The Walking Dead (Živí mrtví) Konečně došlo k odhalení názvu a popisu devátého dílu

Konečně došlo k odhalení názvu a popisu devátého dílu

Konečně došlo k odhalení názvu a popisu devátého dílu

Stanice AMC nás pěkně napínala, ale nakonec jsme se název a popis deváté epizody dozvěděli dříve jak dva týdny před premiérou.


21 0
28.1.2017

Už 12. února se seriál The Walking Dead vrátí po zimní pauze na televizní obrazovky. Čeká nás dalších osm dílů, které odstartují devátým dílem, jenž dostal název Rock in the Road. Název jasně naznačuje, že se bude cestovat, konkrétně Rick a jeho skupina budou cestovat. Režie se ujal Greg Nicotero.

(Foto: AMC)


Popis devátého dílu toho moc neprozradil: „Rick poznává novou komunitu přeživších.“ Těžko říct, zda se jedná o zcela novou skupinu nebo pouze o poznání Království, které Rick zatím nezná, ale díky ukázce víme, že mu Ježíš o tomto místě řekl.

Diskuze /3

Stardos

Spoilery pro tuto epizodu, vzhledem k tomu, že nám toho popiskem docela prozradili :D

Skupina se pokouší přemluvit Gregoryho, aby se s nimi vydal do boje, ale odmítne je. Poté je Jesus odvádí do Kingdoms, ale ani Ezekiela se jim nedaří přemluvit.Proto odchází, ale Daryl zůstane. Simon se vydává do Alexandrie hledat Daryla. Rickova skupina po cestě narazí na hordu chodců a najdou i granáty. Postava v botách na konci epizody se ukáže. Je to žena, Tamiel, a je ze skupiny, co žije na skládce. Tamiel odvádí sebou Gabriela a zásoby z Alexandrie. Rick a skupina nakonec na tuto skupinku narazí

28.1.2017 | 16:43:01
Mrtvák s.r.o.

Ještě nejake zajimave info ?:)))

28.1.2017 | 20:33:13
Mela

No podle toho co zde napsal Stardos. Napsal spoiler kdoví jestli je to pravda? Čeká nás 8 dílů a z toho bude 6 dílů vata.

29.1.2017 | 4:43:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás