The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 112×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Jedna postava původně neměla zemřít ve finále, její představitelka si to však přála

Jedna postava původně neměla zemřít ve finále, její představitelka si to však přála

Původně mělo poslední epizodu přežít více postav, nicméně jedna herečka nasadila tvůrcům brouka do hlavy. Ti nakonec vyhověli jejímu přání.

9 1
16.12.2022

Když tvůrci měli připravené finále seriálu, setkali se s představiteli jednotlivých hlavních postav, aby je informovali o tom, jak to s nimi dopadne. Když se však tvůrci setkali s herečkou Christian Serratos, té se nelíbilo to, co jí tvůrci řekli, a tak je v případě Rosity požádala o něco jiného.

Podle všeho Rosita měla přežít poslední díl a její život měl pokračovat. To se herečce moc nelíbilo, a tak tvůrcům ihned navrhla, ať její postavu usmrtí. „Herečka mi řekla, že smrt Rosity bude opravdu dobrá pro finále, o to víc, když padne během záchrany Coco a další generace. Řekla mi, ať to zvážím,“ prozradila tvůrkyně Angela Kang.

(Kdyby herečka nic neřekla, Rosita by přežila finále. Foto: AMC)

Něco podobného prozradila i režisérovi Gregu Nicoterovi: „Přišla za mnou cca půl roku před natáčením finále a řekla, že chce něco skvělého pro Rositu. Že chce, aby odešla ve velkém. Podle ní měla zemřít během nějakého hrdinského činu. To herečku napadlo zabít Rositu, přičemž mně to přišlo jako skvělý nápad.“

Tvůrkyně Angela Kang nakonec dodala, že vyslyšeli hereččino přání a že její smrt spojili se smrtí Andrey v komiksech: „Říkali jsme si, že by její smrt mohla mít spojitost se smrtí Andrey v komiksech. Objevila se tu možnost se s ní rozloučit stejně jako s Andreou a uctít tak emocionální poselství komiksu. Díky tomu šlo i vyslyšet přání herečky, která cítila, že právě tohle si její postava zaslouží.“

Zdroj článku: EW

Diskuze /5

Cikela88

… mohla odísť aspoň do „stratena“ ako sa hovorí… nejak tak ako odišla Maggie … tak aby mala otvorené ešte zadné dvierka pre prípadný návrat… Takto dala jasne najavo že už kašle na WD.. nasrala ma ROSITA.. :D 

#2 ori
17.12.2022 | 20:48:59
ori

#1 Cikela88: Ona práve že chcela mať uzavretý koniec, žiadny „do stratena“.

webmaster
17.12.2022 | 23:09:28
Akul

To už by tam vůbec nikdo neumřel.. ještě že to tak chtěla.

18.12.2022 | 12:43:29
simonideos

Prý Poslední epizodu mělo přežít více postav.. vždyť ji přežili takřka všechny. Jestli je ta zpráva pravdivá tak ten hereččin nápad jim zachránil finále.

18.12.2022 | 18:48:28
Jack1947

No nevím, třeba to tak bylo lepší nooo…

19.12.2022 | 12:09:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama