The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 102×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Robert Kirkman prozradil, zda se dočkáme pokračování Neganova komiksu

Robert Kirkman prozradil, zda se dočkáme pokračování Neganova komiksu

Negan je bezpochyby nejoblíbenější komiksovou postavou, přičemž spoustu jeho fanoušků štve, že jeho postava dostala otevřený konec, a tak chtějí pokračování. Jak se k tomu staví autor komiksové předlohy?

11 1
20.11.2022

Neganův příběh v komiksu Živí mrtví skončil ve 174. čísle, ve kterém se ho Maggie rozhodla zabít, ale nakonec ho ušetřila, aby dál žil se svými výčitkami. Stalo se tak poté, co byl Negan po válce s Šeptači vyhoštěn z Alexandrie. Usadil se v malém domku, kde pak spálil druhou Lucille, kterou si vyrobil, a každý den navštěvoval hrob, kde zakopal zlomené zbytky první Lucille. Nechodil tam však za baseballovou pálkou, ale pomyslně za svou ženou, jejíž ostatky nikdy nepochoval a nechal je hnít na podlaze v nemocnici, kde zemřela.

Negan se pak nakrátko objeví v úplně posledním čísle komiksu, kde ho vidíme klečet před kamenným náhrobkem s nápisem Lucille. Pořád žije sám v onom domku a straní se ostatních, dokonce i Carla, který mu tam nosí zásoby.

(Chcete vidět, co bude dál? Foto: Image Comics)

Po konci komiksu jsme se dočkali speciálního čísla Negan Lives!, kde narazí na ženu jménem Lucy a rozhodne se, že se vrátí do nemocnice a najde ostatky své ženy, aby je mohl pohřbít. Komiks končí tím, že se s úsměvem zeptá Lucy, jestli se k němu nechce přidat, aby viděla, co bude dál. Z posledního čísla komiksu víme, že se mu to zřejmě podařilo, protože improvizovaný dřevěný křížek zaměnil za zmiňovaný kamenný náhrobek. Dočkáme se někdy toho, „co bylo dál?“

Robert Kirkman odpověděl: „Neganův příběh nabízí spoustu možností, ale jistým způsobem to již bylo vypovězeno. Líbí se mi, že čtenáři mají začátek a v posledním čísle také konec, a sami si můžou vymyslet, co bylo mezi tím. Neřekl bych "nikdy“, pokud jde o jeho další příběh, ale v současnosti nemám žádné plány. Podle mě není špatné dát si od komiksu Živí mrtví přestávku. A konec to není, vždyť nás čekají ještě dvě komiksové knihy o Clementine!

Diskuze /10

Dryx cz

Clementine! :-)

20.11.2022 | 19:22:52
Marfanan

kdy vyjdou prosím vás titulky už do 24 epizody

#3 ori
21.11.2022 | 18:33:55
ori

#2 Marfanan: Vpravo hore na stránke môžeš vidieť, na koľko percent sú hotové.

webmaster
21.11.2022 | 18:40:51
Marfanan

no ale když jsem byl ve škole tak jsem se díval kolem 11 a bylo tam 20% uběhlo 6 hodin a ma to teprve 40% a vždy každe epizody měli hotove do 5hodin ( do 18:00) tahle epizoda ma o 15min více a trvá to o 10hodin víc

#5 Tomski
21.11.2022 | 18:47:06
Tomski

#4 Marfanan: Počítej s tím, že není víkend a překladatelé jsou taky jen lidi.

21.11.2022 | 19:32:42
Lardis

Asi je těžké to pochopit, ale dospělí můžou mít i jiné starosti, než pospíchat, aby ses po Večerníčku mohl podívat ještě na zombíky. Napadlo tě, že na rozdíl od jiných dílů, které vyšly v neděli, vyšel tento v pondělí, takže třeba i Xavik s Joeyx musí do práce? A doufám, že tady budeš za týden kňourat, kdy, budou titulky k 25. dílu. ;-)

#7 Marfanan
21.11.2022 | 19:35:43
Marfanan

#6 Lardis: tebe se nikdo neptal tak běž spat

21.11.2022 | 19:38:19
Lardis

Šel bych, ale ještě musím vykoupat a uložit dceru. Jsou jí tři roky, to byste si mohli celkem rozumět, o moc mladší než ty nebude. :)

21.11.2022 | 19:55:15
Klamor

Uklidnete se, ja se uz nemuzu dockat aaaaa

21.11.2022 | 20:00:52
Marfanan

omlouvam se vám že jsem psal tyhle komenty díl jsem už zhledl tak přiští rok adios

21.11.2022 | 20:58:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama