The Walking Dead (Živí mrtví) Shrnutí a postřehy k epizodě Now

Shrnutí a postřehy k epizodě Now

Shrnutí a postřehy k epizodě Now

Pět dílů je za námi a do zimního finále nám zbývají ještě tři. Co se událo v epizodě Now si nyní můžete připomenout v našem tradičním shrnutí. Pokud jste epizodu neviděli, přečtěte si článek později.


23 0
11.11.2015

Zatímco všichni napjatě čekáme na to, co se s Glennem vlastně stalo, epizoda se věnovala dění v Alexandrii a tak si ještě chvíli budeme muset počkat na nějaké uzavření. Ovšem i samotná epizoda si s námi pohrává a nechává nás na vážkách. Jedno víme jistě, stádo dorazilo před brány Alexandrie, co jsme se tedy ještě v poslední epizodě dozvěděli?

Čas

Jak jsme již dříve psali, první polovina šesté série si pohrává s časem. Když ne v tom relativistickém pojetí, tak alespoň názvově. Prozatím jediná, pátá epizoda měla tradiční styl vyprávění, typický pro seriál The Walking Dead. Nebyly v ní žádné flashbacky, nevíme, co se ve stejnou chvíli odehrává na jiném místě a ani nám žádné zvuky nesignalizovaly probíhající události někde jinde. Začali jsme chvilku před tím, kde jsme minule skončili – Rickovým voláním otevřete bránu. A to všechno probíhá nyní.


Vydrží komunita nápor?

Rick po příchodu zpátky do Alexandrie měl před obyvateli proslov, ve kterém jim položil otázku poškozená zeď vydrží, ale vydržíte vy? To je pro komunitu v této situaci zcela zásadní. Nikdy nečelili většímu náporu chodců, vlastně ani tomu malému a na tom, jak se se situací vypořádají, bude záviset jejich přežití. Někteří obyvatelé v sobě nachází odvahu, například Jessie, ale i Deanna nebo Ron a někteří ji pořád nenašli.

A pak tu máme Spencera. Ten velice přesvědčivě mluvil k lidem, když chtěli vyrabovat spižírnu, jen abychom za chvíli zjistili, že to, co říkal, je kravina a sám ji potají vybral. A ještě si myslí, že si zásoby zaslouží.

Ještě se vrátíme na chvíli k Deanně. Kromě toho, že jsme ji v tomto díle viděli sebrat odvahu a podobně jako Jessie si vybila svůj vztek v sebeobraně, tak jsme mohli vidět i další podstatnou věc. Jak Spencer své matce vytkl, že může za to, že je komunita slabá a nepřipravená na svět venku. To si Deanna samozřejmě uvědomuje a nechává na Rickovi rozhodování o běhu komunity stále víc.

Víra a smíření

Ještě před tím, než na začátku epizody přiběhl Rick, Michonne říkala Maggie, co se stalo venku s Glennem a Nicholasem. A tahle epizoda si s námi opět celou dobu hrála a dávala nám nápovědy, že stále naživu být může… ale taky nemusí. Už podruhé jsme sledovali Maggie, jak zápasí s myšlenkou Glennovy smrti a opět se ho vydává hledat. Podobně doufá i Rick.

Dříve jsme slyšeli, že se nějaká část Glenna v seriálu ještě objeví. Na myšlenku všem samozřejmě přišla možnost zombie Glenna nebo jeho roztrhané části. Zdali však tato zpráva měla narážet na těhotenství Maggie, tak to nevíme. Doufejme, že ne.

Krátké postřehy

Přeměněná žena, o kterou Jessie postarala, byla Betsy – žena Davida, jež si vzala život po tom, co zjistila, že se její manžel nevrátil domů.

Chodec s V na čele byl ten, kterého Carol postřelila, když se snažil dostat do zbrojnice.

Když uvážíme, že alexandrijské zdi se chovají jako přehrada, která zadržuje moře chodců, byl záběr na skapávající krev jako signál toho, že se přehrada začíná protrhávat. A ne, praskání to nebylo. Otázka, čí krev to byla?

Ještě trošku rozdmýcháme oheň v diskuzi o Spencerovi, který se tak nějak o nic nestará – když se Deanna vracela se zásobami a chodec ji napadl, v pozadí hrála televize a svítily světla, ačkoliv Rick všem radil, aby byli potichu. Spencer jako jediný neposlechl.

To co Deanna zapisovala v latině bylo “Dolor hic tibi proderit olim”, což je část z básně Ovidia. Celý citát zní “Perfer et obdura, dolor hic tibi proderit olim” a znamená buď trpělivý a tvrdý, jednoho dne ti bude bolest prospěšná. Jak je vidět, Deanna se i v této situaci připravuje na budoucnost, na rozdíl od několika jiných rezidentů Alexandrie.

A pak jsme tu měli dva romantické momenty, Rick a Jessie, ale také Tara a Denise.

Příští týden se vrátíme k Darylovi, Sashe a Abrahamovi a zjistíme tak, jak se jim podařilo odlákat polovinu megastáda. A nezapomeňte, tento rok nás čekají už jen 3 epizody!

Foto: AMC

Diskuze /65

Hanibal30

Taky me to zarazilo ta krev na te plechove stene…to znamena ze se dostavaji vrchem? Nebo neco vyvadi Spencer? zustal sam na hlidce.....tezko rict co vymysli :-) :-)

#2 Batiatus
11.11.2015 | 17:14:04
Batiatus

#1 Hanibal30: Počuj tá krv išla cez dieru v plote alebo z vrchu ?

#4 Angi #16 Hanibal30
11.11.2015 | 17:18:06
Angi

To s Tarou a Dennise bych nenazval romantický moment, ale „Meh“ moment. =) Často se opakující dlouhé záběry na čumějící, mlčící Dianne mne neskutečně sraly. Spencera chápu, stejně jako ti ve spíži je přesvědčený, že zemře. Pokud bych věřil tomu, že druhý den zemřu, taky bych si raději otevřel lahev a pokusil se nějak zabavit než abych ve tmě se užíral myšlenkama na to co mě zítra čeká… A otázka za pět bludišťáků – která TV tolik let po katastrofě ještě vysílá? ;) Do diskuse o Glennovi jsem se nechtěl zapojovat, ale je fakt, že ty všechny nejasnosti jsou tam právě proto, aby vznikaly spekulace.

Hannibal má asi dobrý tip, že za krev může spencer. Jakmile zůstal sám na hlídce, tak jsem čekal, že každou chvíli začne pálit do stádata, pač mu trošku rupne v bedně. Evidentně může dementní chování podědit po mámě, která bušila do plotu.

#5 Batiatus #10 Stardos
11.11.2015 | 17:24:15
Angi

#2 Batiatus: To neznamená, že tou dobou už opilý Spencer dávno nepřepadl přes plot. ;)

11.11.2015 | 17:25:04
Batiatus

#3 Angi: Zo Spencerom súhlasím aj Jacqui na konci 1 série zostala v tej budove čo vybuchla lebo neverila že je šanca na prežitie a tak si chcela len uľahčiť smrť. Možno má Spencer pravdu, všetci ľudia zomrú v zombie apokalypse.

11.11.2015 | 17:30:38
Dituska89

No já tu tekouci krev spis vnimala presne jako tu prasklinu v prehrade – ze na ten plech tlaci chodci az je to drti a nejakou skvirou tam tece krev od nich… Rikala jsem si ze jestli je nekam neodlakaji tak to nakonec cely povali… Jinak celkove me epizoda zklamala… Kde je vubec Carol??? Proc tam nema uz treti dil zadnou roli? Chtela jsem ji slyset jak vsem radi jak nejlepe zabijet a misto toho ma zase Rick dulezity proslovy…

#7 Aprok
11.11.2015 | 17:40:58
Aprok

#6 Dituska89: asi pekla sušenky :D :D

#9 Dituska89
11.11.2015 | 17:47:12
Stardos

Taková další zajímavost.Je možné,že díky té zdi kde se psali jména mrtvých zjistíme kdo v dalších epizodách umře?Poukazuju na jméno Samantha,a toto jméno měla Jessie jako krycí jméno.

11.11.2015 | 17:51:23
Dituska89

#7 Aprok: asi jo no :) Nechapu proc se venujou lidem, ktery stejne zarvou jako prvi kdyz se tam nejakej zombik neco magor dostane…

#12 Aprok
11.11.2015 | 17:51:45
Stardos

#3 Angi: Hmm,třeba existují kazety a cédéčka ;)

#11 Angi
11.11.2015 | 17:52:10
Angi

#10 Stardos: A dvd a blue ray atd atd. Gratuluju k vedení. =p

11.11.2015 | 17:58:40
Aprok

#9 Dituska89: já byl velice rád že tam byl celou epku Rick prostě nejlepší postava ;) ale taky sem se divil že tam Carol nebyla :) jinak Taru nesnáším hodně dlouho!!! a do toho jí tam šoupnou Denise trošku sem se vysmál :D :D a ohledně Maggie že je v tom xD tak se bojím že Glenn je fakt tuhej ale ještě brečet nebudu :)

#13 Dituska89
11.11.2015 | 18:08:49
Dituska89

#12 Aprok: jojo s Tarou souhlasim… Ještě za Guvernera jsem ji nemohla ani videt… Pak jsem si zvykla a ocenila aspon to ze je silna a pomaha ale ted mi prijde ze ji uplne zazdili na ukor nezajimavych postav a je tam jenom do poctu… A skoda ze jsme nevideli jak se Rick dostal z obytnaku a jeste nevime co ta jeho ruka – ted uz tam zadne odkazy nebyly…

#19 ori
11.11.2015 | 18:29:50
morticia

Pro mě osobně z téhle série sice zatím nejslabší díl, ale oproti minulým sériím pořád rozhodně nadstandardně kvalitní. Díl jsem si užila, až na ty „líbací scény“. Netoužím vidět nový pár, ale chápu že Rick si k sobě někoho zaslouží a potřebuje trochu toho štěstí a lásky. Co se týče Tary, ta je pro mě naprosto postradatelná postava a scény s ní mi prostě nebaví a nezajímají. „Fackovací“ scéna s Carlem mi pobavila a potěšilo mi, že se Deanna konečně zocelila a postavila se věcem čelem. Carol jsem také postrádala a očekávala jsem nějakou zmínku o tom Morganově zamčeném vlkovi. Každopádně se mega hodně těším na příští díl s Darylem, Abrahamem a Sashou a jsem zvědavá na nové postavy.

11.11.2015 | 18:32:24
Stardos

A já mám zase Taru rád :D

11.11.2015 | 18:48:19
Hanibal30

#2 Batiatus: No těžko říct, díval jsem se na to několikrát a vypadá to že kape shora, ale je to jen můj dojem.....ruku do ohně za to nedám.

#17 Batiatus
11.11.2015 | 19:01:31
Batiatus

#16 Hanibal30: Mňa len napadlo že ak kvapká z niakeh dieročky tak že by to bolo od chodca lebo všetci vieme aký sú krehký a keď sa tam tak tlačia tak tých čo sú opretý o plod by mohli trošku pučiť :D

#22 Hanibal30
11.11.2015 | 19:08:02
Sintor

Také vám tahle epizoda připomněla WOODBURY ? …podobně Alexandrie je vytvořena uměle a lidé ani ve woodbury ani zde neumí sami přežít a jak mile nastane situace ve které se od nich něco čeká tak zdrhají nebo rezignují......

11.11.2015 | 19:19:22
ori

#13 Dituska89: Mal ju v obväze a producenti povedali, že to nič nebude, tak načo do toho stále rýpať?

11.11.2015 | 19:23:23
Leon

Tato epizoda spíše naznačuje, že je Glenn mrtvý. Je skutečně zvláštní, že se tam Carol vůbec neobjevila a i Morgan byl vidět jen asi na dvou třech záběrech. Zřejmě měli ten den při natáčení volno. Je celkem zřejmé, že půl finále bude o tom, že zeď povolí a část stáda se prožene Alexandrií, přičemž zařve pár postav (Carol, Jessie?). Možná že až tady bude některá z hlavních postav těžce raněna, jak se už kdysi profláklo…

#21 Stardos
11.11.2015 | 19:56:52
Stardos

#20 Leon: Podle spoilerů

Při stádu umře Jessie a její děti (ikdyž si myslím,že malého Sama nechají žít) a Carl bude střelen do oka Ronem (kterého reflexně zabije Michonne)

11.11.2015 | 20:17:25
Hanibal30

#17 Batiatus: i mě to napadlo,mrtváci jsou teď jak zubní pasta…jen vymáčknout :-) Ale přece jen mi připadá že to něco znamená, ale mohlo to být jen symbolický, něco ve smyslu „smrt je už i v Alexandri­i“.....těžko říc­t.

#25 Batiatus
11.11.2015 | 20:20:14
Kačaba13

Díl nebyl špatný, jen by mě zajímalo, jak se vlastně Rick dostal z toho karavanu :D. Co mě teda zklamalo, bylo to, že se tam neobjevila Carol. A ohledně Glenna, stále doufám, že žije. Je to Glenn, ten nemůže umřít :D :D

#24 Hanibal30
11.11.2015 | 20:30:05
Hanibal30

#23 Kačaba13: Myslím že prostě otevřel dveře a utíkal až do Alexandrie :-)

11.11.2015 | 20:34:11
Batiatus

#22 Hanibal30: Asi máš pravdu, asi to symbolizuje že chodci prevalia tú stenu. Sú síce krehký ale je ich veľa jak swiň a to ešte nepočítam ak sa k nim pridá ešte druhá polka :D ale aj tak všetci podľa komixu vieme čo bude teraz stým gigantickým stádom nasledovať.

#26 Hanibal30
11.11.2015 | 20:37:26
Hanibal30

#25 Batiatus: Vubec nevím co bude :-) Nečtu komix :-) .....co je teda za představu?

#28 Batiatus
11.11.2015 | 20:41:09
Cybercaf

Taky mi to příde jako kravina že sem tam za celou dobu neviděl Morgana ani Carol…minimálně neměli vůbec žádnej dialog. Nechápu tohle „zaměřeno na“ přesto, že 3/4 hrdinů jsou na jednom a tom samém místě (když byli rozdělení tak jsem to chápal). Příšte Daryl, Sasha, Abraham, pak možná dořešení Morgana a toho vlka případně Alexadrie obecně a na závěr v mid-season pořádnej „WHAAAT MOMENT!“ aby zase bylo na co čekat. A stejně to zase dopadne jako když zavřeli Ricka s ostatní do vagonu…celou dobu jsme tu vymejšleli nejrůznější teorie a pak hned v prvním díle BUM BÁC! Carol rozjela apokalypsu a bylo. Jenže v těch dobách byl svět ještě v pořádku protože nikdo nevěděl co se stane…dneska už pomalu každej třetí nedočkavej dobrák špehuje natáčení a ví co bude ve 14 epizodě a ještě má strašnou potřebu to všem sdělovat.

#36 Stardos
11.11.2015 | 21:20:18
Batiatus

Chodci prevelia steny a ovládnu Alexandriu ale Rick a spol. ju už volálo vybájujú späť, to sa v seriály stane na 100%. V komixe sa stalo že keď chodci ovládli Alex. tak Rick s Jessie,Samom, Carlom a ešte asi s niakymi ľuďmi sa pomazali krvou a vnútornosťami chodcov aby sa mohli dostať skrz stádo preč z Alexandrie. Sam povedal Jessie že sa boji a asi to prišlo chodcom divne a to je asi dôvod prečo začali Sama žrať. Jessie mu chcela pomôcť a začali žrať aj ju ale držala Carla za ruku a vravela mu a Rickovi že nech im pomôžu aj keď boli v podstate mŕtvy. Tak Rick Jessie povie že. mu to je ľúto a odsekne jej sekerou ruku aby zachranil Carla. Vodca Alexandrie bude chcieť pomôcť vínde z domu a začne strieľať po chodcoch ktorý ho nakoniec zožerú a omylom streli do Carlavho oka. Carl omdlie Rick s plačom ho nesie v náruči do niakeho domu. Potom nasraty vinde von a začne likvidovať chodcov. Jeho ľudia to uvidia a pôjdu mu na pomoc nakoniec sa asi pripoja aj ľudia z Alex. vybyju chodcov ktoré bolo v Alex. Rick sa dá dokopy s Andreou, Carl sa preberie a potom príchadza Ježiš. Predom sa ospravedlnujem ta gramatiku písal som to narýchlo :D#26 Hanibal30:

#29 Batiatus #30 ori #34 Hanibal30 #35 Stardos #47 Rob2
11.11.2015 | 21:27:02
Batiatus

#28 Batiatus: Tento príspevok je pre teba Hannibal :D

11.11.2015 | 21:27:56
ori

#28 Batiatus: A to hovoríš že si nečítal komiks? :D

#32 Batiatus
11.11.2015 | 21:36:31
ori

Prodal by som postreh. V komikse Glenn s Heathom a Spencerom preliezli pomocou lana z Alexandrie von, aby zachránili Andreu. V tejto časti tak chcela preliezť Maggie, aby šla hľadať Glenna :)

11.11.2015 | 21:38:08
Batiatus

#30 ori: Nepoviem ti odkiaľ to viem lebo by si ma pokladal za blázna :D ale zas človek po 5 skoro 6 rokoch čítania všetkých komentov suvisiacich s TWD tak niečo sa dozvie aj o komixe :D

11.11.2015 | 21:40:03
TVTor

Morgen se tam málo objevoval, protože se teď stará o vlka a nemá čas :-)

11.11.2015 | 21:40:30
Hanibal30

#28 Batiatus: Díky za vyčerpávající odpověď :-) a gramatiku neřež :-) Každopádně se mám teda na co těšit…ať je díl v pořádným tempu nebo tzv uklidňovák, je to super a stojí to zato :-) Ještě jednou díky

11.11.2015 | 21:42:52
Stardos

#28 Batiatus: To není Sam,ale Ron :D Sama přidali do seriálu a Rona zestaršili

11.11.2015 | 22:01:25
Stardos

#27 Cybercaf: Tuším jak by mohl konec MSF vypadat :D Bylo by to super (pouze moje teorie,radši do spoileru

Rick se zraněným Carlem v náruči a Michonne která ochraňuje Ricka mezi stádem chodců a pomalu oddalující se pohled :D

#37 Cybercaf #38 ori
11.11.2015 | 22:06:30
Cybercaf

#36 Stardos: Zajímavé :D ale kdybych to měl přirovnat k jednomu střípku z jisté budoucnosti, tak mi to co píšeš příde asi jako kdyby jsi mi napsal jedno ze 7 čísel které padnou příští týden v loterii…jakože možné to je ale celkový obraz mi to moc nedá. Já to samozřejmě nechci vědět, nechám se překvapit :)

11.11.2015 | 22:33:35
ori

#36 Stardos: Podľa mňa Rick s Carlom v náručí pred Denise s plačom a so slovami: „Prosím zachráň ho“

#39 Stardos
11.11.2015 | 22:34:25
Stardos

#38 ori: Taky možnost :)

11.11.2015 | 22:47:30
k_ub0

Mohli by obživiť postavy z prvej serie napriklad by sa mohol vratit morales uz sa otom pisalo ale nic nove otom nieje alebo by mohli vratit herečku ktora hrala andreu prefarbit vlasy a spravit znej novu postavu z tym ze by ostatne hlavne postavy a najme mischone hovori otom ako je podobna andrei ale bola by to akoze ina osoba len podobna , alebo herca guvernera :D

#42 Stardos
11.11.2015 | 23:00:42
Epsik

Vždyť takovéto pláty na kamených sloupech ještě k tomu tak dobře podpřené zevnitř nemůžou chodci kteří se o ně jenom čistě opřou prorazit…

redaktor
11.11.2015 | 23:20:47
Stardos

#40 k_ub0: Slyšel jsem o herci Shanea který se měl do seriálu vrátit a hrát Shanovo dvojče,při čemž by se Rickovi mstil a chtěl by získat svou neteř :D

#43 Batiatus
11.11.2015 | 23:23:34
Batiatus

#42 Stardos: lol :D

12.11.2015 | 5:38:52
Sabuška

Já jen doufám, že je Glenn naživu, mám ho ze všech nejradši.

12.11.2015 | 8:40:18
Batiatus

Podľa mňa nik z 1 série do konca seriálu už nezomrie.

#46 Batiatus #51 ori
12.11.2015 | 9:58:13
Batiatus

#45 Batiatus: No okrem Ricka ktorý vydýchne v poslednej epke tohto seriálu :D

12.11.2015 | 9:59:32
Rob2

#28 Batiatus: A čím ho střelí? Jestli pistolý tak nemůže přežít, protože oko kulku nezastavý :)

#48 k_ub0
12.11.2015 | 12:28:56
k_ub0

#47 Rob2: videl som video človeka čo prezil potom ako si strelil 9mm do čela , videl som video kde mal chlap zabodnuty 20cm noz v hlave a prezil , videl som človeka čo mal odstrelenu celu tvar od brokovnice potom čo chcel spachat samovrazdu a prezil takze carl moze prist kludne o oko aj od pištole bez toho aby zomrel stači keby ho len gulka škrabla pri oku a o oko pride ale nezomrie

12.11.2015 | 12:57:44
maxim778

Inac neviem preco mam pri tehotnej Maggie paralelu s tehotnou Rositou z komixu…

12.11.2015 | 14:24:52
zulinka23

Chcela by som pochvalit autora/ku tohto clanku o zhrnuti epizody a samozrejme aj tych predchadzajucich.Je to vsetko perfektne a detailne spracovane.Ja si niektore detaily pocas sledovania ani nevsimnem :-) Napr. V tejto casti som nevedela,kto bola ta premenena zena v dome s podrezanymi zilami a az po precitani clanku sa mi vyjasnilo :-) A ludia,nemali ste pocit z toho zostrihu nasledujucej casti,ze v jednom zabere bola Deanna uz mrtvak?Alebo len nahodna podoba?Skuste mrknut na to :-)

12.11.2015 | 15:53:53
ori

#45 Batiatus: Ešte aspoň jeden padne, Negan sa musí posnažiť :D

#52 Aprok #53 Batiatus
12.11.2015 | 16:11:43
Aprok

#51 ori: Negan si to tam pěkně užije :D :D

12.11.2015 | 16:13:46
Batiatus

#51 ori: Tak ale je ťažké sa rozhodnúť kto by to mal byť. Rick a Carl to na 100% nebudú, zabiť Carol by bola asi chyba lebo prešla mega zmenou a tak celá tá jej premena by bola zbytočná, Morgana zrejme tiež nezabije Negan lebo by to nebolo dosť srdcervúce a navyše všetci čakáme kedy sa Morgan objaví a hneď v jeho prvej sérke zomrie ? Glenn to nebude lebo je buď mŕtvy alebo ak je na žive tak nám ho hneď nezabijú keď nám urobia radosť tým že prežil chápeš ako to myslím, ja by som bol za Daryla ale ten je zas tak populárny ze toho tiež zrejme nezabijú. Tak teraz vyber kto z 1 série skončí pod Lucillou :D

#54 ori #64 pavlinkavym
12.11.2015 | 16:41:31
ori

#53 Batiatus: No veď :D Ale dúfam že sa niekto nájde, ja som za Daryla :D

12.11.2015 | 16:44:09
Alex02

mňa hlavne udivuje, ako môžu robiť z obyvateľov Alexandrie takých debilov, ktorí akože nevedia, čo sa vonku deje a nechcú tomu veriť, zombieka videli asi prvýkrát v živote práve teraz – roky po konci ľudstva… veď to je úplne trápne, nie sme predsa na začiatku a než vybudovali ten plot, tak museli vidieť stovky, možno tisíce zombies… každopádne každá seriálová sezóna je už o tom istom – o nezmyselnom rozdelení postáv na dve skupiny a ich následnej snahe znovu sa stretnúť, jedna napínavá epizóda je nasledovaná štyrmi-piatimi úplne zbytočnými epizódami, ktoré sú plné nezmyseľných pohľadov postavám do tváre a telenovelových dialógov bez podstatného zmyslu… je to proste seriál pre divákov-ovce

#56 Stardos #57 ori #60 Rob2
12.11.2015 | 17:06:51
Stardos

#55 Alex02: Ovce promluvila…

12.11.2015 | 18:03:40
ori

#55 Alex02: Nevideli skoro žiadnych, lebo všetci boli v tej bani.

12.11.2015 | 18:42:27
Minky

mozna bude jeden dil o Carol a Morganovi ;)

12.11.2015 | 20:29:14
sonny

Dobrý díl, jen mě trochu štve, že když předchozí prodloužený věnovali celkem nepodstatné postavě, tak zde vůbec nebylo vysvětlno jak Rick utelk se sevření zombíků. Pochybuju, že by byl schopen to během prokličkovat až zpět :/.

13.11.2015 | 10:40:43
Rob2

#55 Alex02: Celé roky hmmm

#61 dameo
13.11.2015 | 14:32:28
dameo

#60 Rob2: Ano. Celé tři (nebo necelé tři) roky.

#62 Rob2
13.11.2015 | 21:11:47
Rob2

#61 dameo: Řekl bych, že necelé tři jsou vázně max

13.11.2015 | 21:55:21
ori

Podľa časovej osy na TWD wiki (viem že to nie je oficiálny zdroj) ubehlo 552 dní. http://walkingdead.wikia.com/…how_Timeline

13.11.2015 | 22:01:46
pavlinkavym

#53 Batiatus: Absolutně s tebou ve všem souhlasím, jen jsem někde četla, že Norman už tam hrát nechce, takže bych se přikláněla k smrti Deryla. Sice je to moje nejoblíbenější postava, ale co......... :"D :D

#65 Batiatus
14.11.2015 | 16:59:08
Batiatus

#64 pavlinkavym: No ak je pravda že už tam hrať nechce tak nech ho kurva zabijú, čo ho nútia hrať. Smrť Daryla lucilou je asi pre neho najlepšia tak nech ho zabijú kým máju pre neho dobrú smrť.

14.11.2015 | 17:13:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás