The Walking Dead (Živí mrtví) Andrew Lincoln nakonec nebude režírovat žádný díl desáté série

Andrew Lincoln nakonec nebude režírovat žádný díl desáté série

Andrew Lincoln nakonec nebude režírovat žádný díl desáté série

I když Rick Grimes odešel ze seriálu The Walking Dead, tak to neznamená, že se herec nemůže vrátit nějak jinak. Nakonec však jeho režírování padlo.

4 22
23.7.2019

Andrew Lincoln odešel ze seriálu The Walking Dead loni na podzim, přičemž záhy přislíbil, že se příští rok vrátí, aby se ujmul režie jedné z epizod desáté řady. Nakonec se však nic takový návrat nebude konat, herec má aktuálně plný rozvrh, kam cestu do USA nedokáže vtěsnat, a proto se nebude nijak podílet na desáté řadě.

Pro herce by to však nebyla první režijní zkušenost. Už v roce 2003 natočil dva díly britského seriálu Teachers (2001–2004), ve kterém sám hrál. Herec si tak po dlouhé době chtěl užít natáčení za kamerami, což se mu nakonec nepovede. Minimálně ne u desáté série The Walking Dead.


(Andrew Lincoln se nakonec nebude podílet na desáté řadě. Foto: AMC)

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nepřehlédněte

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Ještě před startem deváté řady spousta fanoušků nevěřila, že by se jejich oblíbený seriál mohl zlepšit. Opak se stal pravdou, fanoušci jsou zatím po první polovině deváté řady potěšení nečekaným comebackem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás