The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 112×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Scott Gimple by po konci avizovaných spin-offů rád pokračoval v rozvíjení univerza The Walking Dead

Scott Gimple by po konci avizovaných spin-offů rád pokračoval v rozvíjení univerza The Walking Dead

Kromě seriálu Fear the Walking Dead máme na rok 2023 potvrzeny tři prozatímní minisérie, které se budou odehrávat po konci původního seriálu. Šéf značky Scott Gimple by však po jejich konci rád pokračoval v dalším rozšiřování univerza.

12 6
24.12.2022

V posledních několika letech se studia, televizní stanice a streamovací služby předhánějí v tom, aby měly co nejrozsáhlejší franšízu s co největším počtem vzájemně propojených filmů a seriálů. Studio Marvel zavedlo velmi úspěšný styl, který se teď všichni snaží napodobit. Nejinak je tomu s univerzem The Walking Dead, které se neustále rozšiřuje.

Po původním seriálu, který letos skončil, jsme se v roce 2015 dočkali seriálu Fear the Walking Dead, který pořád pokračuje. V roce 2020 jsme se pak dočkali limitované série The Walking Dead: World Beyond a tento rok jsme mohli vidět první řadu seriálu Tales of the Walking Dead. Druhá série zatím nebyla potvrzena, ale příští rok nás čekají další tři seriály.

(Příští rok nás čekají tři nové seriály. Foto: AMC)

The Walking Dead: Dead City bude sledovat putování Negana a Maggie do New Yorku, zatím nepojmenovaný seriál o Darylovi nás zavede do Francie a v zatím nepojmenovaném seriálu o Rickovi a Michonne se konečně dozvíme, co se s těmito postavami stalo. Všechny tři seriály mají prozatím potvrzeno pouze šest epizod.

Šéf značky The Walking Dead Scott Gimple však chce, aby po konci těchto tří minisérií seriálové univerzum nadále rostlo o nové seriály a minisérie: „Já doufám, že tohle jsou pouze první postavy, které prozkoumáme, a velmi doufám, že toho bude víc. Byl bych velmi rád, kdybychom mohli pokračovat dál. Aktuálně se soustředíme na tyto tři seriály, ale dejte nám trochu času a já doufám, že budeme moci skočit na další postavy. Nejdříve chceme postavit tyto postavy na nohy, a pak rozšiřovat tento svět.“

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama