The Walking Dead (Živí mrtví) Negan se vrátí ve speciálním čísle komiksu

Negan se vrátí ve speciálním čísle komiksu

Negan se vrátí ve speciálním čísle komiksu

Začátkem července to bude přesně rok, co definitivně skončil komiks Živí mrtví. Při této příležitosti se dočkáme speciálního čísla, ve kterém se vrátí Negan.

22 1
18.6.2020

Negan se poprvé objevil v sedmnáctém svazku Důvod se bát, konkrétně ve stém čísle, kde s pomocí své pálky Lucille brutálně umlátil Glenna. Naposledy jsme ho viděli na konci dvacátého devátého svazku Jak daleko zajdem v čísle 174, když Maggie po válce se Šeptači ušetřila jeho život.

Takhle vypadal Negan, když jsme ho naposledy viděli. Foto: Image Comics


I když Robert Kirkman pořád opakoval, že ho už nikdy neuvidíme, nakonec jsme se ho dočkali v úplně posledním čísle, kde klečel u hrobu Lucille, a v dopise na rozloučenou pak Kirkman řekl, že Negan pořád žije.

Kromě toho jsme se ještě dočkali speciálního čísla Teď poznáte Negana!, ve kterém nám byla odhalena jeho minulost.

Speciální číslo mapující Neganovu minulost. Foto: Image Comics

Nyní bylo oznámeno, že prvního července tohoto roku, tedy přesně rok po konci komiksu Živí mrtví, se dočkáme dalšího speciálního čísla s názvem Negan žije!, ve kterém nám bude odhalen jeho osud. Komiks bude mít 36 stran a bude to poslední rozloučení s komiksovou sérií, která začala vycházet už v roce 2003.

Nový speciál sledující osud Negana. Foto: Image Comics

Zdroj článku: Skybound

Diskuze /3

Lostland

Porad cekam, kdy Neganovi venujou nejaky spin off, miniserii nebo aspon jeho vlastni epizodu v serialu. Jedna z nejzajimavejsich postav celeho serialu by si to zaslouzila.

#2 ori
19.6.2020 | 16:38:42
ori

#1 Lostland: Gimple ešte minulý rok povedal že sa časom dočkáme rôznych špeciálov a minisérií z rôznych miest a času venované rôznym postavám, ale tento rok už asi nič z toho nebude.

redaktor
19.6.2020 | 17:09:06
Harleys

Je pěkné že komiksovou sérii bude zakončovat Negan…jsem spokojená :D

20.6.2020 | 17:29:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Finále desáté řady

Aktuální globální hrozba v podobě koronaviru nakonec ovlivnila i desátou sérii The Walking Dead. Premiéry posledního dílu se dočkáme někdy později

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás