The Walking Dead (Živí mrtví) Jedna scéna z budoucnosti bude vysvětlena již v devátém díle

Jedna scéna z budoucnosti bude vysvětlena již v devátém díle

Jedna scéna z budoucnosti bude vysvětlena již v devátém díle

V prvním díle osmé řady jsme se dočkali několika scén z budoucnosti. Jedna z těchto scén bude vysvětlena už v nadcházející epizodě.


7 0
9.2.2018

Letošní série odstartovala netradičním způsobem. Dlouhou dobu jsme věděli, že první díl Mercy bude stou epizodou celého seriálu, a proto se čekalo, že nám tvůrci představí něco neobvyklého. Tím byly scény, které do konceptu dílu nijak nezapadaly, protože byly z budoucnosti.

Aktuálně víme, že ne všechny scény se skutečně odehrají. Carl stojí jistojistě před svou smrtí, a proto je jasné, že nedojde ke scéně, ve které se starší a zarostlý Rick setkává s Michonne, Carlem a Judith, protože tou dobou bude Carl již mrtvý.


(Foto: AMC)

Kromě toho jsme se dočkali i scén, ve kterých se Rick z něčeho vzpamatovává či nad něčím přemýšlí a nemůže se rozhodnout. Právě během této scény pronese slova: „Soucit předčí hněv.“ Ty už v seriálu říkal nováček Siddiq. A právě tato scéna bude vysvětlena v devátém díle Honor.

„Scéna, kde Rick říká ‚soucit předčí hněv‘ bude vysvětlena v devátém díle. Základním pilířem bude Carl. Vrátíme se zpátky k té scéně, ve které je Rickův život ovlivněn tím, k čemu došlo v předchozích osmi dílech. Hodně to ovlivní i to, co mu jeho syn řekne v deváté epizodě,“ řekl herec Andrew Lincoln.

Zdroj článku: EW

Diskuze /3

Honiik

Já furt tak nějak věřím, že Carl přežije :D

#2 Hunter12
9.2.2018 | 19:07:37
Hunter12

#1 Honiik: To víš, že přežije. Ale budou mu muset to hryznutí vykrojit. :-)

#3 veronikaqwe
9.2.2018 | 19:48:05
veronikaqwe

#2 Hunter12: Nikdy nvieš :-D

9.2.2018 | 20:07:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

K událostem, ke kterým došlo v osmém díle letošní série, se vyjádřil i herec Chandler Riggs, představitel Carla. Podívejte se na to, co říká na onu šokující věc.

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás