The Walking Dead (Živí mrtví) Lennie James prozradil, proč neměl rád letošní natáčení

Lennie James prozradil, proč neměl rád letošní natáčení

Lennie James prozradil, proč neměl rád letošní natáčení

Tato série The Walking Dead není frustrující pouze pro fanoušky, ale také pro samotné herce. Například Lennie James řekl, co ho na natáčení letošní řady štvalo.


16 0
23.3.2017

Kvůli tomu, jak je letošní řada seriálu The Walking Dead strukturovaná, se hodně herců nepotkalo na place. V sedmé sérii jsme se dočkali mnoha epizod, které se soustředily pouze na jedno míst. Řeč je o epizodách, které se věnovaly Přímořským, Království, Hilltopu a Svatyni. Jedním z herců, který se s ostatními herci tolik nepotkával, byl i Lennie James, představitel Morgana Jonese.

(Foto: AMC)


„Přísahám, že to bylo strašné, a to pro všechny. Tento rok měl každý víc volna, ale i přesto to bylo strašné. Nenáviděl jsem to. Nikoho jsem nevídal, protože jsme Království natáčeli v úplně odlišné oblasti, než kde se natáčí scény z Hilltopu, Alexandrie a Svatyně. Byla tu chvíle, kdy jsem měl na tři díly pauzu, a proto jsem se prostě sbalil a odjel za svými dětmi. Co bych tam dělal? Nikdo nikde prostě nebyl. Andyho Lincolna jsem neviděl šest týdnů. Když jsme se konečně potkali, tak jsme spolu letěli do Londýna za rodinou,“ řekl herec Lennie James.

Morgan se letos potkal s Alexandrijci pouze v epizodě Rock in the Road, když přišli do Království. Snad ho ještě ve zbytku série uvidíme po jejich boku.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /5

misticjoe

Chudáček, jemu se stýskalo po kolegách…hmmm… asi pro něj trochu zapláču. A pak zanadávám, jak je tahle sezóna odfláknutá po všech stránkách!

#3 Nikolperse
23.3.2017 | 20:24:12
Sctyri

Výborně, tak kde je problém když tohle očividně vadí úplně všem?

23.3.2017 | 21:21:27
Nikolperse

#1 misticjoe: tato sezona je cela o dost lepsia ako bola vecsina siestej a polovica piatej sezony.

24.3.2017 | 2:24:40
Lan

Jedina sezona ktera me nebavila, byla druha, zbytek je ok…

24.3.2017 | 11:29:16
Falazure

Chudák malej, dokáži si představit, jak náročné musí být hrát jeho charakter, který 90 % celého seriálů tráví nesmyslnými dialogy s Carrol a směšným máváním násadou od koštěte.

27.3.2017 | 20:42:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás