The Walking Dead (Živí mrtví) Seriálu The Walking Dead se dočkáme i na letošním Comic-Conu

Seriálu The Walking Dead se dočkáme i na letošním Comic-Conu

Seriálu The Walking Dead se dočkáme i na letošním Comic-Conu

Tento měsíc bude zahájen očekávaný Comic-Con v San Diegu, kde se opět objeví panel seriálu The Walking Dead. Kdo všechno se tu objeví a jaké novinky se dozvíme?


21 0
2.7.2017

Seriál The Walking Dead se i letos objeví na Comic-Conu v San Diegu, konkrétně 21. července v poledních hodinách. Ještě před jejich panelem tu však bude panel seriálu Fear the Walking Dead. A čeho se na letošním panelu dočkáme? Opět čekejte první upoutávku, která se bude skládat ze záběrů z minimálně prvních čtyř epizod. Dále dojde k odhalení premiéry osmé řady a bude zveřejněno pár nových fotografií.


Fanoušky zajímá, kdo se objeví na letošním panelu. Složení nám je již několik dnů jasné. Objeví se tu herci Andrew Lincoln, Jeffrey Dean Morgan, Norman Reedus, Lauren Cohan, Danai Gurira, Melissa McBride, Lennie James, Seth Gilliam, Alanna Masterson, Khary Payton a Chandler Riggs společně s tvůrci Scottem M. Gimplem, Robertem Kirkmanem, Gale Anne Hurd, Gregem Nicoterem a Davidem Alpertem. Panel bude moderovat Chris Hardwick z pořadu Talking Dead.

Diskuze /2

Rick Grimes Returns October 2017 on AMC.com

konečně trailer, už se nemůžu dočkat, myslím si, že trailer se bude skládat z prvních šesti epizod, jako v traileru na sedmou sérii.

Rick Grimes Returns October 2017 on AMC.com

nevíte někdo, kdy bude zveřejněn plakát k osmé řadě? někde jsem četl, že plakátu bysme se měli dočkat někdy ještě dřív než bude trailer, ve stejný týden jako trailer ale dříve, je to tak?

Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás