The Walking Dead (Živí mrtví) Je Gavin dalším kandidátem na to, že zradí Spasitele?

Je Gavin dalším kandidátem na to, že zradí Spasitele?

Je Gavin dalším kandidátem na to, že zradí Spasitele?

Čím víc se setkáváme se Spasiteli, tím víc se seznamujeme s jednotlivými postavami, které toto uskupení tvoří. Je možné, že by Gavin zradil Negana?


23 0
19.3.2017

Spasitele tvoří dva druhy lidí. Jedni si užívají to, co dělají, a druzí, například Tlustý Joey či Emmett Carson, jsou u Spasitelů jenom proto, že mají strach. Mezi druhou skupinu lidí by se mohl řadit i Gavin, muž, který vede skupinku Spasitelů, se kterou se stýká Království.

Gavin vypadá jako rozumný muž, který nemá rád násilí. S Ezekielem sice nejedná nijak uctivě, ale rozhodně ho neponižuje ani nenapadá. Přesným opakem je Jared, který se v brutalitě přímo vyžívá. Jak ale může tato malá skupinka Spasitelů fungovat? Gavin ji pravděpodobně vede pouze ze strachu z Negana.


(Jared není zrovna mírumilovný člověk. Foto: AMC)

Už několikrát jsme mohli vidět, že Gavin netouží po násilných střetnutích. Nejvíce to šlo vidět ve třinácté epizodě Bury Me Here, kdy Jaredovi nadal za to, že postřelil Benjamina. O to víc ho naštvalo, když následně zjistil, že zemřel.

Po Dwightovi a Eugeneovi tu máme další postavu, která by mohla zradit Spasitele. Dočkáme se něčí zrady?

Diskuze /9

Johnny Horse

Já si myslím, že jo, už mi to taky napadlo po poslední epizodě.

19.3.2017 | 14:54:12
Shuffle11

Na Gavinovi to jde poznat,že ho to prostě nebaví a když už to musí dělat,tak to chce dělat bez zbytečných konfiktů.

19.3.2017 | 15:39:32
luciusvorenus

já myslím že Eugen bude chtít zůstat u spasitelů pozice ,kterou tam má se jen tak nazahazuje

19.3.2017 | 17:33:54
Leon

Tak tady si snad nikdo nemyslí, že komunita Spasitelů je tvořena jen psychopaty a surovci, ne? Už v prvních dílech o „Svatyni“ bylo jasně ukázáno, že je tam převaha těch, kteří se nechali zastrašit a vzít si svůj způsob života od Negana a jeho věrných goril. Čekají pouze na to, že jim někdo uvnitř jejich středu ukáže, že je ve hře i jiná možnost než na slovo poslouchat Negana. Tím někdo bude Dwight…

#5 Stardos
19.3.2017 | 20:09:05
Stardos

#4 Leon: Myslím si, že smysl tohoto článku je poukázat na to, že i lidé, co mají k Neganovi hodně blízko, tak se jim nelíbí jeho praktiky. Takže i mezi Neganovými gorilami jsou muži a ženy, kterým se nelíbí to, co Negan provádí

#6 Stardos
19.3.2017 | 21:16:45
Stardos

#5 Stardos: Ale těhle lidí je podle mě málo, jsou to jen opravdu ti nejsilnější, kteří zvládnou tohle dělat, když se jim nelíbí

19.3.2017 | 21:17:38
juslik

Ja som si istu chvilu myslel ze Gavin je Benjaminov otec.

#8 Sardelli
20.3.2017 | 8:10:11
Sardelli

#7 juslik: Mohl přijít v minulosti o syna, tak mu to bylo blízké. Jinak si ho nemalujte na růžovo, on chtěl, ať někoho kvůli jednomu melounu zastřelí, jenom taky počítal s tím, že to bude ten vocas co je zdržel.

#9 juslik
20.3.2017 | 10:32:04
juslik

#8 Sardelli: tym padom o Gavinovi budeme este nieco pocut a myslim si ze bude sa nejaka cast v buducnosti venovat prave jemu a jeho synovi. Ak to teda dobre chapeme :D

20.3.2017 | 10:47:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás