The Walking Dead (Živí mrtví) Do seriálu míří Princezna

Do seriálu míří Princezna

Do seriálu míří Princezna

V desáté řadě se objeví další významná postava z komiksů. Můžeme se těšit na Princeznu, kterou si zahraje herečka Paola Lázaro.

15 1
9.10.2019

Na nedávném Comic Conu v New Yorku bylo oznámeno, že se v desáté řadě objeví postava Princezny. Ta se v komiksech poprvé objevuje ve 29. svazku (číslo 171). Narazí na ni Michonne s Eugenem, Magnou, Jumiko a Siddiqem ve městě Pittsburgh na jejich cestě do Ohia.

Je to velice výstřední, upovídaná a trochu pomatená holka se specifickým smyslem pro humor, která byla velice dlouhou dobu sama, a proto je požádá, aby se k nim mohla přidat. Ve skutečnosti se jmenuje Juanita Sanchez, přezdívku Princezna si dala proto, že kdyby si říkala Královna (Pittsburghu), dělalo by ji to starou. Její osobní zbraní je dlouhý oštěp.


(Bude Princezna vypadat stejně jako v komiksech? Foto: Image Comics)

Princeznu si zahraje herečka Paola Lázaro, původem z Portorika. Je známá ze seriálů Lethal Weapon nebo SMILF. Je také úspěšnou autorkou divadelních her.

Za vypracování tohoto článku děkujeme @orimu, našemu odborníkovi na komiksy.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /6

ori

Čakal som ju až v 11. sérii takže celkom prekvapenie :)

#3 Stardos
redaktor
9.10.2019 | 18:19:11
DiceCze

Princezna byla v komixu na začátku fajn a pak jí vůbec nevyužili, doslova jí zazdili a pak byl konec. Přijde mi, že s tím hrozně pospíchají. Princezna měla být nejdřív v 11. sérii, spíš ve 12.

#3 Stardos #4 Denyslayer
9.10.2019 | 18:23:23
Stardos

#1 ori: #2 DiceCze: Siddiq se taky objevil o sérii dříve. Ono to tak vypadá, že Princeznu zamíchají buď nějak s návratem Maggie (že by obráceně? Maggie na cestě od Goergie potká Princeznu?) a nebo bude souviset se Šeptači.

9.10.2019 | 18:27:29
Denyslayer

#2 DiceCze: 12. má být poslední, takže by to bylo zase naopak pozdě. :)

#6 DiceCze
9.10.2019 | 22:25:53
Tralery

jelikož tam máme Rositu, tak tam princeznu vůbec mít nemusíme. To, že ji v komuksu nevyužili, je pravda. Ženských postav je tam dost.

10.10.2019 | 6:05:48
DiceCze

#4 Denyslayer: Jj, pravda. Vypadá to, že ten seriálovej konec bude ještě uspěchanější než ten komixovej. Jestli se budou držet komixu, tak 12. série bude pěkná nuda, teda mě to tak aspoň v komixu přišlo. Žádnej záporák, jen divná komunita a to nejlepší, princeznu, tam úplně zazdili…

10.10.2019 | 7:34:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále desáté řady

Aktuální globální hrozba v podobě koronaviru nakonec ovlivnila i desátou sérii The Walking Dead. Premiéry posledního dílu se dočkáme někdy později

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás