The Walking Dead (Živí mrtví) Negan se bude pokoušet vykoupit i v desáté sérii

Negan se bude pokoušet vykoupit i v desáté sérii

Negan se bude pokoušet vykoupit i v desáté sérii

Pokud se vám líbí Neganovo úsilí stát na straně dobra, tak vězte, že se máte na co těšit, protože Neganovo vykoupení bude tvořit podstatnou část seriálu i v příští sérii.

23 2
18.4.2019

Fanoušci si ihned zamilovali padoucha Negana, který po většinu deváté série seděl ve své cele. V posledním díle The Storm však jasně ukázal, že své vykoupení myslí vážně. Negan chce být dobrým člověkem, který chce pomáhat Alexandrii a ostatním komunitám, a proto bude i nadále přesvědčovat ostatní, že stojí na jejich straně. Nedávno tvůrkyně promluvila na toto téma.

„Věděli jsme, že jedním ze zajímavých faktorů komiksové série je vztah Carla a Negana. Carl u nás už nevystupuje, ale máme tu Judith, a proto jsme se těšili na Neganův vztah s desetiletou Judith, která mu v mnoha ohledech připomíná Carla, ale v mnoha ohledech je i jiná. Proto nás zajímalo, jaký bude vztah těchto dvou, zatímco jeden z nich byl ve vězeňské cele tak dlouho,“ řekla tvůrkyně Angela Kang.


(Vykoupí se někdy Negan? Foto: AMC)

Tvůrkyně dále řekla k Neganovi následující: „Je to člověk, který se rád k něčemu přidá. Chce sehrát nějakou důležitou roli, a právě tuto vlastnost má i v komiksech. Negan má sice svou hranici, ale vždycky bude takový, jaký je. Tak mi to na něj sedí. Nemůže být naprosto hodný, protože prostě už je takový, jaký je. Je však zajímavé sledovat jeho pokus o to se vykoupit. Co všechno nám ještě odhalí, aby došel k tomuto bodu?“

Vypadá to, že Negan bude na začátku desáté řady stále ve své cele, nicméně tu cítíme náznak skutečného vykoupení. Otázkou však je, zda mu budou všechny postavy schopny odpustit to, co všechno jim udělal.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /3

hyena

treba tam nejaku silnu postavu po rickovi a negan na to rozhodne ma ako zaporak nebol bohvie co ale v tejto polohe je super a kludne to moze byt buduca hlavna postava

#2 MichaelMyers
18.4.2019 | 20:07:38
MichaelMyers

#1 hyena: No jestli chtějí víc jak 12 sérií tak to podle mě bez Negana nepůjde.

#3 WolverineCzE
18.4.2019 | 20:50:46
WolverineCzE

#2 MichaelMyers: to rovnou mohou zrušit a udělat spin-off o Neganovi a jeho flashbacky

21.4.2019 | 21:54:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E15: The Tower

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________­____

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete podpořit níže na PayPalu. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek a komentář k tomu.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás