The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 081×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Herečka Lauren Ridloff prozradila, jak událost z jeskyně ovlivní vztah mezi Connie a Darylem

Herečka Lauren Ridloff prozradila, jak událost z jeskyně ovlivní vztah mezi Connie a Darylem

Connie byla delší dobu nezvěstná, a to kvůli tomu, že se jako jedna z mála objevila v Alfině jeskyni. Avšak, i když je nyní zpátky, to neznamená, že je zpátky i její staré já.

9 1
1.10.2021

Na konci šesté epizody On the Inside se Connie konečně setkala se svou sestrou Kelly, která ji tak moc hledala. Sestry se nyní vrátí do Alexandrie, kde budou v osmém díle For Blood čelit stádu chodců, nicméně Connie se tu nesetká s jednou důležitou postavou, kterou je Daryl. Ten je totiž aktuálně u Smrťáků.

Diváci pochopitelně i nadále fandí jejich vzájemnému vztahu, ke kterému snad jednou dojde, ale to je prozatím ve hvězdách. Nejenom, že jsou Daryl a Connie od sebe daleko, ale zároveň má Daryl ve svém životě opět Leah, ke které možná ještě něco cítí. Rýsuje se nám tu tedy další milostný trojúhelník?


(Connie se vrátila po opravdu dlouhé době. Foto: AMC)

Herečka Lauren Ridloff, představitelka Connie, se tudíž vyjádřila k tomu, jak se bude vyvíjet vztah mezi její postavou a Darylem: „Jedno je jasné, Connie se rozhodně změnila. Mentálně je na tom teď jinde než před událostmi v jeskyni. Connie se tudíž musí vypořádat s tím, co se stalo, až pak zase může řešit vztahy s jinými postavami. To se týká jak Daryla, tak i například návratu do své komunity. Jen čas ukáže, jak to dopadne.“

Máme tu pořád fanoušky jejich vztahu? Doufáte, že se tyto dvě postavy dají konečně dohromady?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /1

Lostland

Ona je otazka jestli se vubec jeste uvidi nekdy, Connie muze padnout pri obrane Alexandrie, ale byla by to rozhodne skoda, je to oblibena postava. Ja osobne to vidim na smrt Leah rukou Maggie, pocinajici knflikt mezi Maggie a Darylem a po navratu do Alexandrie, mozne smrti connie, se Daryl rozhodne odejit a Carol pujde s nim.. Maggie a zbytek alexandrie se vydaji do spolecenstvi. Zbyva 16dilu a ty budou si myslim prevazne o spolecenstvi, uz snad dalsi zaporaky vymyslet nebudou ale bude to uz jen o vyvoji jednotlivych postav a dustojnem zakonceni casovym skokem

1.10.2021 | 17:23:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama