The Walking Dead (Živí mrtví) Danai Gurira potvrdila svůj odchod z The Walking Dead, v desáté řadě si ji však užijeme dostatečně

Danai Gurira potvrdila svůj odchod z The Walking Dead, v desáté řadě si ji však užijeme dostatečně

Danai Gurira potvrdila svůj odchod z The Walking Dead, v desáté řadě si ji však užijeme dostatečně

Už několik měsíců víme, že nás v desáté sérii opustí další hlavní postava. Na Comic-Conu však došlo k definitivnímu potvrzení.

25 3
24.7.2019

Desátá řada The Walking Dead bude poslední sérií pro Michonne, to víme již nějakou dobu. Herečka Danai Gurira odchází kvůli tomu, že se chce věnovat jiným rolím, nicméně nehodlá opustit seriál// The Walking Dead jen tak. Pokud však někdo dosud váhal o jejím dalším působení v seriálu, tak nyní jsme se dočkali definitivního verdiktu – sama herečka potvrdila na Comic-Conu, že desátá řada bude její poslední.

„Mohu vám potvrdit, že v této sérii tohoto úžasného seriálu si Michonne zahraju naposledy. Musím říct, že léta strávená u tohoto projektu byla těmi nejlepšími, která mě kdy potkala. Michonne je skvělá, zahrála jsem si po boku úžasných lidí a mám tolik fanoušků. Jsem vděčná za tuto zkušenost tak, že to ani nedokážu vyjádřit,“ řekla herečka Danai Gurira na Comic-Conu v San Diegu. Návštěvníci byli tak dojati její řečí, že jí začali tleskat ve stoje.


V dalších rozhovorech herečka řekla, že odejít ze seriálu bylo těžké rozhodnutí: „Bylo to velmi složité rozhodnutí. Tento seriál je pro mě jako můj domov. Strávila jsem tu osm let, což rozhodně není krátká doba. Zabila jsem spoustu zombíků.“ Dále se vyjádřila k tomu, zda se jí dočkáme v nějakém filmu ze světa The Walking Dead: „Na to vám nemohu odpovědět. Podívejte, aktuálně hraju v The Walking Dead a filmech MCU, takže střežím samá tajemství.“

I když herečka odchází, tak se Michonne údajně dočká skvělého příběhu. „Čeká na ni několik skvělých věcí, protože jsme s ní ještě neskončili,“ řekl Scott Gimple. K tomu ještě sama herečka dodala následující: „Tvůrkyně a její tým připravili pro Michonne skvělý příběh, za který jsem velmi vděčná. Byli ke mně opravdu vstřícní.“

(V kolikáté epizodě nás Michonne opustí? Foto: AMC)

Tvůrkyně Angela Kang sdělila, že odchod Michonne brala se svým týmem stejně vážně jako Rickův odchod, ke kterému došlo loni na podzim. Michonne totiž strávila v seriálu spoustu let, proto se k jejímu odchodu ani nedalo přistoupit nějak jinak.

Bohužel nebylo odhaleno, jak dlouho se Michonne zdrží v desáté řadě The Walking Dead, ale zdroje uvádějí, že se letos natáčí jednotlivé epizody na přeskáčku, což znamená, že by v seriálu mohla vydržet i do roku 2020. Podle zdrojů se natáčela už dvanáctá epizoda, ve které by se Michonne teoreticky mohla objevit. K tomuto upravenému natáčení mohlo dojít právě kvůli ohlášenému odchodu herečky Danai Guriry. Tvůrci totiž možná chtějí předně natočit epizody, ve kterých se objeví její postava, aby se herečka co možná nejdříve mohla věnovat jiným projektům.

Diskuze /11

Arlos

Nech nam rovno zoznam všetkých postav, ktoré zdechnu/pôjdu preč iným spôsobom

24.7.2019 | 20:12:35
shootx

Uz minulou sezonu delala jen reklamu na dredy, nejsou schopni ji udelat poradny scenar…

24.7.2019 | 22:46:50
Moor8

No sláva!!!

25.7.2019 | 12:32:07
ori

Nebude mi chýbať, je mi protivná tak ako bola Maggie

redaktor
25.7.2019 | 13:45:21
Sapphire1977

ale na Maggie sa aspoň dalo pozerať ;)

#6 ori
25.7.2019 | 16:02:16
ori

#5 Sapphire1977: To je pravda :D

redaktor
25.7.2019 | 16:24:30
sonulle

Ale no tak Lauren je dost mizerná herečka, ale Danai je skvělá. Mně Michonne chybět bude. V deváté sérii jsem od jejího příběhu čekala víc, ale zahrála to skvěle. Doufám, že půjde hledat Ricka a uvidíme ji ve filmech.

#8 Sapphire1977
25.7.2019 | 18:28:26
Sapphire1977

#7 sonulle: no jo, ale my ako chlapi sme nehodnotili jej herecké umenie :D

#10 sonulle
26.7.2019 | 7:40:41
Komanc

Mne prislo hrozne protivny, jak celou devatou serii „proseptala“, takze at klidne praskne do koni a odcvala do zapadu slunce.

#10 sonulle
26.7.2019 | 10:19:05
sonulle

#9 Komanc: Ale v Alexandrii šeptali všichni. Opravdu, proto jsem minulou sezónu měla radši Království, tam to alespoň žilo.
#8 Sapphire1977: To je mi naprosto jasné :)

26.7.2019 | 23:16:44
Řízkáč

Mě se nelíbilo, jak byla najednou hrozně důležitá s Rickem a pak všemu velela. Kdyby spolu nebyli, byla by furt někde v ústraní.

26.7.2019 | 23:30:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále desáté řady

Aktuální globální hrozba v podobě koronaviru nakonec ovlivnila i desátou sérii The Walking Dead. Premiéry posledního dílu se dočkáme někdy později

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás