The Walking Dead (Živí mrtví) Právě došlo k největší změně v dějinách seriálu The Walking Dead, Rickův příběh zdaleka nekončí

Právě došlo k největší změně v dějinách seriálu The Walking Dead, Rickův příběh zdaleka nekončí

Právě došlo k největší změně v dějinách seriálu The Walking Dead, Rickův příběh zdaleka nekončí

Seriál The Walking Dead je tu s námi už dlouhých devět let, ale až nyní v deváté řadě došlo k největšímu obratu v jeho dějinách. Tato změna pochopitelně souvisí s odchodem jedné z hlavních postav.


40 1
5.11.2018

Dnešním dnem se přepisují dějiny seriálu The Walking Dead. Jak už bylo avizováno stanicí AMC dříve, tedy ještě před začátkem deváté řady, ústřední postava Ricka Grimese odešla ze seriálu. Tímto seriál přišel nejenom o svoji největší a nejdéle působící postavu, ale zároveň o jednu z nejoblíbenějších.

I když jsme věděli, že Rick odejde ze seriálu, tak jsme nevěděli, jak odejde. Po dnešní epizodě What Comes After však máme jasno. Rick byl na pokraji svých sil, ale všechny zachránil tím, že zničil most, přes který se tak nemohlo dostat stádo chodců. I když si ostatní postavy myslí, že Rick zemřel, tak ten byl ve skutečnosti zachráněn Anne, která ho v helikoptéře odvezla neznámo kam.


Rickův příběh v seriálu The Walking Dead sice končí, nicméně se nejedná o jeho definitivní konec. Ihned po odvysílání pátého dílu bylo totiž oznámeno, že Rick bude vůbec první postavou z The Walking Dead, která se dočká svého vlastní filmu, o kterém tvůrci mluví již pěkně dlouho. Zatím se neví, zda se bude jednat o televizní film (pravděpodobnější verze), či o film, na který se budeme moci podívat v kinech, nicméně se ho určitě dočkáme.

Herec Andrew Lincoln se proto role Ricka prozatím nezbaví. Děj nového filmu se bude odehrávat ihned po událostech z konce pátého dílu. Na filmu se začne pracovat během roku 2019 a podle všeho by se mělo jednat o startovací film, na který navážou další filmy ze stejného vesmíru. A údajně by se sám Rick Grimes měl dočkat vlastní trilogie. Stanice AMC očekává od těchto filmů skutečně hodně. Hodně si toho slibuje i sám Lincoln, který tvrdí, že budeme moci nahlédnout na jeho postavu zase o něco jinak.

(Rick je první postavou z The Walking Dead, která se dočká svého vlastního filmu.)

Producent Scott Gimple k tomu řekl, že o odchodu Ricka Grimese ze seriálu nelhali, protože Rick skutečně odešel a už se nevrátí. Dále tvůrce řekl, že se ve filmech možná dočkáme i dalších známých postav. Minimálně potvrdil přítomnost Anne, která se objeví alespoň v prvním filmu s Rickem Grimesem.

Nyní zpátky k Rickovu odchodu Jak jsme již psali, o jeho odchodu se vědělo už delší dobu. Ještě před devátou řadou na to přišli fanoušci, později to prozradil herec Andrew Lincoln na Comic-Conu a nakonec to propagovala i sama stanice AMC, která devátou řadu prezentovala jako sérii, ve které se Rick objeví naposledy.

Tvůrci řekli, že Rickovi a jeho příběhu chtěli vzdát velkou poctu, a proto mu napsali co nejlepší scénář, aby byly jeho poslední epizody v seriálu skutečně silné. Věděli totiž, čím vším si tato postava prošla, jak moc je pro seriál důležitá a jak skvěle ho hrál jeho představitel.

Herec Andrew Lincoln plánoval svůj odchod ze seriálu už od čtvrté řady, kdy si uvědomil, že se seriál stává čím dál populárnějším a větším, a proto se o tom bavil s tvůrci a řekl jim, že by si svůj odchod představoval v osmé řadě, protože sám věděl, že tuto postavu nedokáže hrát donekonečna. Nakonec se odchod posunul o jednu sérii.

(Chodci nakonec nesežrali Ricka.)

S odchodem je však spojeno několik faktorů. Předně se jedná o fakt, že hercovi vadil neustálý pobyt v USA, zatímco jeho rodina bydlí ve Velké Británii. Lincoln kdysi řekl, že chce vidět své děti vyrůstat, což mu nedovoluje každoroční několikaměsíční natáčení seriálu. Dalším důvodem k odchodu se nakonec stal i odchod herce Chandlera Riggse, představitele Carla, který Lincolnovi začal velmi chybět. V tu chvíli si Lincoln řekl, že nastal čas odejít.

Kdo však bude nyní ústřední postavou seriálu? Původně se spekulovalo o Darylovi, ale to následně sám jeho představitel Norman Reedus popřel. Podle prvních pěti dílů deváté řady však můžeme vidět, že herec nemusel mluvit pravdu. Daryl najednou dostává mnohem více prostoru, a dokonce i více mluví (tvůrci mu konečně píší spoustu dialogů).

Scott Gimple kdysi prohlásil, že v seriálu není žádná ústřední postava, protože se seriál zaměřuje na skupinovou dynamiku. I tak však fanoušci vědí, že hlavní postavou je Rick. Je tedy pravděpodobné, že ho ve vůdčí roli nahradí právě zmiňovaný Daryl. Navíc jeho představitel před pár týdny prohlásil, že na rozdíl od Lincolna chce v seriálu zůstat, dokud mu to tvůrci dovolí. Norman Reedus asi tuší, že postava Daryla je jeho životní rolí.

(Potkají se ještě někdy Rick a Daryl?)

Když se svět dozvěděl o odchodu Ricka Grimese, tak se valná většina současných i bývalých herců seriálu vyjádřila k hercovu odchodu. Všichni se shodli na tom, že Andrew Lincoln je skvělý a nenahraditelný herec, bez kterého však seriál musí pokračovat dál. Sám Lincoln dodal, že seriál bude fungovat i bez něj, protože on sám byl jen pouhou součástí složitějšího řetězce, který seriál udržuje při životě.

Co říkáte na Rickův odchod? Myslíte si, že seriál má smysl sledovat i bez jeho přítomnosti? A těšíte se na filmy s Rickem Grimesem?

Zdroje článku: AMC, EW, Comic Book; Foto: AMC


Diskuze /45

TacoPolevka

Bude mi chybět :(

5.11.2018 | 16:03:14
Hed94

Tenhle seriál jde do sra… hlavně proto, že tvůrci absolutně neví co dělají. Oznamovat dopředu, že nějaká postava skončí je naprostá konina. O kolik lepší by ten seriál byl, kdyby to nikdo z nás netušil a všichni jsme čuměli na to že Rick zmizel ?

A to je přesně ten důvod proč sledovanost klesá a klesá… je to už jen telenovela.

#6 Brances #8 Stardos #16 bifik
5.11.2018 | 16:07:35
shootx

Tyto ,,zmeny,, divaci ocekavali ve vice radach. Misto napr 8–10 nadupanych rad udelaji 10–20 utahanych dialogove a dejove nic nerikajich rad… Serial naprosto trpi na neprovazanost minulych linii ktery by dej prizivovaly…Rick dopadl jak jsem nejednou predpovidal

Odleti do vojenskeho tabora, komunita ktera spolupracuje s novou komunitou Guvernera a obchoduji s benzinem a pristavem, navaznost v budoucim deji je nevyhnutelna…

5.11.2018 | 16:15:51
evaval

Tipuji, že ve filmech Ricka odvezou mimo USA zabijí tím 2 mouchy.. natáčení proběhne v Evropě aby herec nemusel opouštět rodinu, a bude to důvod proč se nikdy nevrátil zpátky.

5.11.2018 | 16:34:23
DeLeTe

Takový spoil hned do názvu :D ještě, že jsem to už viděl jinak bych tento příspěvek proklínal :D

#7 Xavik
5.11.2018 | 16:45:37
Brances

#2 Hed94: Ono to nie je chyba tvorcov. Je to chyba fanúšikov, ktorí bohužiaľ vytrúbili správy, že Rick končí. A čo mali tvorcovia a stanica ďalej robiť? Nie je všetko vina tvorcov…

5.11.2018 | 16:50:03
Xavik

#5 DeLeTe: Snažil jsem se vybrat ten co nejuniverzálnější, aby bylo hned z názvu jasné, o čem článek je, ale aby zároveň moc neprozrazoval. Ale, co jsem se díval na zahraniční weby, ty se s těmi názvy článků vůbec nepářou…

#31 Angi
admin
5.11.2018 | 16:59:52
Stardos

#2 Hed94: Herec se po natočení páté epizody vrátil domů do Anglie. Takže i kdyby nic neřekli, většina by věděla, že nenatáčí

5.11.2018 | 17:14:39
Stardos

Jinak doufám, že Anne nezabijou hned v prvním dílu a vydrží aleypoň do toho druhého.

5.11.2018 | 17:16:45
Akul

Though he will not return to the show, it has been confirmed that his story will continue in at least three AMC feature films, with Andrew Lincoln continuing to play Rick.

#11 Xavik
5.11.2018 | 17:41:02
Xavik

#10 Akul: A o čem tady asi píšeme?

admin
5.11.2018 | 17:45:18
Gilly

no, ja som spokojná… dúfala som, že Rick sa nejakým takýmto spôsobom zachráni a bude otvorený koniec, takže dám tomu šancu a pozriem ďalšiu epizódu.. ale tento diel bol teda niečo, spráskala som od nervozity celý balík m&m a zajtra musím zabehnúť raz tak, ako zvyčajne…ešteže je vonku pekne :-D

5.11.2018 | 17:50:43
Harmasan

Jsem neskutečně rád. Jsem šťastný, že Rick nezemřel, ale i tak mi bude v seriálu hodně chybět. Na budoucí filmy s Rickem se těším.

5.11.2018 | 18:19:43
Radious

To, že Rick přežil je pro něj v podstatě mnohonásobně krutější osud, protože už s největší pravděpodobností nikdy neuvidí své dítě, rodinu a přátele. Bude žít úplně někde jinde a to buď ve vězení bez možnosti útěku nebo ztratí paměť. Jinak by se za ty 2–3 roky (časový skok) určitě dávno vrátil.

#17 Hunter12
5.11.2018 | 18:34:24
Hamoka

Souhlasím s komentářem níže. Taky jsem ráda, že Rick nezemřel :)… Ale stejně to bez něj nebude ono. Přece jenom mi nejde do hlavy, když žije, že by se nechtěl opět setkat s rodinou. Ale to se můžeme dovědět z těch filmů, na které se těším a určitě je zkouknu :)

5.11.2018 | 18:37:48
bifik

#2 Hed94: no tak ono to slo ocekavat uz podle par dilu ze odejde,,ze se neco stane i kdyby to dopredu nerekly.. uz jen to ve ctvrty epizode jak byla scena 5 minut jak si hraje s judith a michone,,, tak bylo jasny ze skonci… takovyhle sceny jsou treba i ve dva a pul chlapa kdyz odchazi charlie ,, malej jake,, i v jinejch serialech, takze se to stejne dalo ocekavat

5.11.2018 | 18:38:20
Hunter12

#14 Radious: Časový skok je 6 let.

5.11.2018 | 19:48:34
deadofsoul

Mne osobne bude Rick moc chýbať, keďže seriál pozerám od začiatku. Ale som celkom zvedavá ako sa bude naďalej vyvíjať a hlavne som zvedavá na tie filmy :) takže sa dosť teším čo nové nám tvorcovia prinesú :)

5.11.2018 | 19:51:15
Charles.R

Čím dál horší seriál. Nejlepší byly ty začátky kdy hledali útočiště. Pak už jen boj lidí proti sobě, furt dokola. Rick tam bude sakra chybět. Kdyby aspoň bylo koukat na co jiného.

5.11.2018 | 20:23:43
Rennatka

Byl to můj nejoblíbenější seriál ale od 8. řady mě to vůbec nebaví :( I když mi v 7. sérii zabili dvě nejoblíbenější postavy, tak to pořád mělo švih, ale postupně to upadalo. A teď už tam nezbyl skoro nikdo, kdo by mě zajímal… Ani Magie, Daryl a Carol to neutáhnou.

5.11.2018 | 20:33:19
Marcus Flavius

Rick mě provází 9 let – od časů ke Lost je to další moje oblíbená postava a jeho konec jsem obrečel – co na tom, že to je seriál…

5.11.2018 | 21:18:12
katulienka

Ja som vam to hovorila, ze je to nejako okate, ze vsade trubili, ze zomrie. ved ako tajili, ked bol glenn pod kontajerom a koho negan zabil. preco by vypustili, ze zomrie? ano, to ze ho fanusikovia sleduju, ze uz nie je v usa mohli predsa zdovodnit, ze uz maju natocene jeho diely a teraz chce byt doma s rodinou… no uvidime, co to da.

#24 heminstein
5.11.2018 | 22:11:13
misticjoe

Inu – kdyby se ty filmy odehrávaly v Evropě, tak na to nebude ta hlavní emerická základna koukat. To si tvůrci nejspíš nelajsou. Na druhou stranu by se tím vyeliminoval problémek, proč Rick za 6 let nedoputoval zpět do Alexandrie. Přece nebudou točit tři filmy (dle mého spíš 3 dvojepizody) o tom, jak je někde v pracovním táboře. Možná půjde o nějaký ostrov (tím by se uspokojil Marcus nademnou – kombinace LOST a TWD :-) ), odkud není lehké se dostat. A také je dost možné, že půjde o start dalšího spinoffu, pokud si ty díly/filmy povedou dobře u diváků. Ale ty jeho kecy o tom, že chce vidět vyrůstat svoje děti… Z dcerky už je puboška, kterou zajímá něco jiného, než rodiče a u synka už ty nejlepší léta taky prošvihl. Dle mého za tím rozhodnutím byla spíš klesající kvalita seriálu – a nezabít se nechal jen proto, kdyby se objevil zajímavější projekt ve WD universu, případně se mohl vrátit v nějaké další sérii (což asi není úplně vyloučeno) až: mu dojdou prachy / úroveň TWD se zlepší / bude muset platit tučné alimenty bývalce / se mu zasteskne, atd.

5.11.2018 | 22:39:50
heminstein

#22 katulienka: Tvůrci ale netvrdili, že Rick zemře. Jen, že odejde ze seriálu.

5.11.2018 | 22:42:25
Monkeyskunk

Já bych řekl, že stihnou 1–2 sérky bez Ricka a celý TWD pak ukončí těma filmama s Rikcem. Jednička bude o tom co se dělo těch 6–7 let a ve dvojce se to spojí se seriálem a trojka grandiozni finiš :D

#29 Joe420
5.11.2018 | 23:28:00
Jookyso

Wauuu, tak táto časť mala niečo do seba. Vidieť znova zopár starších postáv Shane, Sasha, Hershel bolo osviežujúce. No chýbal mi tam Carl a Glenn… No a ten zvrat na konci keď som si už myslel, že je po Rickovi a on zrazu na brehu rieky živý… wauuu… akurát som potom rozmýšľal ako taký silný výbuch a tú veľkú ohnivú guľu čo bola pri tom prežil viac menej bez následkov… a čo robil na tom moste dynamit??? No a záver s nebezpečnou Judith, to som sa fakt bavil a vlasatá Carol tiež prekvapila. Teším sa na to čo bude ďalej a som rád, že tento seriál chytil nový dych!!!

6.11.2018 | 0:08:20
gonzales1993

Ten dynamit na mostě byl docela zajímavý, jelikož se tak srali se stavbou mostu a s tím, aby ho nestrhla voda a najednou tam nechají jen tak ležet věc, která ten most může okamžitě zničit? :D To odvedení chodců na most byla nouzovka, rozhodně to předtím neplánovali, s tím, aby tam kvůli tomu ten dynamit už předem chystali. Taky mohli víc ukázat, co se stalo v tom táboře, jen jsme slyšeli střelbu na začátku ve 4. díle a v 5. najednou Rick dojde do zcela vystříleného tábora, ani jsme neviděli, jak Carol uprchla odtamtud.

#35 misticjoe
6.11.2018 | 6:32:24
radovandram

silno rozmýšlam či to má bez ricka zmyslel pozerať ďalej. :(

6.11.2018 | 7:00:15
Joe420

#25 Monkeyskunk: Mám stejný pohled na děj TWD.

6.11.2018 | 7:21:38
vondry87

gonzales1993: To je přece jasný – dynamit je vedle kladiva a hřebíků nejpoužívanější nástroj při stavbě dřevěného mostu. Prostě ho tam zapomněli :-)

Uvidíme, co bude dál. Upoutávka mě moc nenadchla. Jen představili nové postavy, aby bylo koho nechat umírat. Ale nechám se překvapit.

6.11.2018 | 7:33:14
Angi

#7 Xavik: Tak se ti to nepovedlo :) Ale to je fuk.. ja uz dlouho mam TWD na seznamu „az nebude absolutne na co koukat a budu upoutan na luzku pro ztratu pulky mozku tak to mozna dokoukam“ takze je mi to buřt. Vlastně tenhle titulek akorat pomohl k tomu, abych to vyhodil z bedny a přestalo mě to spamovat.

6.11.2018 | 8:54:02
hoolio88

Žádná otevřená dvířka pro jeho návrat do TWD tam nevidím. Všichni jsme viděli ukázky na další díl, který se odehrává po větším časovém skoku (údajně až šest let). A Rick pořád nikde… Není to divné, že by se během té doby nepokusil dostat zpátky za svojí nevlastní dcerou a Michonne? Mám pro to několik možných vysvětlení: 1.) V době mezi pátým a šestým dílem deváté řady TWD, tzn. během těch šesti let, zemře, což bychom pravděpodobně viděli i v tom filmu / filmech s ním. 2.) Je na místě, odkud není snadné se dostat zpátky, například v Evropě nebo ideálně na britských ostrovech (tím by se vyřešil i osobní problém herce, který je kvůli natáčení TWD daleko od rodiny). 3.) Rick ztratí paměť… Každopádně na filmy se celkem těším a z deváté série TWD jsem zatím doslova nadšený. Vidím i tady v příspěvcích, že se vždycky najde pár remcalů, ale oproti nudné sedmé a osmé sérii je ta ta devátá nebe a dudy. Věřím, že Šeptači vtisknou seriálu novou dynamiku, a tak trochu dají na prázdné místo po Rickovi zapomenout.

6.11.2018 | 8:57:45
Leon

Jestli se má první film s Rickem natáčet v roce 2019, tak to znamená, že až ho budou vysílat, bude už v plném proudu 10. série TWD, takže jestli zachovají pravidlo, že co rok, tak to jeden film, není vůbec vyloučeno, že poslední film může nějakým způsobem být i crossoverem se seriálem nebo dokonce jeho tečkou. Pokud slibují návrat některých postav, tak připadá v úvahu Morgan nebo Daryl. Fanoušky by určitě neošidili o Rickovo setkání s vybranými jedinci, kteří pro něj znamenali hodně…

6.11.2018 | 9:19:19
gonzales1993

Bylo by super se ve filmech podívat i na jiné kontinenty. A nebo je zde i možnost, že by se ocitl na ty roky v nějaké formě vězení a neměl možnost se za rodinou podívat. Ostatně z traileru vidíme již oholeného Negana, ale stále po celých 6ti letech ve vězení a nevypadá tam nijak špatně. :D

6.11.2018 | 9:35:00
misticjoe

#27 gonzales1993: Ten dynamit mi taky přišel poněkud účelový. Kdybych byl Spasitelem, tak nežebrám o nějaké prskátko do ruky, když se na mostě válí bedny plné třaskavin.

6.11.2018 | 11:59:59
Svende

Teď tvrdí, že už se Rick do The Walking Dead nevrátí. Vsadím se, že do úplně finální epizody celého seriálu se tam stejnak objeví, aby tak důstojně ukončily celou etapu ;)

#38 barahir
6.11.2018 | 15:42:16
barahir

Sledovanost seriálu stagnuje, takže tohle je asi poslední šance to znovu nakopnout. Uvidíme, jak úspěšná. Větší šance dávám tomu, že film s Rickem bude jeden a bude to průšvih. Rick se přeci bude chtít za každou cenu vrátit, takže to bude hrozně nucený, v nějakej novej komunitě. Ale rád bych se mýlil, seriál mám pořád rád a ač všechno nebylo super, k devíti sériím už člověk musí mít úctu.

redaktor
6.11.2018 | 21:58:08
barahir

#36 Svende: Co platí dneska, nemusí platit zítra, někde jsem tipoval, že Rick se vrátí v s10e16, i když tak velkej časovej skok už tomu moc nenahrává.

redaktor
6.11.2018 | 21:59:36
pidalin

Pokud s nim chtěj dělat další filmy dalších X let, tak nechápu proč ho v seriálu nenechali a nesledovali jeho odloučení od skupiny v seriálu. Osobně nechápu ten jejich odchod, jakej to má smysl když přežil a budou o něm další filmy?

7.11.2018 | 6:41:50
igwar

Tá informácia o 3 filmoch ma zaskočila. Lincoln odchádza zo seriálu, lebo nechce hrať Ricka, ale kývne na tri filmy s touto postavou v hlavnej úlohe. To nedáva zmysel. 3 filmy je 6 regulérnych epizód. Keby v seriáli zostal a bol povedzme iba v každej druhej epizóde, bolo by to časovo pre neho to isté. Zároveň pochybujem, že presunú dej a natáčanie tých filmov do Európy. Budú chcieť šetriť a využiť pre tvorbu filmov zázemie vybudované pre seriál.

#42 Cermb0
7.11.2018 | 6:53:48
gonzales1993

Ale zase filmy mají natáčet až příští rok, takže teď má delší pauzu a kdyby se odehrávaly na jiném kontinentu, což by mohl být dúvod, proč se Rick za 6 let nedostal za rodinou, tak by při natáčení mohl být třeba blízko své skutečné rodiny.

7.11.2018 | 9:44:10
Cermb0

#40 igwar: Nikdy neřekl, že nechce hrát. Naopak že role Ricka Grimese pro něj znamená všechno. Řekl, že se chce věnovat rodině což jednak mohla být mediální výmluva a za druhé se třeba chtěl kariérně posunout, tak to vyřešili takhle. Bude nový štáb, nový herci, jinej plat a pravděpodobně i vyšší rozpočet…

7.11.2018 | 15:18:13
vlad123

Cela tato saskarna je o tom, ze herec bere mega plat, co je obri zatez pro serial, takze jeho vysoupnuti znamena financni ulevu. Navic herec je asi ani nepotrebuje, musi se v nich topit. Ono nema totiz penize jen za hrani, ale i za tu saskarnu okolo.Stejne jako sportovci.

Paradox toho je, ze za film si muze rict smesnou castku, klidne k 5 milionum, co je v usa normalni. A budou mu to muset vyplaznout, protoze jinak je komunita sezere zaziva :)

Predstavitel Derila moc dobre vi, ze u twd muze byt klidne dalsich 15 let, protoze se to bude natacet, dokud bude sledovanost aspon milion a pul. A to bude vzdy. Nakonec nikdo nema zajem na tom,aby serial byl lepsi nebo drazsi kdyz si drzi stale fandy. Nakonec to ta tv dela pro penize, ne pro lidi. To si bohuzel hodne lidi i tady na edne mysli, ze tv dela serial pro ne. Chyba lavky, dela je pro americany.

Stejne tak film bude z usa.Americani nechteji koukat na film z evropy. Pro ne jsou evropske filmy neco jako alternativni proud. Bezna populace si koupi chips a coke a prcne na gauc. Hlavne tam musi byt rodina, protoze na to jsou oni vysazeni. Blba lovestory a vlastenectvi. Dal se i dost hraje na vojsko, protoze to tam je taky popularni. Vsechny tyto zaklady vlezou temer do vsech serialu z usa. Clovek pak jen krouti hlavou. Ale jim se tyhle slataniny proste libi. My jako narod nejsme vlastenci, rodina se u nas tolik neresi, protoze skoro kazdy je rozvedeny aspon jednou nebo dvakrat. Dalsi cast povazuje manzelstvi za sproste slovo.

#45 NoStyle
7.11.2018 | 16:15:36
pidalin

Taky nechápu proč ho v seriálu nenechali a neudělali to tak aby tam byl třeba jenom jednou za pár dílů, měl by tak čas na rodiny a zároveň by ho nemuseli uplně odstranit ze seriálu.

8.11.2018 | 18:35:40
NoStyle

#43 vlad123: Moc hezky napsané :)

14.11.2018 | 0:22:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Omega

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více.

Reklama

Nepřehlédněte

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Fanoušci jásají, staré dobré The Walking Dead je zpět

Ještě před startem deváté řady spousta fanoušků nevěřila, že by se jejich oblíbený seriál mohl zlepšit. Opak se stal pravdou, fanoušci jsou zatím po první polovině deváté řady potěšení nečekaným comebackem.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK