The Walking Dead (Živí mrtví) Co máme od tří nových hlavních postav očekávat?

Co máme od tří nových hlavních postav očekávat?

Co máme od tří nových hlavních postav očekávat?

Osmá série bude bohatší o další tři hlavní postavy, a proto nás zajímá, jakou úlohu sehrají v pokračování.


10 0
9.5.2017

Sedmá řada přišla celkem o tři hlavní postavy, které tvořili Abraham, Glenn a Sasha, tedy postavy, které v seriálu byly již hodně dlouho. Po konci série však bylo ohlášeno, že stávající ansámbl hlavních postav doplní nová trojice Simon, Jadis a Enid.

Co tato povýšení naznačují? Kromě toho, že se s těmito třemi postavami budeme setkávat častěji, to taktéž znamená, že v osmé řadě se budeme kromě Spasitelů setkávat i hojně s Mrchožrouty, kteří určitě sehrají v nadcházející válce velkou roli. Bohužel však netušíme, jakou roli sehrají, protože v jejich případě nemůžeme nahlédnout do komiksové předlohy, protože v ní nevystupují.


(Steven Ogg se na své působení v další řadě velmi těší. Foto: AMC)

V osmé řadě se tak budeme setkávat se třemi Spasiteli (Negan, Dwight a Simon), kteří budou tvořit hlavní postavy seriálu. Povýšení Enid na hlavní postavu je jakýmsi povýšením z nouze, protože s Enid jsme se již hojně setkávali v sedmé řadě. Jejím povýšením na hlavní postavu se prakticky nic nemění.

Nesmíme ale zapomínat, že i když se tyto tři postavy dočkaly povýšení, že v seriálu vydrží dlouho. Vezměme si například postavu Garetha z konce čtvrté a začátku páté řady. Ten byl také jedním z hlavních postav, ale v seriálu vydržel pouhé čtyři díly.

Diskuze /3

hyena

sakra,gareth to bol ozaj zaporak jak sa patri…z neho to zlo az islo..kam sa hrabe negan simon je borec ten si zasluzi ovela viac priestoru

9.5.2017 | 23:24:38
Nilly

Tak v tomhle případě mě potěšil jenom Simon, ten je skvělej. Oproti tomu Enid a Jadis.....kdybych už je tam nemusela vidět vůbec by mi to nevadilo :D

10.5.2017 | 13:27:46
Trepy

Jadis odporná svině, která mě vůbec nebaví a Enid je hrozně nezajímavá.

10.5.2017 | 14:35:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás