The Walking Dead (Živí mrtví) Jedna nominace na ceny SAG

Jedna nominace na ceny SAG

Jedna nominace na ceny SAG

Tento rok byl seriál The Walking Dead nominován do prestižní soutěže SAG Awards, kde má možnost zvítězit v jedné kategorii.


12 0
12.12.2014

Seriál The Walking Dead byl nominován do kategorie Nejlepší výkon kaskadérského ansámblu v dramatickém či komediálním seriálu. V této kategorii bude bojovat s těmito konkurenty:

Tento rok se jedná již o 21. ročník této soutěže. Minulý rok v této kategorii zvítězil seriál Breaking Bad (AMC), tak doufejme, že seriál The Walking Dead převezme štafetu.

Diskuze /2

Rick21

TWD má velkýho konkurenta a tím je GOT takže je to 50/50

#2 Waell
12.12.2014 | 14:18:21
Waell

#1 Rick21: Myslím že do toho se dá zařadit i SoA jelikož tam kaskadéři museli zaskakovat častěji než ve TWD nebo GoT takže šance se spíše rovnají 33/33/33 a vim co píšu protože všechny tyhle serialy sem sledoval nebo sleduju :-)

12.12.2014 | 16:17:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás