The Walking Dead (Živí mrtví) Herec Andrew Lincoln se již těší na to, až si zase zahraje Ricka Grimese

Herec Andrew Lincoln se již těší na to, až si zase zahraje Ricka Grimese

Herec Andrew Lincoln se již těší na to, až si zase zahraje Ricka Grimese

V poslední době se na internetu objevují nové rozhovory s hercem Andrewem Lincolnem, který často mluví o své roli v The Walking Dead. Jeho návrat k Rickovi je již otázkou pouhého času.

31 2
24.5.2021

Když herec Andrew Lincoln opustil v roce 2018 seriál The Walking Dead, došlo k tomu kvůli jeho přání, protože se mu nelíbilo, že tráví spoustu času v Americe, zatímco se jeho rodina nachází ve Velké Británii. Od jeho odchodu uběhly téměř tři roky a hercovi se po roli začalo stýskat, a proto to nedávno jasně oznámil zvědavým novinářům.

„Původně se mi po Rickovi moc nestýskalo, protože se jeho příběh dočkal skvělého zakončení. Kromě toho jsem neustále v kontaktu se všemi svými přáteli, které jsem poznal na place. Loni však svět zasáhlo něco nevšedního, kvůli čemuž se náš čas zastavil. Amerika mi nikdy nechyběla tak moc jako loni, což je celkem zajímavé,“ řekl herec Andrew Lincoln k tomu, co se dělo v jeho životě po odchodu ze seriálu.


(Lincoln by se měl kvůli natáčení vrátit do Ameriky ještě letos. Foto: AMC)

Avšak ve chvíli, kdy Rick Grimes opustil seriál, jsme se dozvěděli, že se této postavy jen tak nezbavíme, protože se dočká minimálně dvou filmů, které jsou aktuálně stále ve fázi příprav. Andrew Lincoln by se tak už během tohoto roku měl vrátit k jejich natáčení, přičemž je možné, že se ho na chvíli dočkáme i v samotném seriálu.

Herec se dále zmínil o tom, jak se k jeho odchodu ze seriálu postavily jeho děti: „Když jsem se vrátil domů, moje děti se mě začaly ptát, co tady dělám. Chtěli totiž, abych se vrátil do Ameriky, obul si kovbojské boty a začal zase zabíjet zombíky. Možná právě proto mi Rick chybí. Je to úžasná postava a já ji mám moc rád.“

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /6

Cermb0

Minimálně dvou filmů? Neříkalo se, že to bude trilogie? Podle mě to dopadne vznikem jednoho filmu a vrátí se během 11. série do seriálu… A film bude sloužit jen jako vyplnění, co mezitím Rick dělal.

#2 Xavik #3 ori
24.5.2021 | 17:22:48
Xavik

#1 Cermb0: Ano, trilogie, teď jsou pravděpodobnější dva filmy, ale popravdě, budeme rádi, když se dočkáme aspoň toho jednoho. :)

admin
24.5.2021 | 17:36:04
ori

#1 Cermb0: Ale prvý film bude až po 11. sérii.

#4 Cermb0
redaktor
24.5.2021 | 17:51:02
Cermb0

#3 ori: No tak na druhou stranu spekuluje se, že díky 24 dílům 11 série to bude roztažený celkem na 3 části ne? Po každých 8 dílech pauza. Jinými slovy poslední třetina 11. série může dorazit až někdy na podzim 2022 a film by to mohl doprovodit. Pokud se samozřejmě už brzy začne natáčet.

#5 ori
24.5.2021 | 21:47:14
ori

#4 Cermb0: Áno má to byť na 3 časti, teda by to skončilo vtedy ako píšeš. A až potom by mal byť ten film, ale tiež ako píšeš, ešte stále nič aj keď sľubovali že to na jar začne :D

redaktor
25.5.2021 | 15:44:26
pidalin

Nevim jak to napsat aby to neznělo teple, ale sakra, já se na Ricka tak těšim že to snad ani neni možný. :-D

11.6.2021 | 6:24:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás