The Walking Dead (Živí mrtví) První díl osmé řady dostal svůj název a popis

První díl osmé řady dostal svůj název a popis

První díl osmé řady dostal svůj název a popis

Premiéra osmé série The Walking Dead nás čeká ani ne za měsíc, a proto jsme se konečně dočkali názvu jubilejního stého dílu celého seriálu.


19 0
27.9.2017

Osmá série odstartuje 22. října (u nás 23. října) a její první díl ponese název Mercy. Kromě názvu stanice AMC odhalila i popis, který neprozrazuje téměř nic: „Rick a jeho skupina se spojili s Královstvím a Hilltopem, aby společně bojovali proti Neganovi a jeho Spasitelům.“

Sám tvůrce Greg Nicotero se ujme režie tohoto dílu. Vzhledem k tomu, že se bude jednat o stý díl celého seriálu, tak si pro nás tvůrci jistojistě připraví něco překvapivého. Například bude tento díl plný odkazů.


(Foto: AMC)

Zároveň bychom se už v tomto díle měli dozvědět, proč jsme viděli zarostlého a staršího Rickaupoutávce na osmou sérii. Tvůrce Greg Nicotero řekl na toto téma následující: „Rozhodně to není žádná jednorázovka. Nemohu vám říci, co bude následovat po prvním díle, ale budeme o této scéně vědět až do poloviny série. Nebudete moc chápat, co to mělo znamenat, ale odpověď se na tuto otázku sama vyvrbí.“

Těšíte se na osmou sérii The Walking Dead?

Diskuze /3

turquoise.hexagon

mate tam chybu, tyden – mesic.

#2 Xavik
27.9.2017 | 18:03:50
Xavik

#1 turquoise.hexagon: Díky, díky, myslím dopředu. :)

admin
27.9.2017 | 22:59:24
Leon

Já se moc netěším, díky komixu a spoilerům z natáčení už tak nějak vím, o co půjde. Daleko lepší je teď dle mého Fear, kde to má fakt nápad a originalitu…

28.9.2017 | 20:03:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S08E11: Dead or Alive Or

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

Překlad sedí na verze The Walking Dead:

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Nepřehlédněte

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

Rozhovor s hercem Chandlerem Riggsem

K událostem, ke kterým došlo v osmém díle letošní série, se vyjádřil i herec Chandler Riggs, představitel Carla. Podívejte se na to, co říká na onu šokující věc.

Reklama

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás