The Walking Dead (Živí mrtví) Aktualizace postav a herců první poloviny sedmé řady seriálu The Walking Dead I.

Aktualizace postav a herců první poloviny sedmé řady seriálu The Walking Dead I.

Aktualizace postav a herců první poloviny sedmé řady seriálu The Walking Dead I.

První polovina sedmé série je za námi, a proto nastal čas na naši pravidelnou aktualizaci postav a herců. Tentokrát jsme přidali celkem šest nových postav, které si můžete ohodnotit. Za pár dní se dočkáte ještě jedné aktualizace.


15 0
19.12.2016

Došlo k aktualizaci těchto herců a postav:

Všechny postavy nezapomeňte ohodnotit!

Diskuze /6

Pepal81

Vezmu to odspodu. Oba doktoři měli v seriálu zatím jen krátké role, doktor spasitelů, myslím, jednou, doktor Hilltopu, tuším, dvakrát. (poprvé, když v šesté sérii ukazoval v karavanu ultrazvuk). Jejich role z pohledu apokalypsy je obrovská, otázka je, zda se v dalších dílech vůbec objeví, natož se rozvinou jejich postavy. Jelikož se patrně jedná o bratry, nabízí se minimálně nějaké vysvětlení, nebo emotivní shledání. – Simon je krutá, bezcitná, postava, zcela oddaná Neganovi. Věřím a osobně i moc doufám, že jeho postava ještě dostane dostatek prostoru, pokud nezemře hned v nadcházející válce. – Sherry má také jistě co nabídnout, její postava se mi zatím moc zamlouvá. Chytrá a charismatická ženská. Překvapilo mě, že si dovolila Negana v harému slovně urazit a ten se tím ještě dobře bavil, místo toho, aby jí potrestal. Je vidět, že to s ním umí. Dovedu si představit, že se třeba jednou stane členkou Rickových lidí. – Joseph už nám ,,bohužel" nic dalšího nenabídne, jeho smrt mi příjde zbytečně předčasná, jeho postava se asi dala rozvinout víc. – Arat je rovněž zajímavá postava, lze si jí určitě vážit coby záporné postavy. V budoucnu bych určitě nepohrdnul odvetným soubojem mezi Arat a Rositou, např. jen s noži.

#2 Lukasas
19.12.2016 | 23:09:02
Lukasas

#1 Pepal81: Úplne s tebou súhlasím, vytrhol si mi myšlienky z hlavy :D Až na jednu vec, že mne Arat nepríde až tak zaujímavá. Samozrejme, ten súboj s Rositou, by som si rád pozrel :D Ale inak mi Arat príde ako obyčajný malý zločinec, ktorý nikam nezapadol a tak sa pridal k Neganovi

#3 Pepal81
20.12.2016 | 10:43:13
Pepal81

#2 Lukasas: Nebo i s Tarou by ten souboj nemusel být špatný. :) A nebo např. Tara s Rositou proti Arat a té druhé, takové té blondýně, co taky přišla s Neganem a líbil se jí Spencer. Nevím, jestli tam padlo její jméno. – Spíš si ale myslím, že Arat umře podobně jako ta zrzka ve vysílači, teda že jí někdo správně popostrčí a postará se o ní nějakej zombík. Jelikož na ní v seriálu upozornili, oproti ostatním tuctovým jí i jmenovali, tak její smrt bude určitě dostatečně uspokojivá. :)

20.12.2016 | 15:21:12
ori

Podľa komiksu by sa mohli

vo veži pobiť Arat s Rositou, a Rosita by ju vystrčila. Ja si ale myslím, že vo veži bude zbitá Michonne, a Negan si ju pomýli so Sashou, ktorú zajme a skončí ako Holly. Len moje teórie.

#6 thomas7
20.12.2016 | 16:20:05
skrivanekdavid

To by nebylo špatné :)

20.12.2016 | 18:13:39
thomas7

#4 ori: To zní hodně dobře :)

21.12.2016 | 8:43:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás