The Walking Dead (Živí mrtví) Pět navrátilců, kteří by se mohli objevit v osmé sérii

Pět navrátilců, kteří by se mohli objevit v osmé sérii

Pět navrátilců, kteří by se mohli objevit v osmé sérii

The Walking Dead jsme poznali už velké množství postav. Osudy některých z nich nám jsou však velkou neznámou, a proto doufáme, že se o nich ještě dozvíme. Podívejte se na výběr pěti z nich.


15 0
8.5.2017

1. Heath

I když Heath v seriálu zatím nesehrál nijak velkou roli, tak nás jeho osud zajímá. Když byl s Tarou na průzkumu okolí, tak se ztratil. Do konce sedmé řady jsme ho neviděli, a proto doufáme, že se o něm dozvíme v řadě osmé. Hlavním důvodem jeho absence je fakt, že jeho představitel Corey Hawkins pracoval na první sérii 24: Legacy, kde hraje hlavní roli, a proto doufejme, že se alespoň na chvíli vrátí do seriálu.

2. Sherry

Další ztracenou postavou sedmé řady se stala Sherry, která uprchla poté, co osvobodila Daryla z vězení. Ani samotná herečka Christine Evangelista neví, jak to s její postavou dopadlo, a proto doufáme, že se to v osmé sérii všichni dozvíme.


3. Morales

Morales se v seriálu naposledy objevil v první sérii, kde opustil Rickovu skupinu a vydal se svou rodinou na jiné místo. Od té doby nás jeho herecký představitel Juan G. Pareja láká na jeho návrat, ke kterému by mohlo dojít v některé z následujících řad. Nebo k tomu nikdy nedojde a jeho osud bude navždy zahalen tajemstvím.

4. Duane

Morganův syn se na chvíli objevil ve flashbacích v epizodě Bury Me Here, kde se objevily staré záběry z pilotního dílu Days Gone Bye. Jeho představitel Adrian Kali Turner již značně povyrostl, a proto bychom se díky Morganovi mohli dočkat záběrů, ve kterých by si představoval, jaké by to bylo, kdyby Duane ještě žil.

5. Vlci

Nadějnou skupinu přeživších představovali Vlci, kteří se objevili na konci páté řady a na začátku řady šesté. Tato skupina však zmizela dříve, než nám byla vůbec představena, a proto doufáme, že nějací další Vlci tam venku v lesích ještě pobíhají.

Zdroj článku: Comic Book; Foto: AMC

Diskuze /11

Kimberlly

Moralesa by som rada videla. :)

8.5.2017 | 18:27:58
Zigulík

Viděl jsem video že by se mohl Heath připojit k šeptačům ( Whisperers ) Pokud se ukážou :o

8.5.2017 | 19:14:23
scottt1

Morales by zapadol do FearTWD. Sherry by zabila Daryla. Heath by bol u septacov. Duane a vlci nezaujimavy.

8.5.2017 | 22:00:37
ori

Ja by som rád videl ľudí z nemocnice, aspoň toho doktora.

#5 Marcus Flavius
8.5.2017 | 22:05:31
Marcus Flavius

#4 ori: Doktor by se jim každopádně hodil a ta parta policajtů by se taky neztratila.

9.5.2017 | 2:04:45
Moor8

Duan? Vždyť je mrtvej! To by jste tam mohli zařadit Lori a Shanea a v podstatě každého, kdo umřel. Moral s rodinou taky nic moc zajímavého. Odtrhli se od skupiny, což bylo stupidní a pravděpodobně zařvali hned druhej den. Možná bych připustil, že by se objevili v FWD. CO se týče vlků, tak jsem měl za to, že to byla celá skupina, která zařvala při útoku na Alexandrii. SE svojí filosofií by se jistě brzy dostali do křížku s Neganovci, kteří ovládají celou oblast a asi by těžko tolerovali takové potížisty na svém území. Osud Heatha bych rád viděl. Pravděpodobně se zatoulal někam dál a narazil tam na nějakou skupinu, která je ještě mimo Neganův vliv a buď ji přivede na pomoc Alexandrovcům nebo to bude skupina, se kterou se Alexandrovci střetnou po vypořádání s Neganem a Heath bude něco jako vztyčný důstojník. Sherry by se měla vrátit jako chodec, z čehož by Dwightovi hráblo. :D Celkově byla většina věcí uzavřena. Otevřený osud měla/má skupina z nemocnice v Atlantě, ale to byli magoři a pak ten hispánský „gang“ z první série, který se staral o důchodce. Leč je to už dávno a Atlanta je celkem daleko.

#8 ori
9.5.2017 | 13:51:24
danho123

som jednoznačne za Vlkov a Moralesa ( ale jedine ako nepriateľ)

9.5.2017 | 14:46:29
ori

#6 Moor8: Pôvodne mala byť v 2. sérii scéna, kde sa tam Rickova skupina vrátila a našli všetkých mŕtvych, je to aj niekde na youtube

#9 E la Trabanto
9.5.2017 | 15:42:44
Awesome Baru

Vzpomínáte si když na farmě věznili toho kluka, zajímalo by mě, jestli ještě ta existuje jeho skupina.

9.5.2017 | 17:56:01
MichaelMyers

Já ve třetí sérii pochopil, že patřili ke Guvernérovi.

11.5.2017 | 16:24:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás