The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 084×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Lauren Cohan nebyla z konce seriálu smutná jako ostatní a uzavřela se dvěma herci dohodu

Lauren Cohan nebyla z konce seriálu smutná jako ostatní a uzavřela se dvěma herci dohodu

Konec seriálu The Walking Dead představuje smutnou událost nejenom pro diváky, ale i samotné herce a tvůrce. Představitelka Maggie se proto nedávno vyjádřila k tomu, jak ji zasáhl konec natáčení.

14 0
6.5.2022

V seriálu The Walking Dead vystupovala spousta herců, kteří tu byli déle než pár let. Pro některé z nich tedy bude těžké zpracovat poslední klapku. Toto však neplatí pro herečku Lauren Cohan, představitelku Maggie, která sice také musela ukončit natáčení pro The Walking Dead, ale roli Maggie si zopakuje v nadcházejícím seriálu Isle of the Dead.

„Mám dost smíšené pocity. Právě teď mi nepřijde, že natáčení skončilo. Spíš mi přijde, že máme letní prázdniny nebo máme na čas pauzu. Třeba mi to dojde až po třech měsících. Nicméně, právě za tři měsíce, budu zase hrát Maggie, takže zatím nevím, jaké pocity mám z konce seriálu,“ prozradila herečka Lauren Cohan k tomu, jak ji zasáhl konec seriálu.


(Na place seriálu The Walking Dead si herci byli vždycky blízcí. Foto: AMC)

Každopádně pro některé herce to byl konec, takže se s tím museli vypořádat jinak než ona. Cohan se dále zmínila o tom, že se svými hereckými kolegy udržovala velmi pevné vztahy, a tak v tom hodlá pokračovat i nadále. Konkrétně se zmínila o tom, že bude neustále v kontaktu s herci Rossem Marquandem a Sethem Gilliamen.

„Když jsme se po posledním dni natáčení rozutekli, byla jsem zrovna po boku Rosse a Setha. V tu chvíli jsem jim řekla, že musíme uzavřít dohodu. Pokud si z jakéhokoliv důvodu budeme chtít promluvit, máme si zavolat. Ten druhý to prostě musí zvednout a komunikovat s tím druhým,“ řekla Cohan k pevnému poutu mezi herci.

Zdroj článku: EW

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama