The Walking Dead (Živí mrtví) Nepotvrzené spoilery pro druhou sérii

Nepotvrzené spoilery pro druhou sérii

Nepotvrzené spoilery pro druhou sérii

Na největším Walking Dead fóru se před několika dny objevily celkem zajímavé, ale přesto nepotvrzené informace. Tyto informace byly prezentovány člověkem, který o sobě prohlašuje, že je členem štábu.

0 0
10.2.2012

Ještě jednou upozorňujeme, že žádná z těchto informací nebyla dosud potvrzena.

POKUD NECHCETE VĚDĚT CO SE STANE, ČLÁNEK ROZHODNĚ NEČTĚTE


Nebraska ja úžasná epizoda. Pravděpodobně jedna z nejlepších a navzdory svému názvu nemá nic společného s Nebraskou. Hershel zamíří do městského baru, aby zde utopil svůj žal v alkoholu. Rick a Glenn se vydají za ním a najdou ho, jak pije jednu za druhou. Z ničeho nic se na scéně objeví dva muži, kteří předstírají, že jsou milí, ale jejich jedinou touhou je rabovat, znásilňovat atd. Rick se předvede jako pravý kovboj a oba zabije. Po tomto činu v sobě Hershel najde konečně trochu uznání vůči Rickovi.

Nicméně potom co se vrátí, zjistí, že mezi Rickovými lidmi a zbylými obyvateli farmy dochází ke konfliktům.

Abychom nezapomněli na Nebrasku. Nebraska je zmíněna během jejich rozhovoru, kdy Rickovi řeknou, že Nebraska je pravděpodobně dobré místo kam se vydat. Doslova mu řeknou, aby už ku*va vypadnul do Nebrasky.

Pokud nechcete opravdu OBROVSKÝ SPOILER, rozhodně dál nečtěte.

Shane tuhle sérii nezvládne. Hlavně kvůli tomu, když mu Lori řekne, že kdyby se byl býval neobjevil Rick, byli by i nadále spolu. To přinutí Shanea, aby se (opět) změnil, (a přesvědčil Lori, aby si to s ním opět rozdala). To všechno přiměje Shanea, aby se pokusil zabít Ricka. Pokusí se ho nalákat do lesů v domění, že pátrají po někom, s kým se setkáme v epizodě “Nebraska“. Rick naštěstí není hloupý a na všechno přijde. Dá Shaneovi šanci, aby od svých plánů upustil. Věřte tomu nebo ne, ale Rick miluje Shanea jako bratra. Shane ale zareaguje tím, že sdělí Rickovi, jak snadno se jeho rodina přenesla přes jeho smrt a namíří na Ricka zbraň. Už je jen chvilku od zmáčknutí, když v tom Rick vytáhne nůž a zabodne ho Shaneovi do hrudníku.

Pokud nechcete opravdu MEGA OBROVSKÝ SPOILER, rozhodně dál nečtěte.

Shane se vrátí jako zombie a Carl ho bude nucen zastřelit. To všechno způsobí velkou proměnu Rickovy postavy. Shaneova smrt nebude zbytečná. Poslouží ke změně Ricka jak bylo zamýšleno.

Kolik z těchto spoilerů si myslíte, bude potvrzeno? Já osobně bych si vsadil pouze na první várku. Podělte se do komentářů o to, jak si myslíte Vy, že to bude dál.

Diskuze /10

janevim

To se Shanem je hloupost. Už v pětiminutovém videu na začátku sezóny nám byl ukázán Shane, prchající sám před hordou zombií v situaci ze které se asi nedostane. Myslím že to bude trochu jinak…

11.2.2012 | 14:50:16
Londo

Mno, kdo zná comics, tak ho situace kolem Shanea moc nepřekvapuje.

11.2.2012 | 16:43:43
janevim

já znám komiks ale myslím že Shane sice umře ale snad né takhle hloupě, byl to darabantův oblíbenec tak mu snad můžou dopřát lepší smrt ne?

11.2.2012 | 20:07:48
Akul

nevim proc „odstraneni“ Shanea nema byt jako v komiksu, snad nejaka moralka, nebo co, ze by mel byt zabit jako zombie a ne jako v komiksu…to opravdu nechapu

12.2.2012 | 1:33:53
freedll

Já bych tomu i věřil, když se podíváte na předchozí newsku s nástinem, co s ebude dít, tak to i sedí. Jinak Shanea mi je líto, pro mě nejlepší postava, která to ještě drží od takového citového dojáku :). A jeho smrt, že bude zabit jako zombie ten citový doják nastartuje podlě mě :/

12.2.2012 | 11:22:24
Zoeyna

janevim:Shane sice byl v tom videu jak utíká sám před zombiema…ale taky tam měl vlasy…a Shane už vlasy nemá…=)

12.2.2012 | 19:26:14
delmar

Shane má ale potvrzených 19 dilu

12.2.2012 | 20:02:20
janevim

Tudíš by jej museli zabít ve finále řady ( s čímž jsem už od přečtení komixu počítal) ale tak nějal jsem doufal že jako darabantův oblíbenec se dostane trochu dál…

13.2.2012 | 7:25:04
Zoeyna

Já si myslim že spíš bude zase vzpomínat jak někde před nimi utíkal…dokonce myslím že Shane tuhle serii neumře…=)

15.2.2012 | 7:14:40
Zoeyna

Ale mohla by umřít Carol…=D

15.2.2012 | 7:19:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás