The Walking Dead (Živí mrtví) Nový televizní seriál stanice AMC se mimo jiné bude zabývat tím, zda mohou vzniknout skuteční zombíci

Nový televizní seriál stanice AMC se mimo jiné bude zabývat tím, zda mohou vzniknout skuteční zombíci

Nový televizní seriál stanice AMC se mimo jiné bude zabývat tím, zda mohou vzniknout skuteční zombíci

Stanice AMC evidentně propadla seriálům s tematikou zombíků. Po The Walking Dead jsme se dočkali seriálu Fear the Walking Dead. Na tyto dva seriály naváže nový, který se mimo jiné bude zabývat tím, zda se v našem světě mohou objevit skuteční zombíci.


18 1
18.1.2017

Stanice AMC nedávno oznámila, že připravuje nový televizní seriál, který bude dokumentárním stylem řešit různé vědecké otazníky posledních několika let. Jedna z epizod se bude zabývat tím, zda se na světě mohou objevit skuteční zombíci, kteří se například objevují v seriálech The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Za seriálem bude stát legendární tvůrce James Cameron. Dokumentární seriál má zatím pracovní název James Cameron's Story Of Science Fiction.

(Foto: AMC)


Oficiální popis

Od Star Wars a Avatara po Hunger Games a The Walking Dead se sci-fi stalo základním kamenem populární kultury. V každé epizodě seriálu James Cameron’s Story of Science Fiction nám Cameron představí jednu z velkých otázek, které si lidstvo skrze léta položilo, a ukáže minulost sci-fi, abychom lépe pochopili, jak se zrodily naše oblíbené filmy, seriály, knihy a hry. Zároveň se podíváme na to, kam by náš druh mohl směřovat. Cameron a jeho vrstevníci, kteří pomohli zažehnout růst sci-fi během několika posledních desítek let, budou debatovat o významu, smyslu a dopadu filmů a příběhů, které je ovlivnily.

Podíváte se minimálně na epizodu o zombících?

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /5

Kafka Tamura

Mokrý sen všech nerdů.
Osobně se těším spíš na ty epky mimo zombie, protože polemizovat nad existencí zombie, mi příjde už trochu moc :)

18.1.2017 | 18:52:40
scottt1

Tam nech ide Cameron radsej natacat Avatara 2,3,4. Ale na druhu stranu aj toto by ma zaujimalo.

18.1.2017 | 18:53:02
Osinto

Určite si pozriem všetky

19.1.2017 | 16:59:56
Cermb0

Aha, očividně má Cameron dost času, naplánovanej Avatar 2,3,4,5 je brnkačka :D :D

19.1.2017 | 17:45:48
Lan

Na Avatara nespecham, film to byl dobrej, ale ze bych musel nejak extra videt dalsi dily to ani ne. Kazdopadne tenhle dokument se zatim jevi jako zajimavy napad, snad bude dobre i zpracovani…

24.1.2017 | 12:21:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás