The Walking Dead (Živí mrtví) Norman Reedus říká, že hlavní hrdinové jsou opět na koni

Norman Reedus říká, že hlavní hrdinové jsou opět na koni

Norman Reedus říká, že hlavní hrdinové jsou opět na koni

Sedmá série byla deprimující jak pro postavy seriálu, tak i pro herce a fanoušky. Dle slov herce Normana Reeduse nás opět čeká stará dobrá podívaná.


22 2
29.8.2017

Osmá řada The Walking Dead odstartuje jubilejním stým dílem, který se zřejmě bude nést v pozitivním duchu. Bude se jednat o velkou změnu oproti sedmé řadě, která byla deprimující. Herci nebyli nadšeni z toho, co se jejich postavám děje a fanouškům se pochmurná atmosféra taktéž nijak moc nelíbila.

„Přijde mi, že seriál jsme opět ovládli my. Minulá série se mi nelíbila, bylo strašné ji natáčet. S nikým jsem se neviděl. Pořád jsem brečel. Byl jsem nahý a jedl jsem psí žrádlo. Prostě žádná zábava. Tahle série však bude úplně jiná,“ řekl herec Norman Reedus.


(Foto: AMC)

Že by naši hrdinové konečně začali vítězit? V sedmé řadě je čekala jedna porážka za druhou, tedy až na události z dílu The First Day of the Rest of Your Life, kdy dokázali Spasitele konečně zahnat. Můžeme se tedy konečně těšit na pozitivnější atmosféru, kterou budou doplňovat výhry naší skupiny? Zřejmě to tak bude.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /2

MichaelMyers

Lapidus.

29.8.2017 | 17:23:00
TomAK

No nevím. To by určitě řekl takhle dopředu… :/

31.8.2017 | 9:48:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

K událostem, ke kterým došlo v osmém díle letošní série, se vyjádřil i herec Chandler Riggs, představitel Carla. Podívejte se na to, co říká na onu šokující věc.

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás