The Walking Dead (Živí mrtví) Do desáté řady míří další postava z komiksů, dočkáme se i Brandona

Do desáté řady míří další postava z komiksů, dočkáme se i Brandona

Do desáté řady míří další postava z komiksů, dočkáme se i Brandona

Seriál někdy zanedbává postavy z komiksové předlohy, ale letos tomu bude jinak. Nejdříve byl potvrzen příchod Danteho, nyní víme, že se dočkáme i Brandona.

15 0
12.8.2019

V nadcházející řadě se opět můžeme těšit na několik zajímavých nováčků, mezi které patří například Dante, jehož můžete znát z komiksové předlohy. Letos se však dočkáme ještě jedné významnější postavy z komiksů. Tentokrát je řeč o Brandonovi.

Jeho výskyt v seriálu byl odhalen poměrně náhodou, nejdříve totiž fanoušky zaujal muž, který na nové fotce z desáté řady hlídá v Alexandrii Negana. Fanoušci trochu zapátrali a zjistili, že se jedná o Brandona, kterého si zahraje herec Blaine Kern III. Tento herec si zahrála zatím například v seriálu This Just In a různých hororech.


(Brandon hlídá zahradníka Negana. Foto: AMC)

Čím je však tato postava významná? Pokud nechcete znát spoilery z komiksové předlohy, tak přestaňte nyní číst tento článek. Brandon byl členem kolonie Hilltop, kde mu zemřela jeho matka rukou Šeptačů (jeho matkou byla v komiksech Tammy Rose). Brandonovi se nelíbilo, že Rick Grimes nijak neřešil problém s Šeptači, a proto vypustil Negana z jeho vězení, od čehož si sliboval Rickovu smrt Neganovou rukou. Negan však místo toho zabil Brandona, kterého považoval za zrádce.

Těšíte se na tuto postavu? Myslíte si, že to s ní v seriálu dopadne stejně?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /5

UltraeMK

Jak na to přišli?

12.8.2019 | 15:03:14
ori

Toho zmrda tak neznášam, tešil som sa že v seriáli nebude… dúfam že dopadne ako v komikse.

12.8.2019 | 19:36:38
Arlos

Komiksový spoiler → určite ho tam dali len, aby mohli zabiť ďalšieho belocha

12.8.2019 | 19:49:55
McAnty

Ahoj, zná někdo online stránku, kde se dá přečíst celý komiks? Děkuji

#5 ori
16.8.2019 | 15:43:42
ori

#4 McAnty: Na fb: The Walking Dead: Komiks SK

16.8.2019 | 16:54:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v našem článku

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nepřehlédněte

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Ještě před startem deváté řady spousta fanoušků nevěřila, že by se jejich oblíbený seriál mohl zlepšit. Opak se stal pravdou, fanoušci jsou zatím po první polovině deváté řady potěšení nečekaným comebackem.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás