The Walking Dead (Živí mrtví) Herci Khary Payton a Chandlers Riggs nás lákají na osmou sérii

Herci Khary Payton a Chandlers Riggs nás lákají na osmou sérii

Herci Khary Payton a Chandlers Riggs nás lákají na osmou sérii

Herci se již věnují natáčení osmé série, a proto není divu, že na sociální sítě dávají příspěvky, které se týkají The Walking Dead. Nedávno se o podobné podělili Khary Payton a Chandlers Riggs.


14 0
13.5.2017

Herec Khary Payton, který v seriálu hraje krále Ezekiela, vyfotil na natáčecím place svůj stín a přidal ho na svůj Twitter. K fotografii napsal: „Ještě jednou povstaneme za padlé.“

Chandler Riggs (Carl Grimes) je známý tím, že fanoušky seriálu láká na další díly svými příspěvky na sociálních sítích. O dva takové se nedávno podělil.

Právě jsem dočetl scénář k prvnímu dílu osmé řady a musím říct, že je to fakt dobrý.

Abych byl upřímný, nejlepší částí každého roku je pro mě doba mezi odvysíláním posledního dílu série a čtením scénáře k řadě nové.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás