The Walking Dead (Živí mrtví) Jak přišel Dwight ke svému popálení a co ho čeká dál?

Jak přišel Dwight ke svému popálení a co ho čeká dál?

Jak přišel Dwight ke svému popálení a co ho čeká dál?

Dwight je opět členem Spasitelů, od kterých původně uprchl. Vzhledem k tomu, že se Dwight stal jednou z hlavních postav seriálu, tak se na něj seriál pochopitelně více zaměří.


23 1
1.11.2016

Dwight byl původně členem Spasitelů, od kterých uprchl. Během toho narazil na Daryla, kterému vzal kuši. Když jsme se s ním pak později setkali, tak měl popálenou levou půlku obličeje a byl opět na straně Spasitelů. Důvody, proč k těmto věcem došlo, se dozvíme během sedmé série.

(Foto: AMC)


„Se svým kosmetickým týmem jsem si velmi blízký,“ zavtipkoval herec Austin Amelio, protože mu tento tým každý den nasazuje jeho popáleniny. Na otázku, zda se dozvíme, jak k nim přišel, Amelio odpověděl, že k tomu dojde během této řady. V komiksech mu je udělal Negan.

Kromě toho nás samozřejmě zajímá, jak na tom bude Dwight dál. Jeho osud je velmi propojen s Darylem, proto tyto dva uvidíme často u sebe. Bohužel však neprozradil, jaké scény spolu budou mít a co se mezi nimi bude dít. Prý to ale nebude hezká podívaná.

Diskuze /11

Wencek

Tak to jsem zvědavý jestli vymyslí něco jiného než v komiksu a nebo to bude stejné a my zjistíme, že Negan má rád domácí práce a rád…

žehlí :D

#4 LukyBong
1.11.2016 | 18:21:48
Stardos

A já budu naštvaný, jestli fakt Dwightovu roli dají Darylovi, Dwight v komiksu jedna z mojich nejoblíbenějších pos­tav

#3 danho123
1.11.2016 | 18:40:14
danho123

#2 Stardos: presne tak

1.11.2016 | 19:19:32
LukyBong

#1 Wencek: No podla toho co je vedla Lucile v intre tak to asi bude to iste :D

1.11.2016 | 21:35:32
Leon

Jo, taky už mně napadlo, že v Dwightově příběhu může dojít nejen k silnému crossoveru s Darylem , ale dokonce se může stát, že Daryl Dwighta nahradí…

…coby budoucího vůdce Spasitelů po Neganově pádu

2.11.2016 | 5:10:34
Bastinor

Doufám, že ho nahrazovat nebude, Dwight má momentálně v komiksu s Neganem nejsilnější pribehovou linii a měnit ho za Daryla by byl už trapas. Jako pár sérií dobrý, ale opravdu je mi proti srsti koukat na to, jak Darylova postava „vyžírá“ ostatním postavám příběhové linie.

Právě teď věřím, že proto i zabili dvě postavy, jelikož je to v podstatě restart série. Přišli teď do seriálu ty nejlepší postavy z WDUniverse.

2.11.2016 | 13:07:37
Jino

No mně to připadá právě tak, že nás tvůrci přesunem Daryla ke spasitelům pomalu připravují na to, že Dwigtovu roli později převezme právě Daryl, v podstatě charakter jeho postavy by tomu i odpovídal. Navíc by odpadlo jakékoliv větší seznamování s další novou hlavní postavou… takže by se scénáristi nemuseli moc namáhat. V tuto dobu mi totiž zatím nepřijde televizní Dwight tak dobrá postava jako v komikse… ale je možné že se pletu a tvůrci žehlícímu prknu dají vělelký prostor a ještě více a lépe přiblíží…a Daryl třeba vezme linku Holly :-D

#8 Oralgutan
2.11.2016 | 15:15:12
Oralgutan

#7 Jino: Nebo Daryl převezme linku Dwighta a Dwight linku Holly :D

2.11.2016 | 17:52:56
Jino

No taky je to možnost, akorát nevím proč by Dwighta vraceli do Alexandrie…ale do té doby se tam semele ještě hodně věcí, co se bude lišit od komiksu

2.11.2016 | 18:32:32
Bastinor

Tak uvidíme až během 7. Série, každopádně Dwight měl na začátku vedení Spasitelů dost nesebevedomé predsudky, to na tohoto Dwigta sedí. Ovšem Daryl mi od začátku show Dwighta až moc asociuje, že by člověk i přežil, kdyby přebral Dwightovu roli.

#11 Stardos
2.11.2016 | 22:09:45
Stardos

#10 Bastinor: Pokud by ji převzal, tak je to pouze ubohé natahování Darylova života, a ať to ukončí teď, kdy za něj bude truchlit hosně lidí, a ne až bude většině ukradený

3.11.2016 | 5:59:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás