The Walking Dead (Živí mrtví) Negan a jeho návštěva Alexandrie: Dodatečné postřehy

Negan a jeho návštěva Alexandrie: Dodatečné postřehy

Negan a jeho návštěva Alexandrie: Dodatečné postřehy

Když Negan navštívil Alexandrii, tak jsme mohli vidět, že Rick má skutečně v plánu mu sloužit. Během návštěvy se však objevily dvě věci, kterých si fanoušci všimli poněkud později.


29 0
3.12.2016

O událostech, které proběhly ve čtvrtém díle Service, jsme již psali. Rozebrali jsme si Michonnin objev, zavzpomínali jsme si na Shanea a zapřemýšleli jsme nad tajnou zprávou. Nyní se podíváme na další dvě věci, které jsme přehlédli.

Když byl Daryl na návštěvě v Alexandrii, tak se od otce Gabriela dozvěděl, že Maggie zemřela. Otec Gabriel si to však vymyslel a to kvůli tomu, aby se Negan neptal, kam se poděla. Daryl a Rick se spolu nemohli bavit, a proto nikdo nemohl Darylovi říct, že Maggie je ve skutečnosti živá.


Pokud se Daryl viní z Glennovy smrti, tak se po návštěvě Alexadrie musí vinit i ze smrti Maggie. Sám věděl, že na tom není dobře, a proto mohl usoudit, že skutečně zemřela. Aktuálně tak musí být na absolutním psychickém dně.

(Foto: AMC)

Druhý postřeh se týká opět Maggie. Když se Negan procházel po Alexandrii a dozvěděl se o tom, jak Maggie dopadla, tak začal mluvit o tom, že je to škoda, protože ji chtěl vzít pod svá ochranná křídla. Zároveň dodal, že čerstvé vdovy se nechávají snadno ošálit, a proto věřil, že by mu podlehla i Maggie.

Negan těmito slovy vyvolal u Ricka vzpomínku na Lori. Když vypukla apokalypsa, tak byl Rick v nemocnici. Lori ho považovala za mrtvého, a proto přijala Shaneovu pomoc. Společně se jim podařilo přežít, ale nejenom to, měli mezi sebou milostný poměr, který nakonec vyústil v narození Judith. Možná i proto Rick pověděl Michonne o tom, kdo je skutečným otcem Judith.

Diskuze /5

Machal99

Taky je velice zajímavé o tom jak Negan říkal, že jak by mohla Maggie být s někým kdo ji zabil manžela tak… tadadá představitelé Maggie a Negana hrají v Batman v Superman manžele :D

3.12.2016 | 21:59:31
nowas

chtěl bych aby byla Magie s Neganem.. protože Batman by pak našel lék :-D

3.12.2016 | 22:55:44
threeglint417

nic moc postrehy…pochybujem ze niekomu tieto veci nedosli okamzite

#4 Maugris #5 ori
4.12.2016 | 10:09:40
Maugris

#3 threeglint417: Bez mučení přiznám, že jsem nad tím takhle tedy nepřemýšlel a tím pádem díky za článek.

4.12.2016 | 11:37:19
ori

#3 threeglint417: ani mňa to vôbec nenapadlo

4.12.2016 | 12:50:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás