The Walking Dead (Živí mrtví) Představitelé Daryla a Carol se vyjadřují ke spin-offu The Walking Dead, ve kterém budou účinkovat

Představitelé Daryla a Carol se vyjadřují ke spin-offu The Walking Dead, ve kterém budou účinkovat

Představitelé Daryla a Carol se vyjadřují ke spin-offu The Walking Dead, ve kterém budou účinkovat

Nedávno stanice AMC šokovala celý svět, když oznámila konec seriálu The Walking Dead. Univerz jako takový tu však bude působit i nadále, a to mimo jiné i díky seriálu, který se zaměří na Daryla a Carol.

14 5
15.9.2020

Oznámení týkající se konce seriálu The Walking Dead se setkalo s rozporuplnými reakcemi. Jedni byli rádi, že seriál konečně skončí, druzí nad tímto faktem smutní, protože vědí, že seriál mohl pokračovat donekonečna. Podobně rozporuplných reakcí se dočkal i ohlášený spin-off, který se bude odehrávat po The Walking Dead a zaměří se především na putování Daryla a Carol.

Fakt, že budeme i nadále vídat Daryla, je skutečně slibný, Daryl se v posledních řadách zlepšil a je opět zajímavý. Většina fanoušků však vidí problém v Carol, která je v poslední době protivná a nezajímavá. Třeba se však konečně změní a budeme ji mít opět rádi, nicméně prozatím je jen málokdo rád, že ji budeme vídat i po konci The Walking Dead.


(Toto duo nás bude bavit i nadále. Foto: AMC)

Aktuálně je však jedno, co si myslí fanoušci, protože seriál je již objednán. Své k tomu řekli i samotní představitelé hlavních rolí. Jako první promluvila herečka Melissa McBride: „Blízkou spolupráci s Normanem jsem si vždycky užívala. Jakožto divák seriálu fandím poutu, které je mezi Darylem a Carol. Jejich dlouhá společná minulost a jejich osobní záležitosti je sblížily. Na jejich poutu je však jistý aspekt záhady, který mě velmi baví. Jsem zvědavá, co dalšího jim tvůrkyně vymyslí, protože ta je schopná činit nečekané věci.“

K vyjádřené podpoře ze strany AMC se vyjádřil i Norman Reedus: „Jsem nesmírně poctěn tím, že jsem součástí The Walking Dead. Tento seriál mi změnil život i kariéru, všichni, kteří jsou jeho součástí, se stali mou rodinou. Děkuji stanici AMC za lásku a podporu, vím, že tu na Daryla čeká spousta dalších příběhů. Vztah mezi Darylem a Carol byl vždycky můj nejoblíbenější (promiň, Ricku). Líbí se mi jejich vzájemná interakce, nemohu se dočkat toho, co dalšího je čeká.“

Zdroj článku: Spoiler TV

Diskuze /21

tominotomino

Já to mám přesně naopak, Carol mám pořád rád, občas poví i něco vtipného a asi jako jediná nebyla „připosraná“ z Alfy a její hranice ala Zákaz vstupu. Zato Daryl mě začíná čím dál tím více štvát, protože se teď chová jako Rick, kdy nikdo nesmí udělat nějakou hloupost a tím nejmoudřejším a nejchytřejším v celé kolonii je on sám a všichni musí dělat tak, jak řekne on.

#2 WolverineCzE
webmaster
15.9.2020 | 16:09:56
WolverineCzE

#1 tominotomino: no zrovna tyhle postavy jsou okoukaní radši bych chtěl Negan spin-off kde by byli i flashbacky co by se drželo samostatného komiksů

15.9.2020 | 16:36:04
ori

Mne je to nejako jedno, pozriem si to ale že by som sa tešil to nie, to až podľa toho aké budú prvé časti.

#4 Negan_Grimes
redaktor
15.9.2020 | 18:22:06
Negan_Grimes

#3 ori: Presne. Ja to neodpisujem, kým uvidím prvé časti. Ak to bude blbosť, prestanem to sledovať. Rovnako ako ostatní diváci a keď to bude mať slabú sledovanosť, AMC to podľa mňa zruší. I keď ani FTWD má slabú sledovanosť a ide ďalej.

15.9.2020 | 19:30:30
Ponine94

Já mám ráda oba. :) Takže se rozhodně těším. Ten vztah mezi nimi je vážně zajímavý a poutavý a strašně fajn, vždycky jsem měla ráda jejich společné scény… I když mě Carol štvala nevím jak, když měli tu scénu s „nejlepší kamarádkou“ a s „náramky přátelství“, byla jsem nehorázně šťastná, že tam oba jsou. :)

16.9.2020 | 5:39:09
3enny

Mě se Carol líbí jako jediná něco podnikla proti Šeptačům. Daryl je taky super postava. Já se na jejich příběh těším.

16.9.2020 | 10:39:14
Black Luna

Protivná a nezajímavá? Promiňte, každý má právo na svůj názor. Ale Carol byla jediná která něco podnikla proti Šeptačům a nechtěla se Alfě podřídit jako ostatní, Carol pustila Negana ven aby zabil Alfu, takže by jste ji měli za tohle poděkovat. A co se týká jejího chování v téhle sezóně. Neříkejte mi, že by jste se nezachovali stejně a nechtěli se pomstít, kdyby jste viděli hlavu svého dítěte nebo jiného člena rodiny na kůlu. To, co se stalo v jeskyni v 10×09 byla nehoda, Magna to přežila a podle Magny to měla přežít i Connie. Myslím si, že kdyby to byl třeba Rick či Daryl místo Carol, tak by si Rick a Daryl za toto chování vysloužili podporu, protože to jsou chlapi (ale to je pouze můj názor, nic proti Rickovi a Daryl je jeden z mých oblíbecných postav). A to že je nejímavá, tak jenom možná pro lidi z CZ/SK fanbase, kterým nepřijde 55tiletá žena dost dobrá, ale v zahraničí je Carol pořád populární a hodně lídí se na spin-off s ní a Darylem těší. Oba dva, Melissa a Norman si zaslouží uznání rovným dílem za práci, kterou do TWD dali a že tam zůstali přes 10 let. Jsou to sehraná dvojka. To je pouze můj názor, a docela mě to mrzí že Carol a Melissa nejsou pro CZ/SK fanbase dost dobré, i přesto že příběh Carol inspiroval mnoho lidí.

#9 ori
16.9.2020 | 16:01:34
Petulaurbi

Protivná a nezajímavá? To psal kdo? Carol je po celém světě jednou z nejoblíbenějších postav a mnoho lidí kouká na seriál jenom kvůli ní a na spin-off s ní a Darylem se těší. Navíc Carol byla jediná, která v s10 něco podnikla v boji proti šeptačům, nebýt jí, tak všichni ještě sedí a čekají co bude. I Negan zabil Alphu jen díky Carol, která ho pustila a poslala ho tam…Příště bych se možná snažila být při psaní článků objektivní a nedávat jen na názor pár CZ/SK fanoušků z komentářů.

#12 tobi999tomas
16.9.2020 | 17:24:33
ori

#7 Black Luna: Treba ale podotknúť že Carol je na zahraničných stránkach hejtovaná rovnako ako v CZ/SK.

#11 sonulle #19 Stardos
redaktor
16.9.2020 | 18:21:27
sonulle

Každá postava může být otravná, okoukaná, vtipná, hrozná, zajímavá, záleží jak ji Angela a spol. napíší a zrežírují. Samo herecký um hraje své. Jedny z nejlépe hodnocených epizod na IMDB jsou the Grove, No Sanctuary, JSS, Pretty Much Dead Already, The Calm Before či Walk with Us. Ano spousta lidí může oponovat, že pokud by to hrála Christian Rosita by byla tím pádem zajímavá postava, či Norman, nebo Danai. Ale opak je pravdou. Carol, Morgan, Rick a Negan můžou snést kontroverzi, protože jejich představitelé jsou herecky zdatní. Melissa vám zahraje hodnou tetu ze sousedství, chladnou vražedkyni, či panickou ataku, nebo královnu. Scénáristé to moc dobře vědí a proto ji takto herecky ždímají, stejně jako to dělali s Andym. Carol je svým významem (symbolem) důležitá pro mnoho žen, který si prošli útlakem, nebo přišli o dítě, stejně jako Michonne pro etnické menšiny. Dosah už není tak velký jako dřív, ale neustále má pro spoustu lidi význam. Angela sama řekla, že chce bojovat proti ageismus, který je na sociálních sítích rozsáhlý a je převážně zaměřen na ženy. A jak lépe s ním bojovat, než dát prostor starší ženě, s šedými vlasy. Někomu příjde jako Mary Sue, což je samozřejmě taky nesmysl. Carol vývoj máme hezky před očima, Carol nebojuje na sílu, ale většinou zákeřně a promyšleně. Její rozhodnutí jsou jednou dobrá a jednou špatná. Bojuje se svými vnitřními démony. A i když spousta lidí vidí její příběh jako protahovaný či zbytečný, tak opak je pravdou. Carol utíkala, její kruh se uzavřel rozhodla se konečně zůstat, žít a být se svou rodinou. Momentálně bude bojovat po jejich boku. Pokud bude scénář dobrý tak její postava bude mít co nabídnout. Typuji, že v příští sezóně dostanou víc prostoru charaktery jako Maggie, Negan, Eugen atd. Carol a Daryl budou trošku víc v pozadí. Nakonec se seberou a pojedou do Nového Mexika. A jestli se na nový spinoff těším? No ano, sledovala jsem jejich příběh 10 let, takže budu sledovat, dokud bude Melissa součásti tohoto dílka. Bude to nové prostředí, nové charaktery a nechám se překvapit, co nám ještě nabídnou. Vlastně budu sledovat i World beyond i FTWD. Mám takový pocit, že to nakonec nějak provážou. ST, GOT a TWD svět jsou celkem fenomény, ať si každý říká co chce.

16.9.2020 | 18:38:22
sonulle

#9 ori: Ori záleží kam člověk kouká. Spousta z nich jsou otrávení Michonne fanoušci, kteří hejtují Carol od 4. sezóny, za to že se v nějáké epizodě nadechla, stejně tak hejtuji Negana. Já jsem četla komentáře na instagramu, či twitteru a spousta z nich jsou nadšené odezvy. Carol má spousty zarytých fanoušků, Carol jako charakter vyhrává ankety i nad Michonne či Darylem, stejně jako občas ji časopisy zařadí na první místo jako top postavu světa TWD. Ano má spoustu hejtů, i Negan má spoustu hejtů a když se vyrojily novinky o spinoffu, najednou byl Daryl stařec, který už nemá co nabídnout, takže má taky spoustu hejtů. Stejně jako měl Eugen, či Rosita a Rick, když udělali něco stupidního. Kdyby Aaron dostal víc prostoru, myslím, že by to dopadlo stejně.

#13 ori
16.9.2020 | 18:51:42
tobi999tomas

#8 Petulaurbi: Ohledně smrt Alfy, podle mého objektivního názoru má v tom největší zásluhu stále jednoznačně Negan. Ano, je pravda, že díky Carol je Alfa mrtvá, ale málo lidí si uvědomí, že to byl Negan, kdo propracovaně vymyslel plán jak získat její důvěru a jak ji zabít (nepočítejme i to, že musel se nějakým způsobem vypořádat s Betou, který byl stále u ní). Carol žádný plán nevymyslela, pustila ho a jenom mu řekla, ať přinese hlavu Alfy. Kdybych to byl já, tak já bych si s Carol ani neškrtl, protože by to byla sebevražda dělat takovouhle špinovou práci za ní. Carol je velmi zajímavá postava a mám ji rád, konce konců patří do mých top 10 hlavních postav z tohohle seriálu. Jenom mě prostě naštvalo, jak na konci na Negana si stěžovala, že mu trvalo moc dlouho její špinavou práci dokončit. Nemluvíme ani ohledně toho, že svou část dohody ani nesplnila. Jinak jak říkám, pro mě za mě je Carol rozhodně jedna z nejlépe napsaných postav v tomhle seriálu a je rozhodně lepší než její komiksová předloha.

#15 sonulle
16.9.2020 | 20:48:23
ori

#11 sonulle: To máš pravdu, akonáhle nejaká postava urobí niečo s čím fanúšikovia nesúhlasia začnú sa objavovať komentáre „už by mal/a skapať“ a podobne. Takí ľudia vôbec nechápu o čom ten seriál je a je zbytočné sa k tomu vyjadrovať. Každý (hlavne z tých čo tam sú dlhšie) má fanúšikov aj hejterov, Carol bola na vrchole slávy keď všetkých zachránila z Terminusu, ale keď urobí niečo hlúpe už je pre nich nepohodlná.

redaktor
16.9.2020 | 21:18:53
Black Luna

#11 sonulle: Vy jste teď napsala přesně to, co jsem chtěla napsat, a i líp, než bych to napsala já, objektivně a asertivně, Děkuji. A Ori, já sleduji hodně zahraniční TWD fandom. Ano, Carol má stejně jako ostatní postavy v zahraničí taky hatery, někteří se třeba ani nestydí na twitteru psát vulgárně nejen o jejim věku (ageismus), ale taky i o jejích prsou a genitáliích (misogynie+body shaming). A omlovám se, jestli můj komentář vyzněl ignorantně či útočně vůči autorovi a vůči CZ/SK fanbase, ale nesouhlasím s tím, že je Carol (či Melissa) nezajímavá, protože kdyby byla nezajímavá, tak by si jí v tom seriálu nedrželi (ona měla původně umřít v 3 sérii), neměla by tolik fanoušků ve světě a nebyla by s Darylem ve spin-offu. Mohl tam být jenom Daryl.

16.9.2020 | 21:52:01
sonulle

#12 tobi999tomas: Souhlasím s tím vším. Negan má na smrti Alphy největší podíl, ale byl to plán Carol, do toho zatáhnout Negana a v podstatě mu zachránila život, což se taky počítá. No a proč se Carol zachovala takhle? Carol za prvé čekala, že do plánu zapojí sebe a Negana nikoho jiného. To byl její původní plán. Melissa to zmínila v jednom rozhovoru a Angela zase zmínila, že Carol je na sebevražedné misi. Jediní koho byla ochotná obětovat, byli ona a Negan. Tak nějak nečekala, že uvidí hořet Hilltop, to proto ta narážka na to, že trvalo dlouho. Pro ní to stálo příliš mnoho. Negan to dělal dobře a opatrně, ale zároveň se přiznal, že si tu roli užíval. A co se týká jejího slibu?V podstatě říkala, že ho splnit nemůže, ne teď. Prostě se cítila jako vyvrhel a chtěla zase zmizet. Ve výsledku, ale Negan dostal, to co chtěl. Je svobodný a účastní se bojů proti Šeptačům. A myslím, že zabití Alphy mu dost pomohlo. Takže ano, Negan zabil Alphu, ale kdyby ho Carol nepustila, nejspíš by ho popravili. Takže díky Carol a jejímu nápadu žije a je svobodný.Alespoň to tak vypadá. Uvidíme, co na to Maggie.

16.9.2020 | 22:16:41
Lady Adeline

Konečně!!!! Celou dobu tu na edne byla strašná nuda a otravný klid a konečně už zase nějaké vzruso :-) Už se strašně moc těším na poslední díl desáté série,ale upřímně když jsem se dozvěděla o novém pokračování s Darylem a Carol, tak se mi splnil můj sen! Carol je moje nejoblíbenější serialovou postavou. Její vývoj byl pro mě skvěle napsaný a perfektně zahrany. A vypadat v padesáti jako ona, by upřímně chtělo mnoho žen :-) S Darylem mají úžasnou chemii. Na druhou stranu když jsem jí v desáté sérii viděla společně s Neganem…, prostě jsem začala být čím dál zavislejsi do jejich společných scén. Takže by asi pro mě bylo o něco lepší, kdyby místo Daryla byl Negan.Uplne si dokáží představit jejich společné dobrodružství plne vtipů, akce a hlavně romantiky :-*. Na druhou stranu Daryl je jako druhá volba taky skvělá, takže za mě spokojenost!

17.9.2020 | 12:26:52
Lady Adeline

tobi999tomas: mají na tom zásluhu oba stejnou. Oba jsou inteligentní, vychcani, odvážní atd… Jejich spojeni byl pro Alfu smrtící úder. Pro mě jsou Carol s Neganem nejlepšími postavami z TWD a spin- off by byl o nich úplná topovka pro většinu fanoušků!

17.9.2020 | 12:35:08
Black Luna

Lady Adeline: O možnosti romantického vztahu mezi Carol a Neganem se vyjádřil sám Jeffrey Dean Morgan. Ten v interview s Yvette Nicole Brown uvedl, že je „Caryl shipper“ (tedy že podporuje vztah mezi Carol a Darylem), ale zároveň dodal o Carol a Neganovi, že by to bylo zajímavé přátelství.

Co se týká Melissy McBride, ta se snaží co se týká párování/shipping být neutrální, protože na twitteru je to vždycky ona a Carol kdo to odnesou nejhůř, ty bitvy mezi fanoušky. (Což je taky jeden z důvodů proč ona není aktivní na twitteru jako kdysi.)

A zajímavost, v tom samém interview se Yvette Nicole Brown zeptala Normana Reeduse na tohle: „Co si myslíš o faktu že Daryl je párován s každou postavou se kterou komunikuje jen asi pět minut?“

Zde je odkaz na video z twitteru a článek: Video: https://twitter.com/…093223817217

Článek: https://comicbook.com/…an-responds/

17.9.2020 | 14:29:39
Stardos

#9 ori: Tímhle bych zrovna neargumentoval. Když si vezmeš bývalé TSDF, být tam fanouškem Negana, tak jsi jeden z těch odpadlíků a nemáš tam, co dělat. Carol i Daryl mají prostě silnou fanouškovskou základnu v zahraničí, vždy jsou ale viditelnější ty hejty než chvála.

18.9.2020 | 10:38:43
Black Luna

Stardos: O tom TSDF s tebou/vámi souhlasím. Pokud jsi tam fanouškem Negana či Carol (+podporuješ vztah Carol a Daryl) tak jsi tam automaticky odpadlík, psychouš či rasista.

Ale víte co je zajímaví, že ti samí lidé, (většinou to jsou hodně agresivní Michonne/Richonne fans) kteří obviňují fanoušky Negana či Carol (+Caryl) z těchto věcí, tak těm přijde úplně normální psát o něčem, kam jim právo nesahá a útočí nejen na fanoušky, ale i na herce. Oni se nestydí psát o Jeffrey Dean Morganovi po TSDF či twitteru že je rasista nebo komentovat jeho vzhled. A u Melissy McBride komentovat její věk nebo vulgárně psát o jejích intimních partiích. To je podle nich v pořádku.

Většina z těch hejtrů, co tohle píšou, jsou tak posedlí nenávistí, jak k Neganovi/JDM, tak k Carol/Melisse, že by si zasloužili zavřít někam do ústavu.

Co se týká Carol/Daryl spin-offu, taky se objevily hate komentáře, ale viděla jsem taky i hodně pozitivních komentářů. Jsem smutná že TWD končí 11. řadou, ale moc se těším na spin-off. I když jsem překvapená že nebude spin-off s Neganem. Není to má nejoblíbenější postava, ale nemůžu upřít, že je to zajímavá postava, má spoustu fanoušků a JDM je skvělí herec. No uvidíme, možná se to za pár let změní a spin-off s Neganem taky bude.

18.9.2020 | 13:02:02
mikiko

celý serial pokazili to napätie keď zombie boli malo nebezpečný a neboli ako hlavný problém ,ale boli iba kulisa a riešili sa v serialy iba intrigy a iné problémy + pozabíjali veľa dobrých postav to to skončilo a zmenilo sa to na telenovelu

https://www.youtube.com/watch?…

21.9.2020 | 11:32:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E15: The Tower

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________­____

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete podpořit níže na PayPalu. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek a komentář k tomu.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás