The Walking Dead (Živí mrtví) Rick a jeho skupina povstanou, ale jak to udělají?

Rick a jeho skupina povstanou, ale jak to udělají?

Rick a jeho skupina povstanou, ale jak to udělají?

Herci Danai Gurira a Andrew Lincoln řekli pár slov ke druhé polovině sedmé série. Andrew Lincoln zároveň reagoval na negativní ohlasy.


19 0
9.2.2017

Depresivních osm dílů, které se nesly v temném duchu, nahradí dalších osm dílů, které se ponesou v duchu povstání. Je sice hezké, že dojde k povstání, ale jak to Rick a jeho skupina udělají? Takové povstání proti Spasitelům nebude vůbec lehkou záležitostí. Alexandrie to nedokáže sama, bude potřebovat pomoc minimálně od Hilltopu a Království.

K povstání něco málo prozradila herečka Danai Gurira: „Je to opravdu strhující, je to reakce na velmi znepokojující násilí, na nové násilí, které vstoupilo do našich životů. Je to o tom, jak se rozhodneme reagovat na toto násilí. Myslím, že druhá polovina série je strhující ne kvůli tomu, že povstanou, ale kvůli tomu, jak povstanou. Jak to sakra uděláme? Je skvělé mít skupinu pohromadě, ale jak se vypořádáme s touto velkou hrozbou? Naše strategie musí být jiná.“


(Foto: AMC)

Fanoušci po změně atmosféry doslova volali, a proto povstání bude písní pro jejich uši: „Samozřejmě nechci být negativní, ale pokud se snažíte něco změnit na něco jedinečného, náročného, nebezpečného a nového, tak tím někdy vyprovokujete lidi,“ řekl herec Andrew Lincoln na negativní ohlasy k první polovině sedmé série. „Já stojím za všemi, kteří tento příběh vymysleli. Myslím, že to byl velmi odvážný a smělý pokus, který jsme udělali,“ dodal.

Jak se vy těšíte na povstání?

Diskuze /1

OGLoc

Budu hltat každou sekundu. :D

10.2.2017 | 3:57:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E16: The First Day of the Rest of Your Life

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

Překlad sedí na verze The Walking Dead:

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás