The Walking Dead (Živí mrtví) Danteho si zahraje herec Juan Javier Cardenas

Danteho si zahraje herec Juan Javier Cardenas

Danteho si zahraje herec Juan Javier Cardenas

Další očekávaná postava z komiksové předlohy byla konečně obsazena. Danteho si nakonec zahraje herec Juan Javier Cardenas.

16 0
9.8.2019

Desátá řada The Walking Dead nám představí několik nových postav, mezi které patří i Dante. O jeho příchodu jsme vás informovali už v polovině července, ale tehdy jsme netušili, kdo si jej zahraje. Nyní to však konečně víme, ztvární ho herec Juan Javier Cardenas.

Juan Javier Cardenas se věnuje herecké kariéře už od roku 2010 a za celou svou kariéru získal jen několik výraznějších rolí. Mohli jsme ho například vidět v seriálech Lusa, Snowfall, Damnation či S.W.A.T. Je možné, že Dante bude jeho dosud největší role, nicméně až v samotném seriálu se dozvíme, v kolika dílech se objeví.


Zdroj článku: Twitter seriálu The Walking Dead

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nepřehlédněte

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Ještě před startem deváté řady spousta fanoušků nevěřila, že by se jejich oblíbený seriál mohl zlepšit. Opak se stal pravdou, fanoušci jsou zatím po první polovině deváté řady potěšení nečekaným comebackem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás