The Walking Dead (Živí mrtví) Poslední epizody třetí série Telltale's The Walking Dead se dočkáme na konci května

Poslední epizody třetí série Telltale's The Walking Dead se dočkáme na konci května

Poslední epizody třetí série Telltale's The Walking Dead se dočkáme na konci května

Hra Telltale's The Walking Dead má aktuálně venku čtyři z pěti epizod třetí série. Posledního dílu s názvem From the Gallows se dočkáme už 30. května. Hrajete třetí sérii? Jak vás zatím baví?

10 2
19.5.2017

Diskuze /4

Lyra

strasne me sere ze sem omylem smazala savy a ted bych musela hrat od prvni epizody, nevim co delat. nechci hrat z nahodnyho pribehu

#3 zizik
19.5.2017 | 20:27:32
zizik

Mno zatím mám za sebou tři epizody, a asi počkám až vyjde ta poslední a dokončím to naráz. Jako celkově to není až tak špatné, ale epizody mi přijdou mnohem kratší, než v předešlých sériích, a ani to „emocionální pouto“ tam tolik není… Některé postavy jsou zajímavé, ale celkově příběh moc originality nepobral. Nevím, jestli vůbec po dohrání budu rozehrávat novou s „jiným přístupem“ abych viděl, jak moc „jinak“ se bude příběh odvíjet.

19.5.2017 | 21:26:04
zizik

#1 Lyra: Mno reálně je to asi jedno, kromě pár flashbacků „C“ (které steně vedou k jednomu jedinému stejnému bodu ať už jsi druhou sérii zakončila jakkoliv) a jednoho nepodstatného dialogu jsem si zatím nevšiml ničeho, co by nějak reflektovalo různé průchody předešlých sérií. Takže klidně „náhodný příběh“ :)

#4 Lyra
19.5.2017 | 21:30:34
Lyra

#3 zizik: ja nemyslim predesle serie, ale epizody, tedka vyjde 5. epizoda, ja hrala predchozi 4 na ktere uz nemam savy :D

20.5.2017 | 0:39:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás