části komiksové předlohy, doposud je Negan stále naživu i v posledních dílech komiksu.

15.2.2017 | 8:56:55
Zaklínač

#10 Kimberlly: Tara se pěkně vyžrala. Zdá se mi, že od první epizody, kde se objevila, tak přibrala tak dvacku.

#25 rhiannon
15.2.2017 | 8:57:55
rhiannon

#24 Zaklínač: Tara mezitím v reálu otěhotněla a porodila, co vím ;-) Proto taková změna.

15.2.2017 | 13:52:51
Alar

Osudovo v komixe Negan stále žije( Mám pocit že je trošku iný ako pred vojnou s Rikom)…Fkat neviem aký iný jeho osud myslíte :D Seriál dosť oživil..Ja osobne som pri 5 sérii fakt uvažovala o tom že seriál prestanem sledovať lebo to bola Nuda s veľkým N..Aspoň pre mňa:D Je ale pravda že komunít dali do jednej série až moc..Na druhú stranu logika je že Rick sám povstať nemôže takže tam pridali pár ľudí do komparzu :D Seriál by sa mal držať komixu tak ako sa držal od začiatku siedmej série. Komix je o dosť lepší ako seriál a bude škoda ak vybočia.. Snáď to nedopadne tak ako s Andreou(v seriáli mŕtva a pripadá mi to ako keby bola nahradená Michonne, v komixe živá a úžasne vymakaná)

16.2.2017 | 10:55:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E16: The First Day of the Rest of Your Life

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

Překlad sedí na verze The Walking Dead:

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás