The Walking Dead (Živí mrtví) Osmá série se dočká minimálně dvou nových postav

Osmá série se dočká minimálně dvou nových postav

Osmá série se dočká minimálně dvou nových postav

Není to tak dávno, co odstartovalo natáčení osmé řady The Walking Dead. Brzy poté se na internetu objevily popisy dvou nových postav, kterých se v nadcházejí sérii dočkáme.


12 0
12.5.2017

Brzy po startu natáčení osmé řady začaly po internetu kolovat jména a popisy dvou nových postav, kterých se v nové sérii dočkáme. Ani jedna postava zatím nebyla obsazena, proto netušíme, kdo se těchto rolí zhostí, ale aspoň si můžeme přečíst jejich popis.

První novou postavou bude Dillon (může se jednat jak o pravé jméno postavy, tak i o krycí, které bude později změněno), který je pohledným pracantem, jenž umí přežívat a je sarkastický. Tato postava by se měla objevit jak v osmé řadě, tak i v potenciálních dalších sériích. V komiksové předloze žádná postava jménem Dillon neexistuje, proto uvidíme, o koho se bude jednat.


(Popis Dillona by dokonale seděl na Spencera. Foto: AMC)

Abbud je jméno druhé postavy, která hledá svou hereckou tvář. Má se jednat o rozeného Američana snědší pleti, který bude trochu vyšinutý z toho, jak dlouho sám přežívá během apokalypsy. Opět se má jedná o postavu napsanou speciálně pro seriál, protože nikdo takový v komiksové předloze nevystupuje.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /8

Stardos

Ehm, Dante, ehm Siddiq

#2 luciusvorenus
12.5.2017 | 17:39:31
luciusvorenus

#1 Stardos: ehm nedělej chytrého ehm …

12.5.2017 | 18:03:32
hyena

umi prezivat pracant sarkasticky je posledne co by ma napadlo ked si spomeniem na spencera :D skor zlodej,podrazak a sralo

#4 elsadistico
12.5.2017 | 18:44:23
elsadistico

#3 hyena: asi tak, prípadne + alkoholik a sebec.

12.5.2017 | 20:08:33
Malakal

Taky nechápu, jak autorovi článku může tenhle popis připomínat Spencera :D Leda tak to pohledný…

12.5.2017 | 21:36:38
hyena

a este do tej zatvorky napisal ze „DOKONALE“ :D :D ten kuka asi iny serial tvl …spencer taka hnusna krysa......

12.5.2017 | 22:06:18
Kafka Tamura

Pohledný byl a pracant taky… vaš výčet dalších jeho povahových vlastností to nijak nevylučuje, tak co řešíte? Jak byl sarkastický už si nepamatuju.

#8 Malakal
13.5.2017 | 23:42:07
Malakal

#7 Kafka Tamura: Nepamatuju si, že by byl Spencer pracant. A že by uměl přežívat? Vzpomeň si třeba na epizodu JSS, kdy měl zabít zombíka v tom náklaďáku, co najel do zdi Alexandrie…

14.5.2017 | 20:11:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás