The Walking Dead (Živí mrtví) Dojde ke spolupráci mezi Dwightem a Eugenem?

Dojde ke spolupráci mezi Dwightem a Eugenem?

Dojde ke spolupráci mezi Dwightem a Eugenem?

Ve Svatyni se možná nalézají krysy, které si prokoušou svou cestu k Neganovým nepřátelům. Řeč je pochopitelně o Dwightovi a Eugeneovi, u nichž je pravděpodobné, že svého vůdce zradí.


19 0
3.3.2017

Eugeneově ne tak skutečné loajálnosti k Neganovi jsme již psali. S kým by se měl ale Eugene spojit, pokud by měl jít proti němu? Po jedenáctém díle Hostiles and Calamities se na tuto pozici nejvíce hodí Dwight.

Dwightovi jsme už také věnovali několik článků, ve kterých jsme si řekli o tom, že Dwight není zas tak špatný. Ve skutečnosti se jednalo o dobrého muže, který však kvůli Neganovi sešel na scestí. Svatyně, prohnilé místo plné tyranie a násilí, z Dwighta udělalo muže, kterým nikdy nechtěl být. Tohle všechno o Dwightově minulosti nám prozradil dopis od Sherry, který napsala právě Dwightovi. Obsah tohoto dopisu pro jistotu uvádíme i v tomto článku.


D, vždycky jsme si říkali, že když se rozdělíme, tak se mám sem vrátit a počkat tu na tebe. Ty se tu pak objevíš s pivem a preclíky, pamatuješ? Já vím, asi už ne. Jak jsme spolu začali chodit, tak jsi mi pořád říkal, že máš mizernou paměť. Bylo ti z toho tak nanic. Bylo nanic si nepamatovat ty dobré dny, ty výjimečné dny. Bylo mi tě líto. Pamatuji si, jak jsi říkal, že je tu spousta věcí, které si chceš udržet, protože potom budou pryč. Ale ty máš štěstí, že si něco nepamatuješ, D. Kéž bych tu teď na tebe mohla počkat. Ale nevím, jestli bys šel se mnou, nebo bys mě dovedl zpátky, nebo bys mě zabil. Nechtěl jsi v tom světě žít, ale já tě k tomu donutila. Udělala jsem to, co jsem udělala, protože jsem nechtěla, abys zemřel. Ale začal jsi zabíjet, kvůli čemuž ses stal tím, kým ji nechtěl být. Je to má vina. Byl jsi lepší než já. Než většina lidí. Pustila jsem Daryla, protože ti připomínal to, kým jsi býval. Chtěla jsem, abys na to zapomněl. Nemyslím si, že to tu zvládnu, ale pleteš se. Není lepší být tam než být mrtvý. Je to horší. Doufám, že si to uvědomíš a odejdeš odtamtud. Doufám, že si pamatuješ ty dobré dny. I kdyby jen jeden z nich. Ale nemyslím si, že si je pamatuješ. Ani si nemyslím, že si tohle přečteš. Milovala jsem, kým jsi byl. Omlouvám se, že jsem z tebe udělala to, kým teď jsi. Sbohem, zlato.

(Foto: AMC)

Dopis od Sherry zároveň odhalil několik dalších věcí. Kdo z vás tipoval, že Sherry osvobodila Daryla z vězení, tak hádal správně. Tím se tedy zodpověděla otázka, na kterou jsme od osmého dílu Hearts Still Beating nevěděli odpověď. Zároveň se Sherry zmínila o tom, že Dwight chce být jako Daryl, o čemž jsme už dříve také psali. Díky tomuto dopisu lze tedy lehce vyvodit to, že právě Dwight by mohl zradit Negana.

Možnou zradu či spolčení s Eugenem prozradil i samotný herec Austin Amelio, který řekl: „Dwight má větší plán, než který má Eugene.“ Na doplňující otázky ohledně toho, co jeho postava plánuje či zda se spojí s Eugenem, už herec neodpověděl nijak jednoznačně.

Dwight a Eugene se v jedenáctém díle poprvé setkali až na úplném konci, kdy Dwight řekl Eugeneovi, že neví, kdo je. Když mu Eugene poté řekl, že jsou oba Neganové, tak mu Dwight nepřesvědčivě odvětil, že jsou. Uvidíme, zda možné spojenectví mezi Dwightem a Eugenem započalo právě v této chvíli.

Diskuze /8

Klekánice

Toť otázka, jestli Eugene chce zradit. Už dříve ukázal, že pro vlastní přežitek zvládne lhát na všechny strany. Ono je docela možný, že mu tahle situace vyhovuje… Na co teď potřebuje Ricka? Nepotřebuje, je v bezpečí. Má respekt, zásoby o jaký si řekne, relativní svobodu… Však on má to, co chtěl celou dobu, když se nechal vozit Abrahamem. Pokud se Negan nedostane do úzkých, Eugene podle mě zůstane věrnej právě jemu.

#5 Nikolperse
3.3.2017 | 21:14:37
Mesquite

Podle mě se rozhodnou až v pozdější fázi války,podle vítězící strany pochopitelně.

3.3.2017 | 21:34:18
MichaelMyers

Děkuji za článek. Sdílím na stránku, snad nepozorní fanoušci konečně pochopí. Spousty zbytečných otázek a edna na ně krásně odpověděla. :D

3.3.2017 | 22:36:03
Kafka Tamura

Podle mě si pokouří, ale na větší romantiku bych to mezi něma neviděl.

4.3.2017 | 2:32:36
Nikolperse

#1 Klekánice: Eugen je príliš inteligentný na to aby považoval za bezpečné byť Neganov priateľ. Už sme si totiž mohli všimnúť, že Svatina je miesto, kde sú bojovníci a otroci, preto sa vyskytuje otázka v zmysle: Kedy sa otroci rozhodnú stať bojovníkmi? Odpoveď: V momente ako niekto Neganovi poriadne nakope zadok. Čo by nemalo zrejme dlho trvať a tak sa potom môže stať, že Negan bude musieť ujsť s bojiska a krátko na to aj s vlastného sídla, lebo otroci sa zbúria a budú chcieť jeho hlavu.

#6 Klekánice
4.3.2017 | 7:32:01
Klekánice

#5 Nikolperse: Toť otázka… Ti otroci mají ochranu. Bez Negana a jeho lidí by měli kulový… Chvíli by se možná ubránili, ale nakonec by je dobyl klidně Hilltop sám. Navíc Negan má několik základen. Kdyby padla „centrála“, základny by neměly mít problém vzít si ji zpět. Aktuálně je pro Eugena nejlepší být s Neganem. Až se to změní, nejspíš zas otočí, ale jeho současný loajalitě věřím.

#7 Mela
4.3.2017 | 10:33:55
Mela

#6 Klekánice: Nebo by to po Neganovi vzal někdo horší a nastolil by pravidla podobná Terminusu před tím než jej ovládli lidojedi nebo klidně i ty co přišli potom.

#8 dameo
4.3.2017 | 13:40:12
dameo

#7 Mela: Ti lidojedi byli v Terminusu od samého začátku, akorát to tehdy ještě nebyli lidojedi. Lidské maso zařadili na svůj jídelníček až po napadení tou druhou skupinou, která původní obyvatele Terminusu věznila a znásilňovala jejich ženy. To já jenom pro upřesnění, že žádní lidojedi Terminus neovládli.

4.3.2017 | 14:35:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás