The Walking Dead (Živí mrtví) Další dva díly sedmé řady budou opět o něco delší

Další dva díly sedmé řady budou opět o něco delší

Další dva díly sedmé řady budou opět o něco delší

Příští týden nás čeká šestá epizoda Swear jejíž stopáž bude (bez reklam) cca 46 minut. Za čtrnáct dní se dočkáme sedmého dílu Sing Me a Song, který bude mít okolo 60 minut (opět počítáno bez reklam).

32 1
22.11.2016

Diskuze /8

lightbrand2

Šílený Rick přišel o všechny 3 koule a nikdo nenavrhne prchnout???? A jeho otravný syn je najednou nej postava??? Co se to děje?? Navíc Negan stojí u brány a nikoho nenapadne ho prostě střelit? Prostě nelogičnost ovládla TWD…

#2 miravlak #3 dameo #7 ori
22.11.2016 | 22:29:04
miravlak

#1 lightbrand2: jojo mám stejný názor,měli by to brzo ukončit,už to nemá šmrnc :)

22.11.2016 | 22:42:33
dameo

#1 lightbrand2: Vím, že se opakuji, ale odstřelením Negana by Alexandrie rozpoutala 3. světovou válku. Vzpoura proti Spasitelům bude vyžadovat důkladnou přípravu a především spojenectví ostatních komunit (Hilltop, Království, příp. Oceanside), protože Spasitelé jsou v ohromné přesile. Zkuste trochu uvažovat. Vždyť je lepší se na oko Neganovi podřídit a ve správnou chvíli zahájit protiútok a ne bezmyšlenkovitě Negana zastřelit a tím zapříčinit okamžitou popravu celé komunity. A Simon by se o tu popravu postaral. To mi věřte. Kolik je Spasitelů? Řekl bych, že min. 100. Maggie mluvila dokonce o několika stech. Při návštěvě Alexandrie měl Negan určitě v jejím okolí zálohy. Kdyby Rick Negana zabil a ty zálohy by (i s posilami, které by přivolali na pomoc) vtrhli do Alexandrie (řekněme tak 100, příp. 200 Spasitelů) Rickova skupina by neměla sebemenší šanci a to ani tehdy, kdyby jim Negan nestačil zabavit ty zbraně (budete-li namítat, že Alexandrijští měli bazuku, tak si uvědomte, že do ní už neměli munici). Rickova opatrnost mi tedy přijde naprosto logická, na rozdíl od uvažování některých zdejších komentujících. Tím ovšem nechci nikoho urazit. Z pohledu diváka musím konstatovat, že Rickova skupina ještě nikdy nebyla v takovéto situaci, v jaké je nyní kvůli Spasitelům a tak jsem rád, že v seriálu máme trochu jiný konflikt, než na jaké jsme u Rickovi skupiny zvyklí.

#4 Mela #6 dabures #8 pidalin
23.11.2016 | 1:19:30
Mela

#3 dameo: Děkuji. Někoho kdo používá mozek který před napsáním komentáře neuchechtali chodci ,zde potkat je vážně rarita.

23.11.2016 | 1:44:31
Leon

Šeptači se objeví již brzy! Čeká nás kulervoucí sedmá řada…

#7 ori
23.11.2016 | 4:32:57
dabures

#3 dameo: jsem rád že to tady někdo takto nepsal, protože jsem stejného názoru ale neumím to takhle napsat :) většina tady chce jenom pořád bezmyšlenkovitou bitvu, krev, chodce v každém díle. Kdyby se měla v každém seriálu přeskočit ta omáčka a rozvoj příběhu, tak jsme skočili u první serie.

23.11.2016 | 5:51:06
ori

#1 lightbrand2: Utiecť? Nepamätáš, koľko ľudí stratili, keď boli tam vonku? Tu majú tečúcu vodu, elektrinu, bezpečie pred chodcami, čo by mali tam vonka? Myslíš, že Negan nenechal Alexandriu sledovať? Určite by o ich odchode vedeli a zastavili ich, Negan si nenechá utiecť otrokov.
#5 Leon: To nebudú Šepkáči, tí chodci boli aj v traileri, vyliezli z piesku.

23.11.2016 | 14:11:24
pidalin

#3 dameo: Pak je to ale ještě moje teorie, že po smrti Negana ostatní spasitelé prostě pujdou domů. :-D Většina z nich je tam určitě nedobrovolně a maj podobnej příběh jako třeba Dwight a v jádru duše mu věrný určitě nejsou, mohlo by to odstřelení Negana spíš způsobit občanskou válku mezi Spasitelama.

24.11.2016 | 14:26:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E01: Mercy

cz1%
Odhadované dokončení dnes 12:00

Překlad: @Xavik

Překlad sedí na verze The Walking Dead:

  • … S08E01 HDTV x264-SVA

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás