The Walking Dead (Živí mrtví) Hodnocení sedmé řady seriálu The Walking Dead

Hodnocení sedmé řady seriálu The Walking Dead

Hodnocení sedmé řady seriálu The Walking Dead

Sedmá série The Walking Dead se dočkala velké kritiky ze strany fanoušků, a proto se pojďte podívat na to, jak jste jednotlivé díly hodnotili u nás na Edně. Vše, jako již tradičně, porovnáme s hodnocením na IMDb.


26 0
30.4.2017

Hodnocení jednotlivých řad seriálu The Walking Dead neustále klesá. Dokazuje to i průměrné hodnocení u nás na Edně. Sedmá sérii získala průměrné hodnocení 82 %, čímž se stala vůbec nejhůře hodnocenou řadou tohoto seriálu. Zůstala jak za první sérií (průměrné hodnocení 92 %), tak i za druhou (89 %), třetí (89 %), čtvrtou (87 %), pátou (87 %) a šestou (86 %).

Nejlepší hodnocení si odnesla osmá epizoda Hearts Still Beating, která skončila na 96 %. Nejhůře hodnoceným dílem se stal šestý díl Swear, který skončil na pouhých 61 %. I letošní finále bylo podle fanoušků slabé, protože skončilo na 73 %.


Hodnocení všech epizod sedmé řady seriálu The Walking Dead naleznete v přiloženém grafu. Hodnocení můžete porovnat se serverem IMDb.

Na IMDb je nejlépe hodnoceným dílem první epizoda The Day Will Come When You Won't Be, která získala slušných 91 %. Nejhorším dílem je dle fanoušků IMDb taktéž šestý díl, který skončil na 57 %.

Kdybychom měli porovnat hodnocení na Edně a na IMDb, tak zjistíme, že se hodně podobají. Celkem třináct epizod je hodnoceno lépe na Edně, zatímco pouhé dvě epizody jsou zase lépe hodnoceny na IMDb. U třináctého dílu Bury Me Here se fanoušci obou portálů shodli na stejném hodnocení – 78 %.

Diskuze /5

Leon

Pro mě paradoxně byla 7. řada asi nejlepší, protože se fakt držela komiksu. Finále ušlo, horší to bylo mezi díly 7×09 a 7×15, kdy tam ta kvalita byla fakt velmi nízká a u některých epizod vím určitě, že si je již nikdy nepustím jak mě nudily…

30.4.2017 | 19:19:36
Nikolperse

Seriál klesá na kvalite odkedy sú v Alexandrii a podľa mňa mu trochu ubližuje aj to, že už dlho nebola nečakaná smrť. Keby umrel Rick, Michonne alebo Carol, tak by to bolo len dobre, lebo by sa vrátilo do seriálu to napätie a strach o postavy.

1.5.2017 | 13:44:59
ori

Keby netočili toľko dielov čisto o jednej skupine, lepšie by bolo v každej časti vidieť každú skupinu, potom by ani dej toľko nestagnoval, ale to by to potom zas nemohli toľko naťahovať. Jediná taká epizódy ktoré ma fakt bavili boli tie o Guvernérovi zo 4. série, a bral by som jednu o Neganovej minulosti, inak je to nuda.

1.5.2017 | 15:03:41
Cermb0

Sedmá série je jedna z nejhorších co jsem zažil. Díly o jedné postavě nebo jen části skupinky jsou už po těch všech sériích neskutečně únavný, kdyby ty postavy za to aspoň stály, ale sorry jako postavy jako Rosita, Tara, Heath, Eugene, Morgan… To nikdy nebude něco jako byly postavy v Lost, Prison Break nebo i Game of Thrones…

1.5.2017 | 18:07:09
Kaculka07

já jsem asi divná, ale pro mě byla tahle série taky možná nejlepší (po první sérii)..Největší utrpení pro mě byl děj kolem guvernéra a věznice, to jsem dokonce přestala koukat úplně..pak jsem onemocněla a z nudy jsem zkoukla vše, co mi chybělo a teď jsem fakt ráda, že jsem to s TWD nevzdala, já jsem s touhle sérií spokojená :)

2.5.2017 | 13:11:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás