The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 081×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Herečce Lauren Ridloff se na seriálu The Walking Dead vždycky líbil především herec Norman Reedus

Herečce Lauren Ridloff se na seriálu The Walking Dead vždycky líbil především herec Norman Reedus

Představitelka Connie je v současné době známá především díky svému účinkování v komiksové novince Eternals. I přesto si však nedávno našla čas na seriál The Walking Dead, ke kterému prozradila jednu zajímavou informaci.

16 3
9.11.2021

Herečku Lauren Ridloff mohou diváci seriálu The Walking Dead znát jako Connie, která v seriálu vystupuje už od deváté řady. Postupem času si našla cestu k srdcím diváků, protože se dočkala zajímavého děje s Darylem. Diváci se proto začali ihned dožadovat toho, aby se tyto dvě postavy daly dohromady.

Zatímco budoucnost jejich vztahu je prozatím neznámá, protože Daryl je v současné době u Smrťáků, zatímco Connie je zpátky v Alexandrii, herečka si nedávno zavzpomínala na své začátky a prozradila, co se jí na seriálu vlastně líbilo. A její první část odpovědi byla vskutku překvapivá.


(Connie by se měla vrátit plnohodnotně ve druhé části jedenácté řady. Foto: AMC)

„Když tak na to vzpomínám, na začátku se mi na seriálu hodně líbil Norman Reedus a jeho postava Daryla. Však chápete, proč zmiňuju právě jeho. Ale jak jsem se dívala dál a dál, zamilovala jsem si onu diverzitu a odraz skutečného světa, který nám seriál nabízí. Je to součástí příběhu a není to do něj vraženo nijak nuceně. Nijak to nepohání celý děj, o to tomu nejde. Jde tu totiž o skupinu lidí, kteří se snaží přežívat a znovu přijít na to, co to znamená být člověkem. A to se mi na tom vážně líbí,“ prozradila herečka Lauren Ridloff.

Vypadá to tedy, že si herečka nejdříve oblíbila postavu Daryla, což se stalo vlastně u většiny diváků. Až pak pronikla do samotného děje a začala si všímat dalších povedených aspektů. Je ale vtipné, že později byla obsazena do seriálu jako ta, která může s Darylem navázat milostný vztah. Herečce se musel splnit její sen.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /1

beat

A čo na to jej manžel? :D

10.11.2021 | 14:50:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama