The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 114×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Seriál The Walking Dead je sice u konce, ale náš web bude žít i nadále

Seriál The Walking Dead je sice u konce, ale náš web bude žít i nadále

Seriál The Walking Dead právě skončil, a to po dlouhých dvanácti letech. Avšak i přesto, že se už dalších epizod nedočkáme, náš web bude žít nadále. Zjistěte uvnitř článku, jak to myslíme.

30 1
22.11.2022

V pondělí 21. listopadu roku 2022 byla odvysílána poslední epizoda seriálu The Walking Dead. Ten se vysílal dlouhých dvanáct let a za dobu své existence si získal opravdu velké publikum. Mnozí si sice myslí, že s koncem seriálu přijde i konec celého zombie univerzu, ale opak je pravdou – koncem seriálu totiž vše teprve začne.

Právě proto můžete i nadále navštěvovat profil tohoto seriálu. Jeho stránka se sice primárně zaměřovala na The Walking Dead, ale vždy, když se stalo něco důležitého, co se týkalo celého světa The Walking Dead, informovali jsme vás o tom právě zde. A v tom hodláme pokračovat.

(Je libo novinky ze světa The Walking Dead? Máte je mít! Foto: AMC)

Co to tedy znamená? Až nebudeme mít co psát k seriálu, budeme vás tu pravidelně informovat o nejdůležitějších novinkách ze světa The Walking Dead. Najdete tu tedy novinky, které se týkají vzniku dalších seriálů a dalších potenciálních projektů. Tak budeme činit do té doby, dokud daný nový seriál nebude mít název a plakát. V tu chvíli mu založíme samostatnou stránku, jako například v případě The Walking Dead: Dead City, kam budeme psát související novinky.

Kromě toho se na stránce seriálu The Walking Dead budete i nadále moci těšit na komiksové novinky, které vám pravidelně přináší náš šikovný redaktor @ori. Ten i nadále bude překládat tvůrcovy komentáře k jednotlivým číslům komiksu Živí mrtví. A jak ho známe, v budoucnu si pro vás připraví další zajímavosti, které se týkají komiksů.

Diskuze /10

Leon

Díky za informování ohledně budoucnosti této stránky. Budu se těšit. Jen bych měl drobný návrh, zdali by nebylo možné dát k té rubrice „Další seriály“ na hlavní stránce odkazy na všechny existující seriály? Aby to bylo nějak přehledné a tato stránka mohla sloužit začátečníkům a fanouškům třeba i jako rozcestník kam dál kliknout… :D

#3 Xavik
22.11.2022 | 18:58:04
Lostland

To je skvely naoad udelat tyto stranky jako rozestnik na projekty univerza walking dead

22.11.2022 | 20:35:49
Xavik

#1 Leon: Ano, něco takového zvažujeme. :)

admin
22.11.2022 | 20:40:27
med2019

Poslední epizoda je kandidátem na odpad roku. Stopáž poslední cca 10 min, která by za něco stála:

 1. Převzetí Společenství
 2. Deadwalkers in the fire
 3. Megan vs Negan
 4. Carol vs Daryl
 5. Poděkování fanouškům
 6. Konec soap opery
 7. Kromě rozkoukaného Fearu nemá cenu obětovat další čas na sledování soc. průzkumu tvůrců toho, co fanoušek ještě zkousne

Shit happens:

 1. Takřka nekonečná tryzna za skoro terminátora Rositu
 2. Nekonečně trvající objímání and everybáby happy
 3. Nějak jsem očekával epický závěr, bohužel se nekonal
 4. Neschopnost zakončení série. Místo další řady to nazveme rovnou Dead City a narveme tam spinoffy
 5. Nicneříkající upoutávky na zbytečné spinoffy pár hrdinů, ale jo dokud nám fans zobou, tak to roztříštíme na více střepů
 6. Další sledování je už jen pro opravdové fanoušky
 7. Vytřískáme ještě víc na úkor kvality.
 8. Za mě už je téma vyčerpané.
 9. The Lost měl duchaplnější završení
 10. Bude se zcela určitě v seriálu postupně víc a víc násilně projevovat vliv woke culture.

Původní myšlenku jsem měl rád a seriál mě bavil, ale když to ani po 12 letech nikam nevede je naivní se domnívat, že se brzy dočkáme nějakého smysluplného zakončení.

Držím Vám palce, ať Vaše další práce na TWD Universe je k něčemu. Mě už nemá série čím oslovit.

#6 martin89s #7 Einar Einarson #8 adams12121212
23.11.2022 | 1:10:55
Jack1947

To je určitě super zpráva -thumbs up-

@medo2019 SOuhlas trochu, fakt nemusím moc zdlouhavé party scény, ale potvrdilo se co se čekat dalo že, „konec“ zůstal otevřený, jen škoda toho Ricka A Daryla vlastně všech… už je asi nikdy neuvidíme spolu to mě celkem mrzí :( jinak dobré 8/10. Mohlo to mít klído 55minut ale budiž.

23.11.2022 | 6:30:00
martin89s

#4 med2019: už se tím nemusíš trápit honey… papá :-)

23.11.2022 | 7:11:34
Einar Einarson

#4 med2019: souhlas. určitě jsem nečekal, že se nějak smysluplně uzavřou všechny linky a osudy. ale takovou sračku jsem teda nečekal ani ve snu… ještě chybělo finální poplácání sama sebe po ramenou, jak jsem ku*va dobrá od šikmoočky. škoda.

#9 ori
23.11.2022 | 8:17:17
adams12121212

#4 med2019: ok caw

23.11.2022 | 13:57:00
ori

#7 Einar Einarson: A ako? Jediný spôsob ako tie linky uzavrieť je každého zabiť, inak mi nič nenapadá ako by to malo byť uzavreté.

#10 Jack1947
webmaster
23.11.2022 | 15:48:04
Jack1947

#9 ori: To by byl jen podobně blbej trolling, jak od zdejších expertů ještě že to tak nebylo. Plot armour ale byl silný. I když jsem hlavně předposledním díle měl zase ten falešný strach že se něco někomu stane.

CHtěli aby umřel Aron a naplnil osud kokmiksového Ricka to by byla hovadina že-.- nejsem fanoušek na rychlo zabití a oplakávání vedelejších postav, ale asi se někdo nechat zabít musel. Ta Rosita už byla pomalu, jak Glenn plot twist pod kontejnerem" nemá smysl řešit.

Kdby zabili každého potopili by celý seriál.

27.11.2022 | 5:32:11
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama