The Walking Dead (Živí mrtví) Když se mohl vrátit Abraham, tak proč ne i Glenn?

Když se mohl vrátit Abraham, tak proč ne i Glenn?

Když se mohl vrátit Abraham, tak proč ne i Glenn?

Vždycky je příjemné, když se se zesnulou postavou setkáme ještě jednou, abychom se s ní mohli patřičně rozloučit. K něčemu takovému došlo v případě Abrahama, a proto nás zajímá, kdy se dočkáme i Glenna.


17 9
6.5.2017

V šestnáctém díle The First Day of the Rest of Your Life se děj soustředil předem na Sashu, která prožívala poslední chvilky svého života. A abychom se s ní mohli rozloučit ve velkém, tak nám tvůrci skrze flashbacky oživili Abrahama, který sehrál podstatnou roli v jejím životě. neloučili jsme se tak pouze se Sashou, ale i s Abrahamem.

(Glenne, kdy se tě dočkáme? Foto: AMC)


Když se takto skrze flashbacky mohl na jednu epizodu vrátit Abraham, tak kdy se vrátí i Glenn? S Glennem je silně spojena postava Maggie, a proto by se Glenn mohl objevit v epizodě, kdy zemře, nebo například v díle, kdy bude rodit. Glenn by se prostě mohl vrátit na jednu epizodu ve chvíli, kdy Maggie bude prožívat něco velmi podstatného, tedy jako v případě Sashy. Jak se k této věci staví tvůrci? Jak jinak než kladně. „Byl bych hlupák, kdybych tuhle věc odmítl,“ řekl tvůrce Scott Gimple .

Jaký názor na to máte vy? Chtěli byste se Glenna dočkat ve flashbacích, nebo chcete, aby ho už tvůrci nechali být?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /9

Mesquite

Glenn ušel, ale už bych to nerozpatlával.

6.5.2017 | 18:19:20
Delinly

bylo by supr, kdyby se Glenn vrátil.alespon na tu jednu epizodu.

6.5.2017 | 18:45:48
Kimberlly

Ja budem prašťastná! Moja najobľúbenejšia postava.

6.5.2017 | 19:28:51
eva.kosak

Glennova smrť bola pre mňa najhoršia..ešte stále mi tam veľmi chýba..mala som ho najradšej..takže pre mňa by to bolo určite super

6.5.2017 | 20:09:42
Stardos

Podle mě Glenna v seriálu nechat i po smrti :D Sloužil by jako osobní průvodce Maggie, než posune dál. Byl by zde až do finále sedmé série, a právě v té poslední scéně se vypařil. Tak nic no :D

6.5.2017 | 20:21:47
ori

Ale nie, ďalšie nudné flashbacky :(

#7 Erwell
6.5.2017 | 22:00:40
Erwell

#6 ori: Přesně tak.

7.5.2017 | 2:21:58
Serials.

Glenn byla srdcovka, ale dál bych ho tam zbytečně nezatahovala…Bylo by to lepší než kazit postavu zbytečným taháním někam, kam už teď nepatří.. Přeci jen.. je mrtvej tak by tak měl zůstat :D

7.5.2017 | 19:26:25
coraxx

Radši než flashback by ho mohli vrátit formou halucinace, něco ve smyslu jak Daryl viděl Merla když se zranil při hledání tý holky (pardon jméno si už nevybavuju).

9.5.2017 | 17:44:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás