The Walking Dead (Živí mrtví) Poslední díl desáté řady nám odhalil Neganovo příjmení

Poslední díl desáté řady nám odhalil Neganovo příjmení

Poslední díl desáté řady nám odhalil Neganovo příjmení

U většiny našich postav neznáme příjmení, a tak jsme vždy rádi, když nějaké zjistíme. Tentokrát došlo k odhalení příjmení bývalého vůdce Spasitelů.

11 0
10.4.2021

Negan je sám o sobě velmi zajímavou postavou, ale už jenom jeho samotné jméno je pozoruhodné. Autor komiksové předlohy Robert Kirkman ho sám vymyslel, přičemž původně se měl Negan jmenovat Nagus. Postupem času se začali čtenáři i diváci ptát na to, co toto jméno vlastně představuje. Jde o křestní jméno, příjmení nebo snad přezdívku? Až po delší době Kirkman prozradil, že je to skutečně křestní jméno.

Otazník ale visel nad tím, jaké je jeho příjmení. To v komiksové předloze nebylo nikdy odhaleno, nicméně tvůrce nad ním několikrát přemýšlel. Když byl na toto téma dřív dotázán herec Jeffrey Dean Morgan, odpověděl následující: „On nemá žádné příjmení, je jak Madonna, Cher a Negan. Já bych ho pojmenoval Negan Sráč.“


(Tato poštovní schránka jasně ukázala, jaké má Negan příjmení. Foto: AMC)

Autor komiksové předlohy pak jednou řekl, že by Neganovi dal jedno konkrétní příjmení: „Jeho příjmení je Smith. Tak a je rozhodnuto. Dobré příjmení, ne?“ Nikdo neví, zda to tvůrce tehdy myslel vážně, protože Smith je v Americe podobně frekventované příjmení jako v našich končinách Novák, a tak si z toho mohl jen utahovat, nicméně tvůrci seriálu se toho chytli a nakonec mu takové příjmení věnovali.

Ano, právě v epizodě Here's Negan jsme mohli Neganovo příjmení spatřit na trofeji i poštovní schránce. Skutečně se tedy jmenuje Negan Smith, jak to kdysi prozradil Robert Kirkman.

Diskuze /1

ori

Doplním, že meno Nagus bolo zmenené, lebo sa tak volá titul vládcu Ferengov zo Star Treku. Tiež bolo zvažované Negus, aby to odzrkadľovalo jeho zápornú postavu.

redaktor
10.4.2021 | 14:00:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás